MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasri to według mnie bardzo przereklamowany piłkarz. Silva groźniejszy bo szybszy
0
Jest mi przykro bo nie ma 4 czesci ''Na przyśpieszenie czasu'' ponieważ sa składy. Mam nadzieje ze pomoglem dziekuje
0
ja tez ten mecz bardzo dobrze wspominam :D jezu jak ja sie dałem przy drugiej bamce Messiego rodzice sie na mnie patrzeli jak na jakiegoś idiote
0
spocony w lodówce
0
''Na przyspieszenie czasu'' #3 - Jaki był według was najbardziej emocjonujący i najlepszy mecz Barcy
0
hej futbolHD
0
kaszaaaankaaa
0
Pepsi sie chłodzi chipsy leżą
0
''Na przyśpieszenie czasu' #2 - Jakie są wasze ulubione napoje
0
Ja czytalem kawałek książki i stwierdzam że to pornol tylko z fabułą ;)
0
Tak zeby umilić i przyśpieszyć sobie czas podyskutujmy o czyms :) Co sądzicie o filmie 50 twarzy Greya? Był ktoś na tym filmie? Jak tak to jak wrażenia?
2
O luju teraz mam po dachu w ciemnościach łazić
0
bardzo sie ciesze i zycze milego szukania streamu w czasie meczu
0
Jak to sie robi
1
Witamy na najlepszej piłkarskiej stronie w Polsce. Tylko czasem stronka pada jak stracimy gola ale idzie się przyzwyczaić ;)
1
Marny troll :/ Zbłaźniłeś się troche.
0
Dziękuje wam za NORMALNĄ odpowiedź :)
0
Widze śmieszek sie znalazł
0
Mam do was pytanie.. czy jeśli wykupiłem pemium na futbolHD to jak będe włączał mecz to mam nadusić na SD czy HD? Czy coś jeszcze innego?
0
Jeszcze...
1
Kup za 17 zł na futbolHD na 14 dni. Polecam MessiSuarez1011.
2
Jesteśmy w lepszej fomie niż w tamtym roku więc nie wiem skąd u was sranie w gacie. City to według mnie drużyna podobna do Chelsea - dobrze spisująca się w PL ale w Europie już grają troche gorzej. Podobnie jest m.in. z Juve.
1
Edytowane :D
0
A to jeszcze nie tak źle :p
1
Ile za bilet płaciłaś?
0
Poda ktoś zaufaną stronę gdzie mogę wykupić transmisje bez ścinek? Tylko nie futbolHD bo kiedyś wykupiłem i ścinało :/
1
Luis Enrique przyłapany na jedzeniu batona ''Pawełka'' który zawiera w sobie alkohol. Oby to nie wpłynęło na wynik meczu.
1
całe życie na to czekasz ? to widocznie urodziłeś się w 2010 roku bo wtedy Masche do nas przyszedł :)
0
Obgryzłem paznokcie do krwi ze stresu
0
hahaha o matko xd