0

Co ten Ronaldo zrobił ? Bo nie wiem o co chodzi XD

2

Ja marze o Liverpoolu... chyba te marzenia sie nigdy nie spełnią

6

1

Ból dupy bo nie wygrał w 2013

2

Mam do was takie pytanie - co takiego robił Miki że nazywacie go zywa legenda tej strony?

0

FIFA100?

0

Do KroosTheBest

0

Jest takie coś jak ''Odpowiedz''

0

A w ogóle to nie potrzebnie sie spinamy. Nic na to nie poradzimy jakie koszulki będziemy mieli i jaki zarząd. Tylko strata czasu i lepiej o czymś innym podyskutować ;p

1

ich różowe stroje i tak gorsze

1

Akurat dawne koszulki nie były wcale złe.

3

Derude - sandstorm też fajna

0

matko jerozolimska.. to jest żart xd najlepsze koszulki to były jednak w 2009/10 według mnie.

0

Gram w Fife World bo mi sie konsola zrąbała od normalnej fify.. włącza sie, ładuję się mecz i nagle przestaje chodzić konsola i pisze że nie czyta płyty :/ I było tak pod koniec grania w 14 i teraz w fifie 15.

0

Pytanie do tych co grają w Fife World - też macie taki problem? Awansowałem do 7 ligi w sezonach online i wszystko było ok do póki nie awansowałem.. a mianowicie duszę ''szukaj przeciwnika'' no i szuka tylko że nie chce znaleźć i czekam długo i nie włącza sie :/

0

O matko boska on ma 16 lat...

1

Tak z innej beczki.. według mnie numer 5 w Barcelonie powinien być zastrzeżony.

0

Madryt to w tej chwili światowa marka, poszedł tam bo w tej chwili to jest najlepszy klub świata i jestem pewny w 100% , że gdyby nie poprzedni nasz sezon 16-sto latek przyszedłby do nas.

0

Takiego kogoś jak Leo nie będzie już nigdy! Cieszmy się że żyjemy w czasach zarówno Messiego jak i Ronaldo a o Ronaldinho już nie wspomne.

0

Ciesze sie.

3

Fajny mam avek? Buziaki dla wszystkich

0

Miki wrócił! Coś cie dawno nie było ostatnio. Ban?

0

Na Calderon nigdy nie można być pewnym.

1

Ter Stegen nogami to gra lepiej od samego Neuera ;)

0

W telewizji nie słychać całego dopingu m.in. przez komentatora :) Tam, na Camp Nou trzeba po prostu być.

0

Uffff o matko

0

Ale nerwy

0

KARNY!!!!!!!!!!!!! JEEEEST

0

Leoś błagam

0

Masche sie zdenerwował xd ja juz chcialem isc spac a tu takie ciekawe rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?