0

Pedroooo ! Jescze Messi raz i Villa 2 :D

0

Przypominają mi się słowa Pepa, że Almerii trudno strzelić gola ;)

4-0 !!!!!!!!!!!!

0

Dzięki TonyFontana

0

Witajcie cules :D

Macię jakiś dobry link, który wam nie tnie ? ;/

0

masz kselu :pp

http://www.fifa.com/ballondor/puskasaward/index.html

Moim zdaniem Burrow wymiata, Messi - 8-10 ms. :) Ale i tak na niego zagłosowałem ;]

0

dajosek

Ciesze się, że są jeszcze tacy fani Realu jak ty ;]

0

Barcelona ma swój styl, real go kreuję wraz z kolejnymi trenerami, chyba o to chodziło Rychu :)

0

Busquets nie do ruszenia :]

0

Dzwon głośny, bo w środku próżny :)

0

Galacticos

Jedyną osobą, która nas frustruje jesteś ty ;] Mou jak zwykle robi spektakle z konferencji i tyle ;]

0

Galacticos

Jeśli Realowi przykładali by giwery do głowy, to jestem ciekawy ile by było... Na szczęście Barcelona nie posunie się do czegoś takiego!

0

Pf... Barca wygrywała do przerwy galacticos ! Poza tym 11-1 ? Żałosne, to niemożliwe

P.S Przyjdź na tę stronkę po GD, wtedy się wypowiesz :]

0

P.S Jak real zabierze nam Bale'a to nie wiem... nie wybaczę tego wiadomo komu :D

0

P.S Jak

0

galacticos

co ty tutaj chcesz ?

0

Przepięknie, istna Magia, nie da się tego opisać. KOCHAM BARCE !

Dobranoc Cules !

0

VILLA !!!!

Identycznie jak Messi!

0

Posiadanie piłki to chyba 90% do 10 :DD

0

Barcelona !!! Jak ja na to czekałem !

0

Pięknie to wszystko wyglada ;)

0

Danii jest 3-0 !

0

Dzięki za Linki ;)

0

Zlituje się ktoś... dajcie link do meczu...

P.S Która minuta ?

0

Proszę o link :]]

0

Hercules nowa potęga, na serio tak myśle ;]

0

Rami

Nikt się tutaj nie śmieje

0

Obstawiam 0-2 dla Herculesa

A 4-1 dla Barcy ;]

0

Jakby ten strzał Alonso wszedł, to by była bramka roku xD

P.S Ronaldo chciał strzelić jak Zidane

0

Piotr Witczak link do meczu Realu: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-hercules---real-madryt

0

Szczerze mówiąc Hercules mi imponuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?