0

Nasri to według mnie bardzo przereklamowany piłkarz. Silva groźniejszy bo szybszy

0

Jest mi przykro bo nie ma 4 czesci ''Na przyśpieszenie czasu'' ponieważ sa składy. Mam nadzieje ze pomoglem dziekuje

0

ja tez ten mecz bardzo dobrze wspominam :D jezu jak ja sie dałem przy drugiej bamce Messiego rodzice sie na mnie patrzeli jak na jakiegoś idiote

0

spocony w lodówce

0

''Na przyspieszenie czasu'' #3 - Jaki był według was najbardziej emocjonujący i najlepszy mecz Barcy

0

hej futbolHD

0

kaszaaaankaaa

0

Pepsi sie chłodzi chipsy leżą

0

''Na przyśpieszenie czasu' #2 - Jakie są wasze ulubione napoje

0

Ja czytalem kawałek książki i stwierdzam że to pornol tylko z fabułą ;)

0

Tak zeby umilić i przyśpieszyć sobie czas podyskutujmy o czyms :) Co sądzicie o filmie 50 twarzy Greya? Był ktoś na tym filmie? Jak tak to jak wrażenia?

2

O luju teraz mam po dachu w ciemnościach łazić

0

bardzo sie ciesze i zycze milego szukania streamu w czasie meczu

0

Jak to sie robi

1

Witamy na najlepszej piłkarskiej stronie w Polsce. Tylko czasem stronka pada jak stracimy gola ale idzie się przyzwyczaić ;)

1

Marny troll :/ Zbłaźniłeś się troche.

0

Dziękuje wam za NORMALNĄ odpowiedź :)

0

Widze śmieszek sie znalazł

0

Mam do was pytanie.. czy jeśli wykupiłem pemium na futbolHD to jak będe włączał mecz to mam nadusić na SD czy HD? Czy coś jeszcze innego?

0

Jeszcze...

1

Kup za 17 zł na futbolHD na 14 dni. Polecam MessiSuarez1011.

2

Jesteśmy w lepszej fomie niż w tamtym roku więc nie wiem skąd u was sranie w gacie. City to według mnie drużyna podobna do Chelsea - dobrze spisująca się w PL ale w Europie już grają troche gorzej. Podobnie jest m.in. z Juve.

1

Edytowane :D

0

A to jeszcze nie tak źle :p

1

Ile za bilet płaciłaś?

0

Poda ktoś zaufaną stronę gdzie mogę wykupić transmisje bez ścinek? Tylko nie futbolHD bo kiedyś wykupiłem i ścinało :/

1

Luis Enrique przyłapany na jedzeniu batona ''Pawełka'' który zawiera w sobie alkohol. Oby to nie wpłynęło na wynik meczu.

1

całe życie na to czekasz ? to widocznie urodziłeś się w 2010 roku bo wtedy Masche do nas przyszedł :)

0

Obgryzłem paznokcie do krwi ze stresu

0

hahaha o matko xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?