Messi_10.!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rdm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedroooo ! Jescze Messi raz i Villa 2 :D
0
Przypominają mi się słowa Pepa, że Almerii trudno strzelić gola ;)
4-0 !!!!!!!!!!!!
0
Dzięki TonyFontana
0
Witajcie cules :D
Macię jakiś dobry link, który wam nie tnie ? ;/
0
masz kselu :pp
http://www.fifa.com/ballondor/puskasaward/index.html
Moim zdaniem Burrow wymiata, Messi - 8-10 ms. :) Ale i tak na niego zagłosowałem ;]
0
dajosek
Ciesze się, że są jeszcze tacy fani Realu jak ty ;]
0
Barcelona ma swój styl, real go kreuję wraz z kolejnymi trenerami, chyba o to chodziło Rychu :)
0
Busquets nie do ruszenia :]
0
Dzwon głośny, bo w środku próżny :)
0
Galacticos
Jedyną osobą, która nas frustruje jesteś ty ;] Mou jak zwykle robi spektakle z konferencji i tyle ;]
0
Galacticos
Jeśli Realowi przykładali by giwery do głowy, to jestem ciekawy ile by było... Na szczęście Barcelona nie posunie się do czegoś takiego!
0
Pf... Barca wygrywała do przerwy galacticos ! Poza tym 11-1 ? Żałosne, to niemożliwe
P.S Przyjdź na tę stronkę po GD, wtedy się wypowiesz :]
0
P.S Jak real zabierze nam Bale'a to nie wiem... nie wybaczę tego wiadomo komu :D
0
P.S Jak
0
galacticos
co ty tutaj chcesz ?
0
Przepięknie, istna Magia, nie da się tego opisać. KOCHAM BARCE !
Dobranoc Cules !
0
VILLA !!!!
Identycznie jak Messi!
0
Posiadanie piłki to chyba 90% do 10 :DD
0
Barcelona !!! Jak ja na to czekałem !
0
Pięknie to wszystko wyglada ;)
0
Danii jest 3-0 !
0
Dzięki za Linki ;)
0
Zlituje się ktoś... dajcie link do meczu...
P.S Która minuta ?
0
Proszę o link :]]
0
Hercules nowa potęga, na serio tak myśle ;]
0
Rami
Nikt się tutaj nie śmieje
0
Obstawiam 0-2 dla Herculesa
A 4-1 dla Barcy ;]
0
Jakby ten strzał Alonso wszedł, to by była bramka roku xD
P.S Ronaldo chciał strzelić jak Zidane
0
Piotr Witczak link do meczu Realu: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-hercules---real-madryt
0
Szczerze mówiąc Hercules mi imponuje :D