MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co tam? Nie dosc ze zapewne kibice Realu robiliby zamieszki przed stadionem to jakos nie przepadam za tym obiektem. On jest taki jakis ''sztywny''.
7
wg. mnie roznia sie tylko doswiadczeniem.
0
Wiecej imprez Roni! Bo chyba to dla ciebie sie teraz najbardziej liczy :)
0
Żebyś się nie przeliczył Karim...
0
Mam pytanie czy jakbym podał swój numer na priv to mógłby mi ktoś napisać jakie są pary 1/4?
2
''Aaaaaaaaale to jest David Villa! ''
0
Chłopaki nie wiem z jakiego to języka ale ostatnio dużo osób pod zdjęciami Ronaldinho dodaje komentarze ze słowem ''dibra'' czy jakoś tak... możecie mi powiedzieć co to znaczy?
0
Jak to się ustawia?
4
12 zawodnik - kibice :))
0
Real nadchodzimy! Jakoś dziwnie spokojny jestem o ten mecz, a jeszcze w tamtym sezonie bałem się strasznie tydzień przed meczem. Ale zapewne wszystko wyjdzie dzień przed albo w dzień meczu. Swoją drogą mieszka ktoś w okolicach Wolsztyn, Nowy Tomyśl?
4
I po banie :) Ludzie nie placzcie... gralismy zarabiscie, w drugiej polowie spuscilismy z tonu ale to bylo do przewidzenia bo za kilka dni wielki mecz. Wygralismy najmniejszym nakladem sil i o to chodzilo. Jesli chodzi o skutecznosc to na El Clasico bedzie na pewno lepsza. Dobranoc chlopaki. VeB!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
-1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Tak sobie pomyslalem ze bede dzisiaj wam pisal durne komentarze z rm.pl :) zaczynamy kabarety! ''Przeciez to wina Bale ze cr nic nie gra''
1
Masz cos do mnie bo jestem gimnazjalista? To rasizm jest.
1
Najnowsza komedia, dzisiaj jest premiera : "Where is my penalty?''
0
Ale przegrana w lepszym stylu.
0
Taa a myslisz ze kibicom Realu w 2010 bylo obojetne ze przegrali 5-0? Bylo im i calemu Madrytowi wstyd i na pewno woleliby przegrac 1-0 niz dostac manitke w dupe. Komentarz bez sensu.
0
No na pewno ;)
2
jak bedziesz ogladac przyjde do cb w nocy i cie zjem
2
Ty pamietasz Leo jako 17-latka? Przeciez ty masz 14 lat a jak on mial 17 lat to ty miales jakies 4 lata...
0
Widzicie? Chwile po urazie Busiego pisalem ze nie macie sie denerwowac i dalem wam przyklad urazu Messiego :)
0
Valdes to jednak byl gosc. Ale mysle ze Marc w przyszlosci bedzie najlepszy z wyzej wymienionych,
0
Slunsk
1
Jezu on ma 27 lat a juz takie staty.. zywa legenda i jestem jestesmy szczesciarzami ze widzimy takiego pilkarza. Bedzie co dzieciom opowiadac :)
0
o tej godzinie tabliczki mnozenia bym sie nie nauczyl a co dopiero 50 stron podrecznika