Micwic666MW
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Jastrzębie-Zdrój
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale dlaczego bo mi nie podobaja sie te dwa filmy na ktorych kazdy sie spuszcza. Bo w jednym zakonczenie jest znane od 30 minuty a drugi to najbardziej zenujacy wyciskacz lez jaki widzialem ?
0
Nie polecam filmow Contratiempo i Zielonej mili :)
0
Nie ogladaj tego badziewia prosze Cie
0
Ale zdajesz sobie sprawe z tego ze tam seidza ludzie z PiSu i musza tak mowic bo dla nich to nie moze byc zwykla katastrofa bo w 90 % sa sami za to odpowiedzialni?
0
Dawaj chetnie poczytam :)
0
A psychicznie mecz moj drogi kolego to przegralo PSG po wygranej 4:0 z Barcelona a Barcelona go psychinicznie wygrala po strzelonej drugiej bramce i bramce na 4:1 tak samo Roma wygrala psychicznie drugi mecz po strzelonej drugiej bramce w rewanzu :)
0
Jak ja slysze ze tacy pilkarze jak Messi Suarez Iniesta i tak dalej wychodza na macz i przegrywaja go przez psychike (tak wiem o co Ci chodzi pewny awanas niby po 4:1) to mi sie smiac chce. W takim razie w pierwszym meczu tez bylismy slabi psychicznie chociaz wygralismy go 4:1 ale tylko dlatego ze Roma nie chciala sie za bardzo otworzyc i liczyla wlasnie chociazby na jedna bramke. A mecz w naszym wykoniu wygladal dokladnie tak samo jak rewanz bez zaangazowania bez walki bez niczego i tylko dzieki szczesciu i biernej postawie Romy ktora i tak swoja okazja miala bylo 4:1. Przegralismy ten dwumecz przez fizycznosc przez zajechanie zawodnikow i braku dobrych rezerwowych. Dlaczego Real w tamtym sezonie potrafil wystawiac dwie jedenastki inne praktycznie jadna w lidze druga w LM bo mieli zmiennikow ktorzy wchodzac na boisko od pierwszej minutu w meczu ligowym potrafili dac tyle samo praktycznie co pierwsza jedenastka w LM a Zidan robil to maja tylko 4 pkt straty do Barcelony. My w tym sezonie mielismy przewagi nad Realem nawet 15 pkt po wygranej z Ateltico 9 i bez problemu mozna bylo grac zmiennikami ale jakim ? O to chodzi. Real tez byl slaby psychicznie w meczu z Juve co bylo 3:0 do 93 minuty ? Watpie ale wiedzieli o co graja i potrafili sobie pare sytuacji stworzyc mimo wszystko a Barcelona z Roma przy nawet 2:0 zadnej. Trener i zmiany co rowna sie fizycznosc kondycja i tak dalej to zawinilo a nie psychika u takich pilkarzy
0
Moje teorie sa pod wplywem wieloletniego ogladania pilki noznej roznych lig jak i turniejow miedzy narodowych. Z calym szacunkiem ale jak czytam tutaj niektore wypociny ekspertow np dotyczacych powolan to lapie sie za glowe :)
0
O mnie sie nie martw o mnie sie nie martw ja sobie rade dame :)
0
Niestety wglownej mierze wlasnie dlatego :)
1
Masz racje lepiej nie wydac grac dalej tym co jest i odpisac znowu z Roma czy z kims innym w cwiercfinale :)
0
Rozmawiam o pilkarzach na poziomie wyzszych lig niz Ekstraklasa :)
0
Uwierz ze duzo meczy City widzialem w tym sezonie :) Sane uwielbia dryblowac i to mialem namysli piszac gra pod siebie. Widocznie Loew stawia na zespolowosc a nie na indywidualnosci co widac po powolaniach wlasnie :)
0
Szkoda tylko ze to dwie rozne pozycje w Barcelonie potrzebne jest wzmocnienie ataku jak i pomocy wlasnie :)
0
A mnie jakos powolanie Sane nie dziwi. Niemcy za Lowe to druzna grajaca zespolowo bez wielkich indywidualności a wiadomo że Sane to zawodniki ktory woli bardziej grac pod siebie dryblowac strzelac. Tak zaraz ktos rzuci po raz 100 statystyki ale w takim Man City to i Draxler by mial takie staty. Kazdy selekcjoner uklada druzyne z takich zawodnikow ktorzy beda w pelni realizowac taktyka pod mundial widocznie Sane mu pod tym wzgledem nie odpowiadal :)
0
Ale doswiadczeni na arenie miedzy narodowej :)
3
Zostawcie tego Peszko w spokoju. Mundial to nie jest miejsce na ogrywanie mlodych talentow albo miejsce na ktore sobie jedziesz zeby sie obyc z wielkim turniejem jak na jakas wycieczke. Niczego was nie nauczyl Janas ktory na mistrzostwa w 2006 nie zabral w ostatniej chwili Klosa, Frankowskiego i Dudka? A za miast nich wlasnie mlodziki tylko po to zeby pojechac. Troche luzu.
1
Śmierć nadejdzie dziś ;)
0
Ronaldo to jest jednak żałosny :D
2
U nas ukradli demokracje i takie tam :D
0
Oglądam to już 3 raz włącznie z 8 sezonem żadnego rozczarowania ;)
1
The Walking Dead najlepszy serial ever !
1
Mam dużo rzeczy na głowie i nie mam czasu czytać artykułów czasami dlatego pytam inaczej bym tego nie robił ale to takie polskie za nim normalnie odpowiedzieć to trzeba wbić szpilkę
1
Czemu nie ma Messiego nawet na ławce ?
0
I ma racje.
1
500 + i wszystko jasne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nagle wszyscy oglądają tylko La lige....a pewnie co nie jeden lepszy mecz np. angielskiej to tylko dajcie linka albo coś....Nie ważne wasza kasa i tyle.....I przecież dają Ci wybór bo nie musisz u nich oglądać nie zmuszają Cię więc wybór masz :)
0
A co najlepsze jest wielki płacz o Eleven nagle, a przed meczami połowa użytkowników tej strony prosi tylko o linki to chyba jednak mają w dupie nawet te pakiety za 13 zł hm....
0
Sami się o to proszą no faktycznie podejście kompletnie nie egoistyczne. Oni na tym też muszą zarabiać i widocznie doszli do momentu, że takie pakiety jak teraz to dla nich za mało i muszą się z kimś podzielić ale co tam najlepiej patrzeć na siebie. A co do NC+ 100 zł miesięcznie owszem tylko w tym masz kanały Canal plus sportowe, polsat sporty i Eleven. Czyli wszystkie najważniejsze ligi w jednym : Angielska, Hiszpańska, Francuska, Włoska, Niemiecka i tak dalej. Nie licząc innych sportów faktycznie drogo :D Szkoda, że tacy mądrzy nie jesteście odnośnie Polsatu i ich nowych kanałach na LM. No ale tam argument, że kupili musi się zwrócić działa. W tym przypadku jest dokładnie to samo. Eleven i tak od początku jak są na rynku miało śmieszne ceny ale było to spowodowane wejściem na rynek. Jak myślałeś/myśleliście, że przez kolejne 10 lat będziecie płacić po 15 zł no to się grubo pomyliliście ;)