0

Nie sportowe zachowanie

0

Zdecydowanie nie

0

wiemy

1

Dokladnie.. blisko mnie jest bar w ktorym mecz bedzie lecial ale rodzice...

5

juz robie screena
jak klamiesz to cie zjem
:)

0

Chyba nie zrozumiales mojego pytania..

1

Moze mi ktos powiedziec czy jesli mam cyfrowy polsat to moge miec tez nc+? Czy tylko jedno moge miec?

1

Kurde internet nie zawiedz mnie dzisiaj!

0

dolaczam sie do pytania :D

0

Najlepszy i tak gol Villi na SB zza pola karnego :)

4

Mam podobnie ale sie lecze

0

Komentarz usunięty

0

GKS Gultowy - KSGB Manieczki

0

Ale mi sie rece trzesa

20

Ja tam bym chcial Busiego. Doswiadczenie na KAZDEJ pozycji musi byc jak najwieksze!

0

DuhokTV

0

Dawno u nikogo 10 nie widzialem.. ale Lio zasluzyl :)

25

Oni sa niezle uposledzeni na umysle

0

Ma ktos moze link do jutrzejszego meczu ale z YouTube? Bo mecz z City ogladalem na jakims kanale na zywo wlasnie na YT i czy wie ktos czy bedzie tez El Clasico?

9

Nie liczcie na Manite, a bedzie ona lepiej smakowala gdyby do niej doszlo! A gdy przegramy bol bedzie o wiele wiekszy. Wiec badzmy dobrej mysli ale nie popadajmy w huraoptymizm.

0

Gdyby bylo przynajmniej 3-0 poplakalbym sie ze szczescia

0

Kurde modle sie o to aby Polsat kupil ta lige... mam dosc ogladania na scinajacych streamach.

0

Skad wzieles ta informacje?

0

Chodzilo mi bardziej o Cyfrowy Polsat :)

0

Bedzie jakis kanal na ktorym bedzie transmitowane el clasico? Moze byc nawet arabski komentarz byle byl?

0

To byla ironia...

1

My takze gotowi! Jeszcze tylko rano po chipsy :) Tak wgl to ktos pisal ze mozna sobie ustawic na Cyfrowym Polsacie jakis kanal Duhoktv... wie ktos jak to sie robi?

1

Powinien wejsc przy dobrym wyniku na ostatnie 30 minut.

0

Nigdy nie wyobrazalem sobie ze on u nas zagra.. bez watpienia obecnie najlepsza ''9'' na swiecie. Przeciez to co on robil w Liverpoolu to byla miazga i widac ze teraz wraca do dobrej formy :) O klasyk jestem nadzwyczaj spokojny.

0

spokojnie w polfinale dostaniemy kogos nowego typu bayern, atletico :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?