Messi_10.!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rdm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No panowanie zaraz zaczynamy !!! :) Mes que un match :)
0
bez słowa 'go' *
0
A co ma mówić... ostatnio chwali Barce, żeby go nie zrobili mu La Tomatiny na Camp Nou ;D
0
Popatrzeć na niektórych kibiców Barcy, którzy piszą, że np. Khedira jest dużo lepszy od Busiego - to aż coś się przewraca... ludzie jesteście kibicami Barcy ? Rozumiem obiektywizm, itp... ale, żeby nie bronić swoich piłkarzy ?? Ja jestem kibicem Barcy od 5 lat i nigdy nie powiedziałem, że któryś z Realu jest lepszy od naszych piłkarzy ! Trzeba bronić swojej drużyny, a nie patrzeć i zgadzać się ze słowami Realowców... oczywiście jeśli nie mają racjii
0
coldelizabeth
Szacun dla Ciebie... :)
0
Ale czy nie lepiej będzie z Madrytem zagrać 2 Defensywnymi pomocnikami ? Musimy zagęścić środek pola, by nie dać rozszaleć się Ozilowi :)
0
Ibra jak się fajnie z Gattuso wywalił po tej bramce ;)
0
Czemu usunęli mój komentarz ? napisałem tylko, że Real nie wygra...
0
Witam, jaki wynik Realu ? :)
0
Cieszy ta wygrana, nawet z takim przeciwnikiem jak Almeria. Myślę, że to była lekcja futbolu, którą na pewno dobrze zapamiętają i z której wyciągną wnioski. Barcelona, cóż tu więcej mówić klasa i piękno w jednym. Dariusz Szpakowski oddaję głos do studia.
Heh uwielbiam te jego komentarze :D
0
'' Almerii ciężko jest strzelić bramkę '' heheh :D
0
No i chyba dogonimy Real w bramkach ;]
0
paulittos - no raczej ;D
Obstawiałem 8-0 pod koniec 1 połowy ;]
0
boże 8-0 !
0
chyba raczej for Pinchici ;p
0
Nie żałujcie Almerii... dzisiaj poprostu grają jak Klauny...
0
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesi !
0
Booooojan ! Przepięknie !
0
uhh...
Adrian http://www.vipcanals.org/ch3.html
0
To co grają, to jest magia, nawet z takim przeciwnikiem jak Almeria. Jeśli powtórzą to z Realem, to wygrają na 110% :)
0
kosmo to widzisz podobnie jak ja ;]]
0
ramses
Pique nie gra, gdyż mogłby ujrzec żółtą kartkę i wtedy nie było by go na GD :]
0
Michaelq ( z rm.pl ) - wiem że mnie teraz czytasz :D
Nie możesz przeboleć, że barca wbiła 5 goli ;]
0
AdiQuu
rm.pl dla mnie nie istnieje, wystarczy przeczytać kilka artykułów, od razu widać że redaktorki są anty barca ;]
0
Obstawiam 8-0 :) Villa musi coś strzelić ;]
0
Środek pola wygląda dzisiaj genialnie !
0
Mina bramkarza Almerii - bezcenna :D
0
TonyFontana
26-33
0
Mam nadzieję że Messi dogoni Ronaldo w wyścigu o Pinchici :]
0
Mesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ! Mesiiiiiiiiiiiiiii !
Co się dzieję ? Jest !