0

Shear

bramka pilkarska ma prawie dwa i pół metra wysokości i 7.32 m szerokości.. nie wiem jakbyś sobie wyobrażał jeszcze większe '' busy '' ;d

0

No i dobrze.. Kocham Barcelone i jej zawodników, ale w reprezentacji za nimi nie przepadam ..

Barca..!!

0

A ja bd miał koszulkę Brazylii ;D Chociaż kibicuje Argentynie, ale ich koszulka jest za jasna :P

0

A ja chciałbym żeby został.. na następny sezon i dalej by się zobaczyło...

0

jjppjj

'' Strona mojego autorstwa '' - Wszystkie newsy kopiujesz z tej strony..

0

Po co on nam ? Ibre przesunąć na lewą stronę, Villa w środku, Messi na prawej i git :]

0

Dobry jest.. Ładnie pokazuję się do podania :]

Mam nadzieję że za 5-7 mln przyjdzie do nas jeszcze przed mundialem ;)

Barca !

0

Cristian Ansaldi zaczynał w tej samej drużynie co Messi ;]

0

'' Wygrywać mecze, wygrywać La Liga, wygrywać puchary... '' - Jak to pięknie brzmi ;]

Mam nadzieje że Valdes w końcu zadebiutuje i powalczy z Casillasem i Reiną o te miano 1 Goalkeepera.;)

Barca!

0

No zazdrości Ceskowi, bo będzie grał w podstawowym składzie nie to co on.. Niech sie lepiej zamknie i odejdzie z Barcy.

A Fabregasa musimy mieć !!!

0

To wiadome było przecież że ta '' poza '' to czysty przypadek ujęty przez aparat.. Mogl nawet powiedzieć Pique do ibry '' Nie fikaj bo się doigrasz '' (oczywiście z lekkim żartem)

Barca !!!

0

To wiadome było przecież że ta '' poza '' to czysty przypadek ujęty przez aparat.. Mogl nawet powiedzieć Pique do ibry '' Nie fikaj bo się doigrasz '' (oczywiście z lekkim żartem)

Barca !!!

0

' edek1992 ' skoro jestes fanem realu to wejdz na ich strone a nie na portal fanów Blaugrany.. !

VeB !

0

Strój domowy jest świetny.. ale wyjazdowy..troche ten zielony nie pasuje do Barcy ale ok :) A Valdes będzie panterą ;p

VeB!

0

Sorry pomyłka z Wikipedii..;P

0

a Co z Jeffrenem, skoro Villa przejmie jego nr ?

0

Eee.. pytanie troche nie na temat ale.. to prawda ze David będzie grał z nr '7' ?? ;]

VeB

0

I całą Barce !

0

O tak.! Messi !!! Uwielbiam go ! :]

0

Tak!!!

0

HAAHAHAHAHAHAHAHAHA bardzo śmieszne. Chyba oszaleli. Messi i Real ??? Messi i Krystyna ??? Messi nigdy nie odejdzie z Barcy.!

Barca!

0

Messi jest the best..! i cala Barca !

Mes Que Un Club !

0

Henry.. troche go szkoda, ale dobrze że odchodzi. Nie jest już w formie ( i chyba nigdy nie będzie ) Za jego miejsce kupić Ville lub/i Van Persiego ;] I oczywiście Fabregasa na pomoc ;)

Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?