1

''A tobie pozostanie tylko liczyć na to, że sędzia nie zauważy…''

1

Na świecie *

0

A tak sie zachwycali że MSN lepsze od całego Realu..

0

Podkręcił aż miło.

1

Ten wolny był GENIALNY.

3

Faul skończył się za linią pola karnego.

0

A według badań kobiety są bardziej narażone na ciąże od mężczyzn.

0

Aha.

0

Wiecie co mi sie dzisiaj śniło? Gralismy w finale LM z Realem i wygralismy po golu Leo i w ostatniej minucie .. Alvesa.

0

Sory ale mam dosyć tej gwiazdki niech idzie już do P$G i dajmy szanse komus innemu...

1

Uważam że ten mecz jest do zapomnienia. Real jeszcze zgubi punkty a my musimy z nimi wygrać i myślę że będzie okej a plusem jest to że będziemy grać na Camp Nou.

3

Barca słabnie ? Przecież to jest jakieś nieporozumienie te hiszpańskie szmatłowce XD Nie mam pytań.

1

chłopie moge wykonywac za cb te prace ktore tak cie pochłaniają ale oglądaj mecze

0

Sto Lat dużo seksu wódki kasy itp.

0

Alaba? Fajnie by było go mieć w drużynie ale nie wariujmy.

0

Szczególnie po przegranej ukochanego klubu. Ja czuje zawsze złość i jestem na wszystkich zdenerwowany. Polecam filmiki z yt ''ASMR'' albo głośna muzyka :)

0

A może Alves po prostu chce iść do Paryża ($$$) i specjalnie zagrał marmoladę żeby nie podpisywali z nim kontraktu?

0

Rafinha i Masche.

2

Jestem zdenerwowany ta żenującą grą ale jestem dumny z chłopaków za walkę w tych ostatnich minutach! Było widać że chcą wyrównać ale niestety... stajesz na przeciwko autobusowi i co zrobisz? Nic nie zrobisz.

0

Niech wejdzie Pedrito.. jestem w 100% pewny że da z siebie wszystko i nie będzie bujał myślami o Manchesterze.

0

w LM gra Ter Stegen kibicu od siedmiu boleści...

2

Każdej drużynie byłoby trudno wygrać a przynajmniej strzelić gdy prawie cała drużyna stoi w polu karnym i wybija piłki.. nienawidzę takich meczy i takich drużyn.

0

wygra z łatwościa

2

Widziałem też na tej stronie kilka pań, więc chyba trza je też wymienić bo czynią tą strone na pewno piękniejszą ;)

0

najlepszy to by był gdyby zamiast Iniesty grał Rakitic a zamiast Mathieu Bartra ;)

1

Ale jego brama przeciwko nam na Old Traford stadiony świata.

0

schalke do boju!

0

Tak sobie myślę.. i gdybyśmy mogli robić te transfery i zgłaszać zawodników do rozgrywek to z tą formą bylibyśmy jak walec nie do zatrzymania przez nikogo.

0

Zniszczyć autobus! #GoPSG!

0

hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?