MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sportowe zachowanie
0
Zdecydowanie nie
0
wiemy
1
Dokladnie.. blisko mnie jest bar w ktorym mecz bedzie lecial ale rodzice...
5
juz robie screena
jak klamiesz to cie zjem
:)
0
Chyba nie zrozumiales mojego pytania..
1
Moze mi ktos powiedziec czy jesli mam cyfrowy polsat to moge miec tez nc+? Czy tylko jedno moge miec?
1
Kurde internet nie zawiedz mnie dzisiaj!
0
dolaczam sie do pytania :D
0
Najlepszy i tak gol Villi na SB zza pola karnego :)
4
Mam podobnie ale sie lecze
0
Komentarz usunięty
0
GKS Gultowy - KSGB Manieczki
0
Ale mi sie rece trzesa
20
Ja tam bym chcial Busiego. Doswiadczenie na KAZDEJ pozycji musi byc jak najwieksze!
0
DuhokTV
0
Dawno u nikogo 10 nie widzialem.. ale Lio zasluzyl :)
25
Oni sa niezle uposledzeni na umysle
0
Ma ktos moze link do jutrzejszego meczu ale z YouTube? Bo mecz z City ogladalem na jakims kanale na zywo wlasnie na YT i czy wie ktos czy bedzie tez El Clasico?
9
Nie liczcie na Manite, a bedzie ona lepiej smakowala gdyby do niej doszlo! A gdy przegramy bol bedzie o wiele wiekszy. Wiec badzmy dobrej mysli ale nie popadajmy w huraoptymizm.
0
Gdyby bylo przynajmniej 3-0 poplakalbym sie ze szczescia
0
Kurde modle sie o to aby Polsat kupil ta lige... mam dosc ogladania na scinajacych streamach.
0
Skad wzieles ta informacje?
0
Chodzilo mi bardziej o Cyfrowy Polsat :)
0
Bedzie jakis kanal na ktorym bedzie transmitowane el clasico? Moze byc nawet arabski komentarz byle byl?
0
To byla ironia...
1
My takze gotowi! Jeszcze tylko rano po chipsy :) Tak wgl to ktos pisal ze mozna sobie ustawic na Cyfrowym Polsacie jakis kanal Duhoktv... wie ktos jak to sie robi?
1
Powinien wejsc przy dobrym wyniku na ostatnie 30 minut.
0
Nigdy nie wyobrazalem sobie ze on u nas zagra.. bez watpienia obecnie najlepsza ''9'' na swiecie. Przeciez to co on robil w Liverpoolu to byla miazga i widac ze teraz wraca do dobrej formy :) O klasyk jestem nadzwyczaj spokojny.
0
spokojnie w polfinale dostaniemy kogos nowego typu bayern, atletico :)