MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Ronaldo zrobił ? Bo nie wiem o co chodzi XD
2
Ja marze o Liverpoolu... chyba te marzenia sie nigdy nie spełnią
6
Znalazłem jego komentarze ;d http://www.fcbarca.com/user/Miki_Messi2001/komentarze
1
Ból dupy bo nie wygrał w 2013
2
Mam do was takie pytanie - co takiego robił Miki że nazywacie go zywa legenda tej strony?
0
FIFA100?
0
Do KroosTheBest
0
Jest takie coś jak ''Odpowiedz''
0
A w ogóle to nie potrzebnie sie spinamy. Nic na to nie poradzimy jakie koszulki będziemy mieli i jaki zarząd. Tylko strata czasu i lepiej o czymś innym podyskutować ;p
1
ich różowe stroje i tak gorsze
1
Akurat dawne koszulki nie były wcale złe.
3
Derude - sandstorm też fajna
0
matko jerozolimska.. to jest żart xd najlepsze koszulki to były jednak w 2009/10 według mnie.
0
Gram w Fife World bo mi sie konsola zrąbała od normalnej fify.. włącza sie, ładuję się mecz i nagle przestaje chodzić konsola i pisze że nie czyta płyty :/ I było tak pod koniec grania w 14 i teraz w fifie 15.
0
Pytanie do tych co grają w Fife World - też macie taki problem? Awansowałem do 7 ligi w sezonach online i wszystko było ok do póki nie awansowałem.. a mianowicie duszę ''szukaj przeciwnika'' no i szuka tylko że nie chce znaleźć i czekam długo i nie włącza sie :/
0
O matko boska on ma 16 lat...
1
Tak z innej beczki.. według mnie numer 5 w Barcelonie powinien być zastrzeżony.
0
Madryt to w tej chwili światowa marka, poszedł tam bo w tej chwili to jest najlepszy klub świata i jestem pewny w 100% , że gdyby nie poprzedni nasz sezon 16-sto latek przyszedłby do nas.
0
Takiego kogoś jak Leo nie będzie już nigdy! Cieszmy się że żyjemy w czasach zarówno Messiego jak i Ronaldo a o Ronaldinho już nie wspomne.
0
Ciesze sie.
3
Fajny mam avek? Buziaki dla wszystkich
0
Miki wrócił! Coś cie dawno nie było ostatnio. Ban?
0
Na Calderon nigdy nie można być pewnym.
1
Ter Stegen nogami to gra lepiej od samego Neuera ;)
0
W telewizji nie słychać całego dopingu m.in. przez komentatora :) Tam, na Camp Nou trzeba po prostu być.
0
Uffff o matko
0
Ale nerwy
0
KARNY!!!!!!!!!!!!! JEEEEST
0
Leoś błagam
0
Masche sie zdenerwował xd ja juz chcialem isc spac a tu takie ciekawe rzeczy