0

zdarlem gardlo...

0

Duzo kibicow?

0

Po zwyciestwo!
Zniszczyc bialych!

0

Matko boska jak ja sie denerwuje...

0

przylaczam sie do pytania

0

Ojj chyba sie zdenerwujesz o 21... futbolhd padnie albo bedziesz ogladal pokaz slajdow :) wiem z wlasnego doswiadczenia

1

Komentarz usunięty

0

Dacie linka? Oprocz futbolhd i meczyki.pl? Z gory dziekuje

1

ponownie zapytam jak kolege nizej - jak atmosfera?

0

jak atmosfera?

0

Wyrabalo mnie ze strony na chwile.. co tu sie dzieje? xd

0

Ha Ha Ha Ha Ha

1

Nie tylko ty

0

Stres moze przezywac lekarz przy stole operacyjnym ale nie pilkarz ktory zarabia miliony

0

czemuu?

0

Od meczu z City w tamtym sezonie na wyjezdzie kiedy bylem blady, rece mi sie trzesly i bylem caly mokry tak teraz tylko mi sie rece trzesa.. jest postep :)

0

ok

0

Nie

0

Hahaha Bayern XDD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Niby czemu?

0

No i co? Kasa nie gra.

1

Milik jaka symulka i zolta kartka XDDD

2

Nie co zrobil?

1

Jest mecz Lech Legia w tv?

1

Pytam tak z ciekawosci.. co teraz robicie? Bo chce wiedziec jak sobie przyspieszacie czas :)

0

i Visca el Catalunya!

0

Od roku zbieram kase na El Clasico i na 16 urodziny chyba sie wybiore :)

0

na rojadirecta jak znajdziesz dobry stream to obejrzysz w miare bez scinek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?