0

Cos zle przeczytales.. pierwszy miesiac roku to nie listopad ;)

2

To jest XXI wiek..
Michael Jackson zyje, Smolensk to byl zamach
wiec czemu niby nie mogliby zaplacic mu za falszywe zeznania

1

Ohh ta zazdrosc...
Mial byc wielkim bramkarzem a tymczasem go sprzedali i mamy o wiele lepszych bramkarzy.

0

Matko jedyna..
Czym ty Boze go obdarzyles?

4

W 2006 nie chcial wyjsc na ceremonie...

8

Prima Aprillis

0

Haha brawo dla redakcji xd dobry troll ale te znikajace artykuly sa denerwujace troche :)

0

Czekaj zaraz podrzuce ci moze jakis link na priv fajnych koszulek bo ostatnio widzialem ale nie wiem czy chcialbys uzywane?

0

Chyba juz nie

Jedynie na allegro pojedyncze znajdziesz ale uzywane.

3

Wedlug mnie Pogba to bylby bardzo dobry transfer. Silny, wysoki i dobry drybling. On moglby odciazyc Rakitica od zadan defensywnych co pozwalalo by mu skupienie wylacznie na ofensywie - co wiemy... robi doskonale. Pogba to jest typ pomocnika defensywnego. Razem z Busim tworzyli by niezla zapore, ofensywna pomoc to powinna byc wtedy Rakitic. Atak oczywiscie kazdy wie z tym ze Messi musialby nadal robic to co robil, czyli cofac sie do pomocy i pomagac w konstruktowaniu akcji razem z Ivanem. Takie jest moje zdanie ale oczywiscie to nie jest fifa - nigdy nic nie wiadomo.

0

Made my day! Hahaha :D

0

pieknie !!!

1

olkowki.... boze

0

O której ten mecz się zacznie?

0

Gdy się miało 10 lat oglądało się Undertekera ale teraz jak włączyłem to widać, że udawane i to nie jest to samo :D Nie widzę sensu oglądania tego.

0

Dzięki Tata :)

0

Da ktos linka do meczu Argentyny na YouTube?

4

Kto to jest West?

0

Mam do was pytanie..
Leci mecz Chorwacji w tv?

0

Niestety generał schodzi z pola bitwy ale oby w dobrym stylu. Ktoś taki jak Xavi zasługuję na jeszcze przynajmniej 3 puchary. Kogoś takiego w Barcelonie trudno będzie zastąpić.. tylko on potrafi tak uspokoić grę, otworzyć drogę do bramki doskonałym podaniem i przerzucić piłkę. Niesamowity człowiek i jeden z głównych ogniw wielkiej Barcelony. Xavi-Busi-Iniesta.. nie zapomnimy tego nigdy. Będzie co opowiadać dzieciom i wnukom. Żegnaj i powodzenia.
Visca el Barca y Visca el Catalunya!

13

smutna ta sobota jakoś...

0

mam nadzieje ze bedziesz
trzymam za slowo

0

super pocieszenie po wywiadowce :))))))

0

Oni tworza najlepsze mozaiki na swiecie + tylko kibice Barcy moga tak zaspiewac hymn.. niesamowite.

2

Serio? :o Nie puszczaja Bayernu?

0

Masz moze zdjecie tej oprawy?

0

dolaczam sie do pytania

5

Xavi i Busi sa nam niezbedni do budowania akcji.. weszli i zaczelismy grac jak z nut.

0

Ostatnie 20 minut KOSMOS! Tylko skutecznosc poprawcie chlopaki! :) 4 punkty! Dobranoc :>

0

Neymar kiedys poda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?