0

on juz jest najlepszym pilkarzemw historii

11

czuje nagly przyplyw wyswietlen piosenki na yt :D

0

ALVEEEESS :OOOO

1

bialo sie zrobilo

0

Messi przeblyski szybosci i zwinnosci :D

5

o kurwa

0

Camp Nou : Meeeessi Meeeeeessi Meeeeeii

0

o messi sie pokazal

0

BJJ - zobaczysz dzisiaj jak Pedro bedzie gral i uswiadomisz sb ze na ta chwile to Neymar bardziej zasluguje na lawke ;)

0

na jakies stronie pisza ze Puyolowi odnowila sie kontuzja i dlatego nie jest powolany ://

0

sklad wedlug mnie :
Pinto
Montoya, Bartra, Masche, Adriano
Song
Roberto, Iniesta
Sanchez, Messi, Tello/Pedro :)

0

Podziekujmy Panu Alvesowi za prace jaka wykonal kilka sezonow temu dla Barcy. Lepiej zeby teraz odszedl zamiast kompromitowac sie wrzutkami na Messiego. W PSG moze robic wrzutki do woli na Ibrahimovicia :D

1

No bo jak on ma być doświadczony jak ma tak mało minut? Cały czas w ważnych meczach tylko Masche-Pique i wczoraj pewnie by tak było gdyby nie kontuzja Pique... on po prostu potrzebuje minut i każdy od dawna to wie

1

Gówno to są twoje nie wiadomo do kogo wrzutki i straty! Jeśli przegrasz walcząc zacięcie do końca to nie jesteś gównem ale jeśli klepiesz przez cały mecz i nie angażujesz się w grę a po tym przegrywasz to jesteś sory ale jesteś gównem :)

3

wszyscy z którymi bede grał są za Realem i nienawidzą Barcelony -.-

4

Za niecałą godzine jade grać w piłkę.. na znak tego że jestem z Barcą na dobre i na złe bede grał w stroju Barcelony + postaram sie coś strzelić :D I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ AŻ DO ŚMIERCI ! VeB

0

slaby? serio?

0

A uwazasz ze jakbysmy sprzedali Alvesa i sprowadzilibysmy jakiegos dobrego obronce to myslisz ze Barca stracilaby sportowo?

0

JEEEEST!

0

Niech wejda!

0

1 wrzutka alvesa

5

To nie jest juz czas na krytyke naszych pilkarzy tylko na ubranie koszulki w bordowo-granatowe barwy z herbem najlepszej druzyny swiata! Trzeba wierzyc, a wiara czyni cuda! Bez wzgledu na wszystko kocham was wszystkich cules! Jestesmy jedna, wielka rodzina :) I ZE CIE OPUSZCZE AZ DO SMIERCI BARCO !

7

Śmieszny jesteś. Troche wiary ;)

1

Jeszcze kilka dni temu wyzywali Neymara od nurka i gadaliście o szacunku do rywala a sami obrażacie Ronaldo (nie jestem jego fanem ale go szanuje). ;) VeB!

1

Dziwnie? Dla mnie lepiej bo mogę się mniej denerwować o stratę gola bo nie oszukujmy się Cristiano jest jednym z najlepszych. A pan może się nauczyć troche szacunku do rywala ;)

3

Po zwycięstwo i dumę z 3 zwycięstwa nad Realem w sezonie o to w finale Pucharu Króla! VeB!

1

Alves-Masche-Adriano-Alba? Ja dziękuje za taką obronę... same karły ( nie chciałem nikogo urazić ) i jak my mamy wygrywać pojedynki główkowe? Z Albą się zgadzam i z Masche ale z Adriano i Alvesem nie -.- Wyobraźcie sobie wrzutke Alvesa, wybijają piłkarze Realu, kontratak Masche z Adriano nna środku, pozycja Alvesa pusta, podanie do Di Marii, Mesche wbiega za Alvesa, Di Maria podaje na pustą przestrzeń (gdzie wcześniej był Masche) do Benzemy, Benzema albo strzela (70% gola) albo przechodzi samego, zdezorientowanego Adriano i strzela na bramke Pinto z bliskiej odległości (80% gola).

0

Jeśli to dojdzie do skutku to będzie to bardzo nie rozważny ruch Taty... nasze szanse na korzystny wynik w takim momencie zmniejszyłyby się może nie wiele ale zdecydowanie aby przegrać finał.

2

''Katalonia jest państwem, a FC Barcelona jej armią. Armią, która upadła, żeby powstać; powstać, żeby biec; biec, żeby wygrać. Jednego możemy być pewni. To będzie wielki mecz. Blaugrana gra o coś więcej niż Puchar Króla. Gra o prestiż, honor i dumę. O wiarę i uczucia swoich kibiców, które zostały wystawione na próbę. Barça gra o to, by raz jeszcze udowodnić, że piłkarska stolica Hiszpanii nie leży w Madrycie. Od lat tam nie leżała.'' - wzruszające :') VeB!

0

HAHAHAHA XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?