MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cos zle przeczytales.. pierwszy miesiac roku to nie listopad ;)
2
To jest XXI wiek..
Michael Jackson zyje, Smolensk to byl zamach
wiec czemu niby nie mogliby zaplacic mu za falszywe zeznania
1
Ohh ta zazdrosc...
Mial byc wielkim bramkarzem a tymczasem go sprzedali i mamy o wiele lepszych bramkarzy.
0
Matko jedyna..
Czym ty Boze go obdarzyles?
4
W 2006 nie chcial wyjsc na ceremonie...
8
Prima Aprillis
0
Haha brawo dla redakcji xd dobry troll ale te znikajace artykuly sa denerwujace troche :)
0
Czekaj zaraz podrzuce ci moze jakis link na priv fajnych koszulek bo ostatnio widzialem ale nie wiem czy chcialbys uzywane?
0
Chyba juz nie
Jedynie na allegro pojedyncze znajdziesz ale uzywane.
3
Wedlug mnie Pogba to bylby bardzo dobry transfer. Silny, wysoki i dobry drybling. On moglby odciazyc Rakitica od zadan defensywnych co pozwalalo by mu skupienie wylacznie na ofensywie - co wiemy... robi doskonale. Pogba to jest typ pomocnika defensywnego. Razem z Busim tworzyli by niezla zapore, ofensywna pomoc to powinna byc wtedy Rakitic. Atak oczywiscie kazdy wie z tym ze Messi musialby nadal robic to co robil, czyli cofac sie do pomocy i pomagac w konstruktowaniu akcji razem z Ivanem. Takie jest moje zdanie ale oczywiscie to nie jest fifa - nigdy nic nie wiadomo.
0
Made my day! Hahaha :D
0
pieknie !!!
1
olkowki.... boze
0
O której ten mecz się zacznie?
0
Gdy się miało 10 lat oglądało się Undertekera ale teraz jak włączyłem to widać, że udawane i to nie jest to samo :D Nie widzę sensu oglądania tego.
0
Dzięki Tata :)
0
Da ktos linka do meczu Argentyny na YouTube?
4
Kto to jest West?
0
Mam do was pytanie..
Leci mecz Chorwacji w tv?
0
Niestety generał schodzi z pola bitwy ale oby w dobrym stylu. Ktoś taki jak Xavi zasługuję na jeszcze przynajmniej 3 puchary. Kogoś takiego w Barcelonie trudno będzie zastąpić.. tylko on potrafi tak uspokoić grę, otworzyć drogę do bramki doskonałym podaniem i przerzucić piłkę. Niesamowity człowiek i jeden z głównych ogniw wielkiej Barcelony. Xavi-Busi-Iniesta.. nie zapomnimy tego nigdy. Będzie co opowiadać dzieciom i wnukom. Żegnaj i powodzenia.
Visca el Barca y Visca el Catalunya!
13
smutna ta sobota jakoś...
0
mam nadzieje ze bedziesz
trzymam za slowo
0
super pocieszenie po wywiadowce :))))))
0
Oni tworza najlepsze mozaiki na swiecie + tylko kibice Barcy moga tak zaspiewac hymn.. niesamowite.
2
Serio? :o Nie puszczaja Bayernu?
0
Masz moze zdjecie tej oprawy?
0
dolaczam sie do pytania
5
Xavi i Busi sa nam niezbedni do budowania akcji.. weszli i zaczelismy grac jak z nut.
0
Ostatnie 20 minut KOSMOS! Tylko skutecznosc poprawcie chlopaki! :) 4 punkty! Dobranoc :>
0
Neymar kiedys poda?