MessiNeymar1011
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Nowy Tomyśl
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on juz jest najlepszym pilkarzemw historii
11
czuje nagly przyplyw wyswietlen piosenki na yt :D
0
ALVEEEESS :OOOO
1
bialo sie zrobilo
0
Messi przeblyski szybosci i zwinnosci :D
5
o kurwa
0
Camp Nou : Meeeessi Meeeeeessi Meeeeeii
0
o messi sie pokazal
0
BJJ - zobaczysz dzisiaj jak Pedro bedzie gral i uswiadomisz sb ze na ta chwile to Neymar bardziej zasluguje na lawke ;)
0
na jakies stronie pisza ze Puyolowi odnowila sie kontuzja i dlatego nie jest powolany ://
0
sklad wedlug mnie :
Pinto
Montoya, Bartra, Masche, Adriano
Song
Roberto, Iniesta
Sanchez, Messi, Tello/Pedro :)
0
Podziekujmy Panu Alvesowi za prace jaka wykonal kilka sezonow temu dla Barcy. Lepiej zeby teraz odszedl zamiast kompromitowac sie wrzutkami na Messiego. W PSG moze robic wrzutki do woli na Ibrahimovicia :D
1
No bo jak on ma być doświadczony jak ma tak mało minut? Cały czas w ważnych meczach tylko Masche-Pique i wczoraj pewnie by tak było gdyby nie kontuzja Pique... on po prostu potrzebuje minut i każdy od dawna to wie
1
Gówno to są twoje nie wiadomo do kogo wrzutki i straty! Jeśli przegrasz walcząc zacięcie do końca to nie jesteś gównem ale jeśli klepiesz przez cały mecz i nie angażujesz się w grę a po tym przegrywasz to jesteś sory ale jesteś gównem :)
3
wszyscy z którymi bede grał są za Realem i nienawidzą Barcelony -.-
4
Za niecałą godzine jade grać w piłkę.. na znak tego że jestem z Barcą na dobre i na złe bede grał w stroju Barcelony + postaram sie coś strzelić :D I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ AŻ DO ŚMIERCI ! VeB
0
slaby? serio?
0
A uwazasz ze jakbysmy sprzedali Alvesa i sprowadzilibysmy jakiegos dobrego obronce to myslisz ze Barca stracilaby sportowo?
0
JEEEEST!
0
Niech wejda!
0
1 wrzutka alvesa
5
To nie jest juz czas na krytyke naszych pilkarzy tylko na ubranie koszulki w bordowo-granatowe barwy z herbem najlepszej druzyny swiata! Trzeba wierzyc, a wiara czyni cuda! Bez wzgledu na wszystko kocham was wszystkich cules! Jestesmy jedna, wielka rodzina :) I ZE CIE OPUSZCZE AZ DO SMIERCI BARCO !
7
Śmieszny jesteś. Troche wiary ;)
1
Jeszcze kilka dni temu wyzywali Neymara od nurka i gadaliście o szacunku do rywala a sami obrażacie Ronaldo (nie jestem jego fanem ale go szanuje). ;) VeB!
1
Dziwnie? Dla mnie lepiej bo mogę się mniej denerwować o stratę gola bo nie oszukujmy się Cristiano jest jednym z najlepszych. A pan może się nauczyć troche szacunku do rywala ;)
3
Po zwycięstwo i dumę z 3 zwycięstwa nad Realem w sezonie o to w finale Pucharu Króla! VeB!
1
Alves-Masche-Adriano-Alba? Ja dziękuje za taką obronę... same karły ( nie chciałem nikogo urazić ) i jak my mamy wygrywać pojedynki główkowe? Z Albą się zgadzam i z Masche ale z Adriano i Alvesem nie -.- Wyobraźcie sobie wrzutke Alvesa, wybijają piłkarze Realu, kontratak Masche z Adriano nna środku, pozycja Alvesa pusta, podanie do Di Marii, Mesche wbiega za Alvesa, Di Maria podaje na pustą przestrzeń (gdzie wcześniej był Masche) do Benzemy, Benzema albo strzela (70% gola) albo przechodzi samego, zdezorientowanego Adriano i strzela na bramke Pinto z bliskiej odległości (80% gola).
0
Jeśli to dojdzie do skutku to będzie to bardzo nie rozważny ruch Taty... nasze szanse na korzystny wynik w takim momencie zmniejszyłyby się może nie wiele ale zdecydowanie aby przegrać finał.
2
''Katalonia jest państwem, a FC Barcelona jej armią. Armią, która upadła, żeby powstać; powstać, żeby biec; biec, żeby wygrać. Jednego możemy być pewni. To będzie wielki mecz. Blaugrana gra o coś więcej niż Puchar Króla. Gra o prestiż, honor i dumę. O wiarę i uczucia swoich kibiców, które zostały wystawione na próbę. Barça gra o to, by raz jeszcze udowodnić, że piłkarska stolica Hiszpanii nie leży w Madrycie. Od lat tam nie leżała.'' - wzruszające :') VeB!
0
HAHAHAHA XDDDDD