1

Mam swoje zdanie na temat tego transferu i uważam, że Thiago jest za bardzo szklanym pilkarzem, żeby inwestować w niego te pieniądze. I zauważ, że pomimo tego iż mam inne zdanie nie uciekam się do wycieczek personalnych w Twoja strone :)

5

Niech się Barcelona nie śpieszy niech go podkupia :)

2

Czyżby Barcelona na te okienko transferowe miała plan, że w lipcu kupujemy a w sierpniu sprzedajemy? Oby ! Na razie świetne transfery. Pewnie bedzie jeszcze jeden ta bomba transferowa na środek pomocy i tyle. Jeszcze sprzedać bądź wypożyczyć: Gomes, Digne, Denis, Rafinha, Mina i będzie pieknie aż do porzygu :D

1

Bez cienia wątpliwości co piszesz co Ty czytasz czy uznasz tych piłkarzy za niewypały transferowe? :D

1

A i jeszcze jedno pomyśl sobie gdzie byłby teraz Real w takim razie bez tego niewypału transferowego no już większej głupoty i większego negowania Ronaldo nie czytałem w życiu :D

1

Sympatyk czy piszesz co Ty czytasz? :D Ronaldo niewypał transferowy w pokładanych w nim nadziejach? A wiesz, że na boisku gra 11 zawodników i jeżeli każdy z nich odpali to wtedy przychodzą trofea? Ronaldo od początku wejścia do Realu strzelał jak na zawołanie był u nich najlepszy a Ty piszesz o nie wypale transferowym odnosząc się do tytułów :D Czyli co jak np. Liverpool w tym sezonie nie wygra mistrza Anglii, LM czy czegoś tam to uznasz, że taki Sane, Salah, Firmino to nie wypały transferowe? :D

23

Ronaldo juz ma ZP to bylo wiadome zaraz po finale LM :)

0

Dokładnie powinny nagrać filmik jak Griezman, że nie podoba im się polityka Putina co tam jakiś mecz finałowy który ogląda nie wiadomo ile ludzi no ale Putin ma to gdzieś ale wiesz co osiągnęły sukces ludzie o nich piszą i mówią a Ty sam jesteś jednym z nich ;)

1

A mi sie bardziej podoba ten na Polsacie :)

0

Boże ale ustala taktykę tak ciężko się domyśleć co kto ma na myśli? ;)

9

Że z polską myślą szkoleniową daleko nie zajdziemy :)

0

Tak masz racje lepiej nie miec dobrych zmiennikow :)

0

Za rok jak najbardziej i myślę, że tak będzie ;)

0

Nie nie za mało chwała mu za to ;)

1

Arthur, Lenglet, Rabiot, Hazard i znowu można walczyć na wszystkich frontach ;)

2

Nie nie okazał się strzałem w dziesiątkę ;)

0

Hazard do Barcelony ;)

1

Oby plotki o Hazardzie w Barcelonie sie potwierdzily :)

1

Niby dlaczego ja będę za Belgią o ile taki będzie mecz ;)

0

Aha no tak nikt im nie bronił czasami po prostu nie możesz strzelić bo dobra obrona czy coś i co w takim razie nie możesz trochę ostrzej grać bo kartki nie możesz tego bo to i tamto ludzie piłka nożna zamienia się w jakiś cyrk możesz mieć 60 fauli i 3 żółte kartki a ktoś 30 i 4 żółte i awansuje ktoś kto popełnił 60 fauli ale dostał 3 żółte o których decyduje sędzie czyli w sumie sędzia wywala z turnieju masakra

0

Do 6 punktu zgadzam się ze wszystkim ale proszę was......

1

Jak tak dalej pójdzie to mecze piłki nożnej będą wyglądać jak ostanie 10 min meczu Polska - Japonia naprawdę chcecie tego?

1

Ale o jakim fair play mówisz nie wiem nie patrzyłem na statystki ale np. Senegal 25 fauli 5 żółtych kartek, Japonia 34 faule 3 żółte kartki kto jest bardziej fair play w takiej sytuacji.......? I od kogo zależy czy będzie żółta kartka czy nie? Paranoja

0

Tak lepiej żeby wylosowali, przecież to jest paranoja

2

Japonia awansuje bo miała mniej żółtych kartek.......Piłka nożna co raz bardziej przestaje mieć sens :/

3

Wygrali 2:2 :D

5

Najlepsze mistrzostwa jakie oglądałem ;)

3

"Nie jestesmy bordowa sekta ktora dla boskiego Lajonela woli Argentyne od Polski"

Haha jeden z komentarzy z wiadomo z jakiej strony. To ciekawe na jakiej stronie można było przeczytać o wielkim dylemacie czy Portugalia i Ronaldo bo Real czy Polska na Euro 2016 :D

0

Spokojnie Islandia wygra z Chorwacją 1:0 Argentyna z Nigerią 1:0 i tak wyjdzie Islandia :)

1

Mam tylko nadzieję, że jutro Messi wyjdzie tak naładowany jak dzisiaj Ronaldo a koledzy mu nie będą w tym przeszkadzać tak jak dzisiaj Ronaldo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?