Micwic666MW
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Jastrzębie-Zdrój
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dlaczego nikt po wczorajszym meczu nie pisze o kontroli meczu przez Barcelonę? Przecież graliśmy wczoraj prawie tak samo jak przez większość meczy w tym sezonie.....
1
Czas pożegnać Valverde ;)
3
Roma jak i Liverpool najlepiej pokazały jak grać z takimi drużynami jak Barcelona czy City, które lubią utrzymywać się przy piłce i grać kombinacyjnie. Zawsze mnie śmieszyło jak się mówiło, że pójście na wymianę ciosów z Barceloną to głupota otóż nie pójście na wymianę ciosów nie danie rozgrywać Barcelonie jak to miało miejsce dzisiaj jest najlepszą taktyką na takie drużyny. Cóż trzeba życia dalej i zdobyć PK i Ligę i sezon wcale nie będzie zły ;)
2
Nie jest swietny jest zwykly. A po Zimmerze spodziewac sie mozna odgrzewanych kotletow. Jego pierwsza i oreginalna w pelni sciezka dzwiekowa to ta z Dunkierki.
14
I co z tego, że Ronaldo nagle wali bramkę za bramką? Kiedy ciśnienie już zeszło i Real nie gra o ligę a biję się o miejsca 2-4 nagle wielki CR7 zaczyna strzelać? A gdzie był kiedy Real grał słabo? Gdzie był kiedy partnerzy mu nie pomagali? Ile wtedy strzelił bramek? Ile razy wtedy wziął mecz na siebie i sam stworzył coś od siebie? Odpowiedz jest prosto NIC. Więc może sobie strzelić tych bramek jeszcze kolejne 22 w La Liga ale to Barcelona wygra ligę i to bramki Messiego o tym w głównej mierzy zaważą ;) A bramki CR7 teraz? Na pocieszenie łez.
A ZP.....Jedyne co może ją odebrać Messiemu w tym roku to zwycięstwo Realu w LM ale tak się nie stanie ;)
0
Jedno zdanie w ktorym napisalen ze byli najgorsi? :)
0
Te oceny za mecz z Malaga to na serio? :D
0
Robie lepsze :)
2
Komentarz usunięty
1
Kazdy co najwyzej ocena wyjsciowa i nic po za tym :)
0
Zalosne :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzezwiutki i nie jaram :)
0
Pamietaj tylko ze to Valencia nie Malaga. Wiec nie bylo by tak samo :)
0
Udowodnie ze nie strzelil by :)
1
Gdyby zagrali tak z Valencia to tylko przyklad lepszej druzyny duzo lepszej niz Malaga to Coutinho by tej bramki nie strzelil bo oprocz tego nie zagral nic a Dembele mial tyle strat ze Valecia by poszla z nie jedna kontra. Dlatego chwalenie wielkie tych zawodnikow przez pryzmat tego meczu jest glupota.
0
Nie nie mieszaj w to calej druzyny Dembele i Coutinho graja tak samo byl bys zadowolony?
0
I tu sie mylisz :)
0
Dembele i Coutinho graja tak samo jak we wczorajszym meczu tylko, ze z Valencia np dalej byscie uwazali, ze dobrze zagrali?
0
Nie zamierzam :)
0
Serio naprawde patrz nie wiedzialem oswiec mnie jeszcze :)
0
Co ma moj nick do komentarza. A wiem czepianie sie go bo nie masz zadnych argumentow to takie typowe :)
3
Gramy z ostatnia druzyna w tabeli. Wygrywamy 2:0. Czerwona kartka dla gracza Malagi a oni maja dwie swietne sytuacje na zdobycia gola. Barcelona przez 70 min z oslabiona beznadziejna mimo wszystko Malaga nie umie strzelic nawet jednej bramki. A tutaj komentarze jak po wygranej w finale CL i chwalenie mimo wszystko srednio grajacych Coutinho i Dembele. Masakra.
0
Faktycznie z Malaga :D
0
100 % racji :)
0
Niech zagraja tak w srode to pogadamy.
0
Bo to Malaga ? Ostatnia druzyna w tabeli grajaca w tym sezonie parodie ? A tutaj normlnie zachwyty nad kazdym pilkarzem jak by na prawde z Realem manite zapakowali.
0
Zachwytow tez nie powinno byc :)
1
Gramy z Malaga a tutaj podnieta jak po wygraniu z Realem conajmniej :D
0
Nie wiem jak wy ja jestem ciekaw kolejnego projektu Psg na nastepny sezon po kolejnej porazce w Lm ktos cos jakies typy transferowe? :)