MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
''A tobie pozostanie tylko liczyć na to, że sędzia nie zauważy…''
1
Na świecie *
0
A tak sie zachwycali że MSN lepsze od całego Realu..
0
Podkręcił aż miło.
1
Ten wolny był GENIALNY.
3
Faul skończył się za linią pola karnego.
0
A według badań kobiety są bardziej narażone na ciąże od mężczyzn.
0
Aha.
0
Wiecie co mi sie dzisiaj śniło? Gralismy w finale LM z Realem i wygralismy po golu Leo i w ostatniej minucie .. Alvesa.
0
Sory ale mam dosyć tej gwiazdki niech idzie już do P$G i dajmy szanse komus innemu...
1
Uważam że ten mecz jest do zapomnienia. Real jeszcze zgubi punkty a my musimy z nimi wygrać i myślę że będzie okej a plusem jest to że będziemy grać na Camp Nou.
3
Barca słabnie ? Przecież to jest jakieś nieporozumienie te hiszpańskie szmatłowce XD Nie mam pytań.
1
chłopie moge wykonywac za cb te prace ktore tak cie pochłaniają ale oglądaj mecze
0
Sto Lat dużo seksu wódki kasy itp.
0
Alaba? Fajnie by było go mieć w drużynie ale nie wariujmy.
0
Szczególnie po przegranej ukochanego klubu. Ja czuje zawsze złość i jestem na wszystkich zdenerwowany. Polecam filmiki z yt ''ASMR'' albo głośna muzyka :)
0
A może Alves po prostu chce iść do Paryża ($$$) i specjalnie zagrał marmoladę żeby nie podpisywali z nim kontraktu?
0
Rafinha i Masche.
2
Jestem zdenerwowany ta żenującą grą ale jestem dumny z chłopaków za walkę w tych ostatnich minutach! Było widać że chcą wyrównać ale niestety... stajesz na przeciwko autobusowi i co zrobisz? Nic nie zrobisz.
0
Niech wejdzie Pedrito.. jestem w 100% pewny że da z siebie wszystko i nie będzie bujał myślami o Manchesterze.
0
w LM gra Ter Stegen kibicu od siedmiu boleści...
2
Każdej drużynie byłoby trudno wygrać a przynajmniej strzelić gdy prawie cała drużyna stoi w polu karnym i wybija piłki.. nienawidzę takich meczy i takich drużyn.
0
wygra z łatwościa
2
Widziałem też na tej stronie kilka pań, więc chyba trza je też wymienić bo czynią tą strone na pewno piękniejszą ;)
0
najlepszy to by był gdyby zamiast Iniesty grał Rakitic a zamiast Mathieu Bartra ;)
1
Ale jego brama przeciwko nam na Old Traford stadiony świata.
0
schalke do boju!
0
Tak sobie myślę.. i gdybyśmy mogli robić te transfery i zgłaszać zawodników do rozgrywek to z tą formą bylibyśmy jak walec nie do zatrzymania przez nikogo.
0
Zniszczyć autobus! #GoPSG!
0
hahaha