0

Hercules - Real 1-0 !!!

0

Dajcie spokój co wy macie do Arsenalu ? Oczywiście kocham FCB, ale myślę że taki finał jest bardzo możliwy ;) Ale finał to już wiadomo ;p Barca Win

0

A Możecie dać linka prosto do meczU ? ;p Bo ja to zielony ;]

0

Dzięki Mickey i Mesqit

0

Błagam o jakiś link...

0

Osobiście, chciałbym zobaczyć te Barce, co 2-3 sezony teamu ;/ Akcja skrzydłem, zejście do środka, prostopadłe podanie i wykończenie, tego mi brakuje ;/ Wtedy to była prawdziwa magia...

0

Dobrze jest, jeszcze lepsza forma przyjdzie w kolejnych spotkania, z meczu na mecz, na razie trzeba się cieszyć z tego co mamy czyli niezła grę i 3 pkt ! :]

0

Brawo ! Jaki spokoj Messiego :] 2-0, ale gratulacje Kopenhadze, zagrała w drugiej połowie ( tą oglądałem ) dobry mecz

0

Jest !! Messi, to jest gośc, zawsze uratuje Barce ! :]

0

Kurcze, Mogło być spokojniej, ale dobrze jest ;]

0

Nie oglądam go od początku, od 40 min ;]

0

Nie no nie wiem co się dzieje z Masche... biega po boisku, jakby był furiatem, zero przewidywalności, cały czas bezsensowne, niecelne wślizgi... miejmy nadzieję że sie odnajdzię w Primera Division

0

Kubus96

też nie wiem jak to będzie ...

0

Kolejna okazja dla Kopenhagi... Barca trzymaj się !

0

Villa... ahhh

0

Co się dzieje z naszym Masche ?

0

Uf............

0

0

Dziwny widok Messi jako rezerwowy :D

Ale mam nadzieję że i tak wygramy !

Barca!

0

Ozil powiedział że marzy o grze w MU albo w Chelsea ;/

To jego chciałbym najbardziej w Catalonii :)

0

No i dobra. Bardzo bym chciał żeby przeszedł do Barcy ale jak nie to nie.

To i tak jest nieuniknione. Tak czy inaczej Fabregas będzie u nas ;]

Barca !

0

Szybki jest skubany ;p

to musi byc dobry zakup ;]

0

Wspaniały na boisku i wspaniały prywatnie :) To się nazywa klasa. Od razu widać że ma dobre serce :]

Vamos F.C.B !!! Viva Messi !!!

0

Heh.. dobrzy są! Widać że wszyscy go pragną w Barcelonie.. i ja tez ;]

0

Ramos sprząta, tak żeby nie widziała ;D

0

Adios! Szkoda.. ale to i tak było nieuniknione. Pep wolał wystawiać Sergio niż jego. Powodzenia w City !

0

guardiola89

przepraszam źle zrozumiałem.. ;)

0

guardiola89

już widzę te twoje '' dla mnie '' http://www.gadu-gadu.pl/5487375838565700967/najlepszym-pilkarzem-mundialu-jest--nie-zgadniecie1

A co do Özila to was nie rozumiem... Świetny, MŁODY, wszystko widzący piłkarz.. co z tego że szkop ?

0

100 lat ;]] Życzę wygranej na mundialu, pozostania do końca kariery w ukochanej Barcelonie i wielu, wielu goli dla niej strzelonych :)

Messi ulubiony piłkarz !!!

0

budy *

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?