0

Heh, a pamiętacie ofertę MC Bojan za Teveza ? Dalej aktualna ? :D

0

Po co tu dajecie cytaty z rm.pl ??

Barca zagrała jeden słabszy mecz i wszystko ;)

Vamos !

0

Zawodnik Meczu - Messi jednogłośnie.

Dobranoc Cules

0

Messi jesteś boski !! :D

'' gologologologologolo ... ''' ten komentator mnie rozwala :D

0

miszczu2006

chyba raczej mola ;pp

0

kibicArsenalu7

cichaj już zapewne po meczu z '' wami '' Cb już tu nie będzie ;]]

0

za co Alves żółta ???!!!

0

VV nie wyszedł do piłki i to był jego błąd.

Cieszyli się jakby strzelili zwycięskiego gola w 95 minucie w finale Ligi Mistrzów...

0

kurde mać ! ;/

0

dzięki, całe szczęście :)

0

Pique jakbyżesz inaczej...

P.S Zolte kartki w La Liga mają wpływ na mecze LM ?

0

Niektórzy fraje.... już najeżdzają na Messiego, BRAK SŁOW

0

3-1 dla nas ;] Oby obyło się bez kontuzji...

Tak poza tematem:

'' Jose Mourinho wysłał kibicom Realu Madryt niepokojącą wiadomości. Portugalski szkoleniowiec zapowiedział, że może nie zabawić zbyt długo w klubie z Santiago Bernabeu. ''

0

wojtalafci

Człowieku oglądałeś chociaż jeden mecz Barcy lub reprezentacji Hiszpanii w tym roku ??

Słowami, że Iniesta, Xavi i Messi nie zasługują na złotą piłkę ośmieszyłeś się totalnie

0

Nie będę oceniał tak jak lubię tych piłkarzy, tylko tak jak grali w tym roku i dla mnie układa się to następująco:

1. Iniesta

2. Xavi

3. Messi

MŚ które '' zdobyli '' Xavi i Iniesta to jest wystarczająca argumentacja, a Messi tego nie uczynił :) Ale to jest geniusz, jeszcze nie raz zdobędzie złota piłkę :)

0

Dobranoc Cules !

0

Przegrali, bo nie wygrali i Higuaina nie było :DD

Barca !

0

Po meczu: '' Przegraliśmy, bo nie wygraliśmy '' :D

Barcelona ! VeB !

0

co się stało ? bo wyłączyłem...

0

Wooooow kocham barce !!

0

BOŻE JEEEEEEEEST !!!!

0

Czerwien dla Carvalho ??

Jesli tak to zasłużenie

0

Była w koncu czerwień dla Carvalho ? Bo nie zauwazylem...

0

Kocham was ! ;pp

0

BRAWOOOOOOOOOOO !

0

Prosze dajcie linka gdzie oglądacie...

0

dajcie link ;(

0

kurde ! nie działają linki.. ehh ;/

0

jest już obraz an waszych linkach ? bo u mnie nie ma... ;/

0

jeszcze nie wiem, znajdę coś zaraz na początku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?