2

Dlaczego nikt po wczorajszym meczu nie pisze o kontroli meczu przez Barcelonę? Przecież graliśmy wczoraj prawie tak samo jak przez większość meczy w tym sezonie.....

1

Czas pożegnać Valverde ;)

3

Roma jak i Liverpool najlepiej pokazały jak grać z takimi drużynami jak Barcelona czy City, które lubią utrzymywać się przy piłce i grać kombinacyjnie. Zawsze mnie śmieszyło jak się mówiło, że pójście na wymianę ciosów z Barceloną to głupota otóż nie pójście na wymianę ciosów nie danie rozgrywać Barcelonie jak to miało miejsce dzisiaj jest najlepszą taktyką na takie drużyny. Cóż trzeba życia dalej i zdobyć PK i Ligę i sezon wcale nie będzie zły ;)

2

Nie jest swietny jest zwykly. A po Zimmerze spodziewac sie mozna odgrzewanych kotletow. Jego pierwsza i oreginalna w pelni sciezka dzwiekowa to ta z Dunkierki.

14

I co z tego, że Ronaldo nagle wali bramkę za bramką? Kiedy ciśnienie już zeszło i Real nie gra o ligę a biję się o miejsca 2-4 nagle wielki CR7 zaczyna strzelać? A gdzie był kiedy Real grał słabo? Gdzie był kiedy partnerzy mu nie pomagali? Ile wtedy strzelił bramek? Ile razy wtedy wziął mecz na siebie i sam stworzył coś od siebie? Odpowiedz jest prosto NIC. Więc może sobie strzelić tych bramek jeszcze kolejne 22 w La Liga ale to Barcelona wygra ligę i to bramki Messiego o tym w głównej mierzy zaważą ;) A bramki CR7 teraz? Na pocieszenie łez.

A ZP.....Jedyne co może ją odebrać Messiemu w tym roku to zwycięstwo Realu w LM ale tak się nie stanie ;)

0

Jedno zdanie w ktorym napisalen ze byli najgorsi? :)

0

Te oceny za mecz z Malaga to na serio? :D

0

Robie lepsze :)

2

Komentarz usunięty

1

Kazdy co najwyzej ocena wyjsciowa i nic po za tym :)

0

Zalosne :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trzezwiutki i nie jaram :)

0

Pamietaj tylko ze to Valencia nie Malaga. Wiec nie bylo by tak samo :)

0

Udowodnie ze nie strzelil by :)

1

Gdyby zagrali tak z Valencia to tylko przyklad lepszej druzyny duzo lepszej niz Malaga to Coutinho by tej bramki nie strzelil bo oprocz tego nie zagral nic a Dembele mial tyle strat ze Valecia by poszla z nie jedna kontra. Dlatego chwalenie wielkie tych zawodnikow przez pryzmat tego meczu jest glupota.

0

Nie nie mieszaj w to calej druzyny Dembele i Coutinho graja tak samo byl bys zadowolony?

0

I tu sie mylisz :)

0

Dembele i Coutinho graja tak samo jak we wczorajszym meczu tylko, ze z Valencia np dalej byscie uwazali, ze dobrze zagrali?

0

Nie zamierzam :)

0

Serio naprawde patrz nie wiedzialem oswiec mnie jeszcze :)

0

Co ma moj nick do komentarza. A wiem czepianie sie go bo nie masz zadnych argumentow to takie typowe :)

3

Gramy z ostatnia druzyna w tabeli. Wygrywamy 2:0. Czerwona kartka dla gracza Malagi a oni maja dwie swietne sytuacje na zdobycia gola. Barcelona przez 70 min z oslabiona beznadziejna mimo wszystko Malaga nie umie strzelic nawet jednej bramki. A tutaj komentarze jak po wygranej w finale CL i chwalenie mimo wszystko srednio grajacych Coutinho i Dembele. Masakra.

0

Faktycznie z Malaga :D

0

100 % racji :)

0

Niech zagraja tak w srode to pogadamy.

0

Bo to Malaga ? Ostatnia druzyna w tabeli grajaca w tym sezonie parodie ? A tutaj normlnie zachwyty nad kazdym pilkarzem jak by na prawde z Realem manite zapakowali.

0

Zachwytow tez nie powinno byc :)

1

Gramy z Malaga a tutaj podnieta jak po wygraniu z Realem conajmniej :D

0

Nie wiem jak wy ja jestem ciekaw kolejnego projektu Psg na nastepny sezon po kolejnej porazce w Lm ktos cos jakies typy transferowe? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?