4

No zgadnij kto :)

0

Boze ale ten Botoks to zly film musialem go obejrzec drugi raz ała :(

1

Wodka pozniej kefir :D

0

Zacznijmy od początku czym jest niby według Ciebie ta kobieca intuicja?

0

Nie powiedzial bym ale to nic :)

2

Nie polecam dialogi trzymaja poziom podstawowki aktorzy ci sami zero czegos nowego fabula to juz lepiej nie gadac wszystko jest rwane. Pitbule to przy tym byly arcydziela.

1

Nie oglądałem słyszałem, że arcydzieło :D

1

Niestety aż tak. Może nie liczyłem bardzo na ten film ale takiego gówno nie widziałem dawno.

0

Przy Botoksie i Kac Wawie to arcydzieło ;)

21

Ja juz po seansie obok Kac Wawy najwieksze gowno polskiej kinematografi.

3

To sobie wyrobisz po 19 Panie nie madralinski :)

0

Dobra :D

1

Bedzie dzwonil do mnie wczoraj wrozbita Maciej mowil ze to pewne info.

0

No i w piz.... i wylądował

0

Ten mecz to typowa zadyszka jaka będzie się zdarzać co 5 - 6 meczy ;) Ale ważne, żeby takie mecze wygrywać ;)

2

Przesadzasz kolego ;)

0

Tak jeden z najslabszych

7

A mowia ze w Polsce nie mozna wyszkolic pilkarza. To co powiedziec o PAULINHO !! :)

9

Weszło 40 milionów pozamiatało i 3 pkt ;)

0

40 milionów spłacone :D

1

Boze juz marudzicie

11

Breaking Bad najbardziej przereklamowany serial :) Zresztą jak i Gra o Tron

2

Właśnie po to jest Rakitic w takim meczu :)

0

Po pierwszym meczu od 1 minuty zawodnika który nie dawno przyszedł a wcześniej nie trenował masz takie wrażenie brawo :)

0

Raczej wątpię ;)

13

Sergi Roberto jest POMOCNIKIEM !!!!

0

Nie rozumiesz?

0

Co ma do tego prawo do noszenia nie masz w domu noża kuchennego?

0

Powiedz jej ze Twoja pierwsza prawdziwa miloscia byla Barcelona na pewno zrozumie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?