2

Spokojnie te MŚ będą Messiego ;)

0

Patrząc na jego formę strzelecką i jakich ma jeszcze przeciwników wcale się nie zdziwię jak i będzie miał ich z 10 :)

0

Czekaj i Ty tak serio? :D

0

Proste musi zagrać taki sam mecz ;)

0

Mówcie co chcecie Ronaldo zagrał wilki mecz i to przeciwko Hiszpanii :) Czekam jutro na odpowiedź Messiego ;)

0

Pierwszy karny i Ronaldo przypadek nie sądzę :D

1

Posłuchaj Słonia - "Love Forever" będziesz wiedzieć co zrobić :D

0

I co już się poddałeś ? :D Człowieku kobiet nie znasz a no tak nikt ich nie zna :D Ale to, że powiedziała nie to nie znaczy od razu, że nigdy nie zmieni zdania :D

0

"ok, masz prawo twierdzić w takim razie, że ten film to chłam." Coś jeszcze odnośnie tego, że jak ktoś nie zgadza się z moją opinią to nie ma do tego prawa ? Hm....czytaj uważnie i ze zrozumieniem ;)

0

A tak swoją drogą to widziałeś pierwszą część z tego "nowego cyklu" z 2015 roku? ;)

0

Nikt Ci nie karze obniżać swoich wymagań w stosunku do filmu ;) Idziesz na film i patrzysz na niego ze swojej perspektywy :) Napisałem tylko o tym co Ty, że oczekiwałeś w takim razie fajnie napisanych postaci, fajne fabuły i nie wiem "inteligentnych" scen akcji? Nie dostałeś tego ok, masz prawo twierdzić w takim razie, że ten film to chłam. Tylko po prostu idąc na taki film miałeś w stosunku co do niego zbyt wygórowane wymagania ;) I przepraszam ale teraz ja zniszczę Twój światopogląd jest wiele filmów AKCJI które mi się nie podobają a jednak są filmami AKCJI więc nie wkładaj wszystkiego do jednego worka ;)

0

Z tego co wiem to Ty napisałeś o płytkich postaciach, fabule, idiotycznych scenach i tak dalej ;) Więc hm....napisałem tylko, że takie filmy w tym gatunku takie są i nie idę do kina na nie, żeby na nich myśleć ;) Więc możesz już ten komentarz powyżej usunąć ;) Zresztą napisałem też, że film miał prawo Ci się nie podobać ale następnym razem po prostu proponuję na takie filmy popatrzeć z innej perspektywy ;) Porównanie pierwszego Parku Jurajskiego do tego filmu też jest trochę nie na miejscu bo tamten film nie miał być akurat typowym kinem akcji ;) Więc o mój światopogląd się nie martw ;)

0

Może ich być i 100 co nie zmienia faktu, że ja swoje wypowiedzi argumentuje a nie przyczepiam się jak dziecko z gimnazjum błędów ortograficznych ;)

0

Typowy przyklad uzytkownika ktoremy jak brakuje argumentow dowali sie do jednego slowa albo ortografi ogolnie. Polecam Jurasic World fajny ODMUZDZAJACY film :)

0

Nie mam czasu ani ochoty pisac piekna i poprawna polszczyzna to po pierwsze :) Po drugie tak na film o dinozaurach dokladnie. Ide na taki film i chce widzic to co widzialem. Moze i sie nie zamykasz ok nie ma problemu ale nastepnym razem moze po prostu taki film ogladaj a nie doszukaj sie glebokosci, postaci, fabuly i tak dalej bo ta jest tylko po to zeby widz mial rozwalke :) Jak bede chcial obejrzec film z fabula to sobie wlacze np. Zabojstwo Jessiego Jamesa przez...... Albo Inflitracja albo wiele wiele innych filmow. Ps. Nie polecasz Jurasic World a ja dalej nie polecam Zielonej Mili i Contratiempo :)

0

Nie :)

1

Ale pojechales naprawde idac na typowy film odmurzdzajacy o dinozaurach oczekiwales nie wiadomo jak napisanych bohaterow inteligetne sceny akcji i tak dalej ? To tak jak bys szedl na Rambo 5 i oczekiwal realizmu :D i mowie to jako osoba ktora tez film widziala i sie nie zawiodlem. Typowy amerykanski film na ktory idziesz i wylanczasz mozg i delektujesz sie rozwalka i glupota plynaca z ekranu i to zostalo spelnione jak dla mnie 8/10.

3

Czy jak podkupujesz, podbierasz jakiegos pracownika firmie x ktory ma wazna umowe do wtedy i wtedy to podajesz kto to i robisz syf sobie i drugiej firmie i tej osobie?

1

O czym Ty człowieku mówisz? Real wydaje oświadczenie o tym, że ma trenera jakiego nie może podać bo ma kontrakt jeszcze gdzie indziej proste? Tak się dzieje w normalnej pracy w firmach i tak dalej a coś o tym wiem a tutaj mówimy o PROFESJONALNEJ PIŁCE !!

0

Nie zgadzam się jeżeli ktoś w maju przedłuża swój kontrakt z federacją a później ma go w dupie no to przykro mi dziękuje do widzenia, tak samo by postąpił normalny szef w jakieś firmie ;)

0

Nie trochę pomyślunku ale to i tak za dużo :D

1

Bez "Lopeteguiego" i owszem taki komunikat był by dobry ;)

0

Okej ale wtedy mimo wszystko nie była by to wina Realu, Pereza. A skoro prezes federacji hiszpańskiej dowiaduje się o decyzji 5 min przed ogłoszeniem oficjalki przez Real no to coś jest nie halo

24

Drogi El Jarku, Klatusie i inni kibice Realu którzy wchodzicie na tą stronę i czytacie nasze komentarze napiszę tylko jedno: Tak to jest wina Realu, waszego prezesa i tak dalej z jednej prostej przyczyny. Wystarczyło napisać oficjalnie oświadczenie "Real Madryt ma nowego szkoleniowca którego nazwisko na tą chwilę nie możemy ogłosić gdyż ma jeszcze na tą chwilę inne zobowiązania. W chwili gdy te zobowiązania miną podamy jego nazwisko do opinii publicznej" Proste? Proste ! A tak wy macie na tą chwilę trenera znienawidzonego w Hiszpanii, trenera który swoje też na tą chwilę odczuwa. A Hiszpania ma no właśnie nie ma trenera bo ktokolwiek na tą chwilę by nim nie był to nie będzie to samo a smród zostanie ;)

6

Grizmann powie czy zostaje w trakcie hymnów przed pierwszym meczem Francji wszyscy będą śpiewać marsylianke a on wtedy powiem czy zostaje czy odchodzi :D

0

Korwin.

7

I jeden i drugi jest potrzebny

0

Ale z tym Krychowiakiem to zartowales?

1

O Grizmanie już raczej można pomarzyć kogoś byście widzieli za niego?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?