Messi_10.!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rdm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hercules - Real 1-0 !!!
0
Dajcie spokój co wy macie do Arsenalu ? Oczywiście kocham FCB, ale myślę że taki finał jest bardzo możliwy ;) Ale finał to już wiadomo ;p Barca Win
0
A Możecie dać linka prosto do meczU ? ;p Bo ja to zielony ;]
0
Dzięki Mickey i Mesqit
0
Błagam o jakiś link...
0
Osobiście, chciałbym zobaczyć te Barce, co 2-3 sezony teamu ;/ Akcja skrzydłem, zejście do środka, prostopadłe podanie i wykończenie, tego mi brakuje ;/ Wtedy to była prawdziwa magia...
0
Dobrze jest, jeszcze lepsza forma przyjdzie w kolejnych spotkania, z meczu na mecz, na razie trzeba się cieszyć z tego co mamy czyli niezła grę i 3 pkt ! :]
0
Brawo ! Jaki spokoj Messiego :] 2-0, ale gratulacje Kopenhadze, zagrała w drugiej połowie ( tą oglądałem ) dobry mecz
0
Jest !! Messi, to jest gośc, zawsze uratuje Barce ! :]
0
Kurcze, Mogło być spokojniej, ale dobrze jest ;]
0
Nie oglądam go od początku, od 40 min ;]
0
Nie no nie wiem co się dzieje z Masche... biega po boisku, jakby był furiatem, zero przewidywalności, cały czas bezsensowne, niecelne wślizgi... miejmy nadzieję że sie odnajdzię w Primera Division
0
Kubus96
też nie wiem jak to będzie ...
0
Kolejna okazja dla Kopenhagi... Barca trzymaj się !
0
Villa... ahhh
0
Co się dzieje z naszym Masche ?
0
Uf............
0
Szkoda :/ Zobaczcie ten artykuł: http://www.sport.banzaj.pl/Javier-Mascherano-nowym-zawodnikiem-Barcelony-12987.html
0
Dziwny widok Messi jako rezerwowy :D
Ale mam nadzieję że i tak wygramy !
Barca!
0
Ozil powiedział że marzy o grze w MU albo w Chelsea ;/
To jego chciałbym najbardziej w Catalonii :)
0
No i dobra. Bardzo bym chciał żeby przeszedł do Barcy ale jak nie to nie.
To i tak jest nieuniknione. Tak czy inaczej Fabregas będzie u nas ;]
Barca !
0
Szybki jest skubany ;p
to musi byc dobry zakup ;]
0
Wspaniały na boisku i wspaniały prywatnie :) To się nazywa klasa. Od razu widać że ma dobre serce :]
Vamos F.C.B !!! Viva Messi !!!
0
Heh.. dobrzy są! Widać że wszyscy go pragną w Barcelonie.. i ja tez ;]
0
Ramos sprząta, tak żeby nie widziała ;D
0
Adios! Szkoda.. ale to i tak było nieuniknione. Pep wolał wystawiać Sergio niż jego. Powodzenia w City !
0
guardiola89
przepraszam źle zrozumiałem.. ;)
0
guardiola89
już widzę te twoje '' dla mnie '' http://www.gadu-gadu.pl/5487375838565700967/najlepszym-pilkarzem-mundialu-jest--nie-zgadniecie1
A co do Özila to was nie rozumiem... Świetny, MŁODY, wszystko widzący piłkarz.. co z tego że szkop ?
0
100 lat ;]] Życzę wygranej na mundialu, pozostania do końca kariery w ukochanej Barcelonie i wielu, wielu goli dla niej strzelonych :)
Messi ulubiony piłkarz !!!
0
budy *