0

No panowanie zaraz zaczynamy !!! :) Mes que un match :)

0

bez słowa 'go' *

0

A co ma mówić... ostatnio chwali Barce, żeby go nie zrobili mu La Tomatiny na Camp Nou ;D

0

Popatrzeć na niektórych kibiców Barcy, którzy piszą, że np. Khedira jest dużo lepszy od Busiego - to aż coś się przewraca... ludzie jesteście kibicami Barcy ? Rozumiem obiektywizm, itp... ale, żeby nie bronić swoich piłkarzy ?? Ja jestem kibicem Barcy od 5 lat i nigdy nie powiedziałem, że któryś z Realu jest lepszy od naszych piłkarzy ! Trzeba bronić swojej drużyny, a nie patrzeć i zgadzać się ze słowami Realowców... oczywiście jeśli nie mają racjii

0

coldelizabeth

Szacun dla Ciebie... :)

0

Ale czy nie lepiej będzie z Madrytem zagrać 2 Defensywnymi pomocnikami ? Musimy zagęścić środek pola, by nie dać rozszaleć się Ozilowi :)

0

Ibra jak się fajnie z Gattuso wywalił po tej bramce ;)

0

Czemu usunęli mój komentarz ? napisałem tylko, że Real nie wygra...

0

Witam, jaki wynik Realu ? :)

0

Cieszy ta wygrana, nawet z takim przeciwnikiem jak Almeria. Myślę, że to była lekcja futbolu, którą na pewno dobrze zapamiętają i z której wyciągną wnioski. Barcelona, cóż tu więcej mówić klasa i piękno w jednym. Dariusz Szpakowski oddaję głos do studia.

Heh uwielbiam te jego komentarze :D

0

'' Almerii ciężko jest strzelić bramkę '' heheh :D

0

No i chyba dogonimy Real w bramkach ;]

0

paulittos - no raczej ;D

Obstawiałem 8-0 pod koniec 1 połowy ;]

0

boże 8-0 !

0

chyba raczej for Pinchici ;p

0

Nie żałujcie Almerii... dzisiaj poprostu grają jak Klauny...

0

Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesi !

0

Booooojan ! Przepięknie !

0

0

To co grają, to jest magia, nawet z takim przeciwnikiem jak Almeria. Jeśli powtórzą to z Realem, to wygrają na 110% :)

0

kosmo to widzisz podobnie jak ja ;]]

0

ramses

Pique nie gra, gdyż mogłby ujrzec żółtą kartkę i wtedy nie było by go na GD :]

0

Michaelq ( z rm.pl ) - wiem że mnie teraz czytasz :D

Nie możesz przeboleć, że barca wbiła 5 goli ;]

0

AdiQuu

rm.pl dla mnie nie istnieje, wystarczy przeczytać kilka artykułów, od razu widać że redaktorki są anty barca ;]

0

Obstawiam 8-0 :) Villa musi coś strzelić ;]

0

Środek pola wygląda dzisiaj genialnie !

0

Mina bramkarza Almerii - bezcenna :D

0

TonyFontana

26-33

0

Mam nadzieję że Messi dogoni Ronaldo w wyścigu o Pinchici :]

0

Mesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ! Mesiiiiiiiiiiiiiii !

Co się dzieję ? Jest !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?