Micwic666MW
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Jastrzębie-Zdrój
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Największy paradoks dzisiejszego meczu Realu. The przechodzi tam, żeby być zmienikiem dla Marcelo obydwoje grają w pierwszym składzie :D Na szczęście Marcelo pomyślał i sam sobie załatwił wolne :D
0
Jak widac jednak wygrywa :)
1
Ktos cos jeszcze o kadrze Realu?
0
Arda Turan strzelajacy gola w finale LM na wage wygranej i wszyscy tak tak wiedzial wierzylismy w niego brawo brawo :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
https://www.meczyki.pl/prezes_psg_podczas_okienka_transferowego,80015,filmik.html
0
O tym mowimy o nieskutecznosci
0
Ten czas to on juz dostaje od tamtych eliminacji i Euro i caly czas to samo
3
Wszyscy tak jedziecie na zarzad a jak bysmy zdobyli nawet dublet LM i Lige to bedzie go nagle kochac. Spokoj niech Valverde to pouklada a sie moze naprawde okazac ze ten Paulinho moze wypalic. Do tego mlody gniewny Dembele, Messi i Suarez ktorxy beda chcieli pokazac ze i bez Neymara dadza rade i tak dalej. Trzymajmy kciuki a nie krytykujmy od samego poczatku.
2
Zaczął no okej ale to dopiero początek ;) Sory mój błąd ;)
0
1 sytuacja Milika i Gol tak masz rację tylko, że to i tak był do dupy strzał bo w sam środek bramki i tylko dlatego, że bramkarz Kazachów podczas wybicia miał dziurę między stopami to na szczęście tam piłka wleciała.
2 sytuacja przegrany pojedynek sam na sam na Mistrzostwach Świata taki pojedynek może kosztować powrót do domu.
3 sytuacja niecelna główka przy asyście obrońcy zgadzam się ale do cholery czy jak Glik strzelał to nie miał asysty obrońców i tak dalej? Milik to jest napastnik który przy asyście jednego obrońcy z takiej piłki ma wręcz obowiązek strzelić bramkę.
4 sytuacja podanie Błaszczykowskiego idealne a nie za mocne Milik po prostu nie zrozumiał intencji i właśnie przez takie sytuacje nie będzie grał w Napoli ponieważ tam 3 podstawowych atakujących tak właśnie gra a co robi Milik staną i tyle.
I po prostu Milik potrzebuje 10 sytuacji, żeby strzelić jedną bramkę nie ważne czy to będzie pierwsza akcja czy nie ale kolejne zmarnuje a na Mistrzostwach po wyjściu z grupy każdy gol jest na wagę złota więc trzeba strzelać a nie marnować na potęgę.
3
Sezon się nie zaczął a tutaj wielka tragedia, że nic nie wygramy jak ja to kocham :D
0
Usprawiedliwianie Milika już jest nudne
0
Serio?
0
Zgadzam się :D
6
15.06 - Padłem :D :D :D :D :D
0
Sam jesteś tragiczny
0
Komentarz usunięty
2
Biedne dziecko internetu :(
3
W tym roku będzie tryplet róbcie zdjęcia ;)
1
Po TRYPLET
1
Nie jest tak zle naprawde
0
Długo będziecie narzekać?
2
W Koncu jedno jest pewno transfery juz naprawde beda kwestia kilku godzin :)
3
A co do Dembele. To zadam inne pytanie po co Ci mozg skoro z niego nie korzystasz?
12
Jako kibic Barcelony bede wierzyl zawsze jak i wiekszosc z nas. A Twoj komenatrz......
1
O jakim Ty zgraniu mowisz?
3
Guillem Balague zdementowal to co napisales
0
Guillem Balague zdementowal okienko transferowe do tej pory jest zamkniete zaden pilkarz nigdzie nie przeszedl to dzialania prowokacyjne Chin ;D
12
Guillem Balague zdementowal Arsenal nigdy nie byl na 4 miejscu :)