Messi_10.!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rdm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Shear
bramka pilkarska ma prawie dwa i pół metra wysokości i 7.32 m szerokości.. nie wiem jakbyś sobie wyobrażał jeszcze większe '' busy '' ;d
0
No i dobrze.. Kocham Barcelone i jej zawodników, ale w reprezentacji za nimi nie przepadam ..
Barca..!!
0
A ja bd miał koszulkę Brazylii ;D Chociaż kibicuje Argentynie, ale ich koszulka jest za jasna :P
0
A ja chciałbym żeby został.. na następny sezon i dalej by się zobaczyło...
0
jjppjj
'' Strona mojego autorstwa '' - Wszystkie newsy kopiujesz z tej strony..
0
Po co on nam ? Ibre przesunąć na lewą stronę, Villa w środku, Messi na prawej i git :]
0
Dobry jest.. Ładnie pokazuję się do podania :]
Mam nadzieję że za 5-7 mln przyjdzie do nas jeszcze przed mundialem ;)
Barca !
0
Cristian Ansaldi zaczynał w tej samej drużynie co Messi ;]
0
'' Wygrywać mecze, wygrywać La Liga, wygrywać puchary... '' - Jak to pięknie brzmi ;]
Mam nadzieje że Valdes w końcu zadebiutuje i powalczy z Casillasem i Reiną o te miano 1 Goalkeepera.;)
Barca!
0
No zazdrości Ceskowi, bo będzie grał w podstawowym składzie nie to co on.. Niech sie lepiej zamknie i odejdzie z Barcy.
A Fabregasa musimy mieć !!!
0
To wiadome było przecież że ta '' poza '' to czysty przypadek ujęty przez aparat.. Mogl nawet powiedzieć Pique do ibry '' Nie fikaj bo się doigrasz '' (oczywiście z lekkim żartem)
Barca !!!
0
To wiadome było przecież że ta '' poza '' to czysty przypadek ujęty przez aparat.. Mogl nawet powiedzieć Pique do ibry '' Nie fikaj bo się doigrasz '' (oczywiście z lekkim żartem)
Barca !!!
0
' edek1992 ' skoro jestes fanem realu to wejdz na ich strone a nie na portal fanów Blaugrany.. !
VeB !
0
Strój domowy jest świetny.. ale wyjazdowy..troche ten zielony nie pasuje do Barcy ale ok :) A Valdes będzie panterą ;p
VeB!
0
Sorry pomyłka z Wikipedii..;P
0
a Co z Jeffrenem, skoro Villa przejmie jego nr ?
0
Eee.. pytanie troche nie na temat ale.. to prawda ze David będzie grał z nr '7' ?? ;]
VeB
0
I całą Barce !
0
O tak.! Messi !!! Uwielbiam go ! :]
0
Tak!!!
0
HAAHAHAHAHAHAHAHAHA bardzo śmieszne. Chyba oszaleli. Messi i Real ??? Messi i Krystyna ??? Messi nigdy nie odejdzie z Barcy.!
Barca!
0
Messi jest the best..! i cala Barca !
Mes Que Un Club !
0
Henry.. troche go szkoda, ale dobrze że odchodzi. Nie jest już w formie ( i chyba nigdy nie będzie ) Za jego miejsce kupić Ville lub/i Van Persiego ;] I oczywiście Fabregasa na pomoc ;)
Barca!