1

Największy paradoks dzisiejszego meczu Realu. The przechodzi tam, żeby być zmienikiem dla Marcelo obydwoje grają w pierwszym składzie :D Na szczęście Marcelo pomyślał i sam sobie załatwił wolne :D

0

Jak widac jednak wygrywa :)

1

Ktos cos jeszcze o kadrze Realu?

0

Arda Turan strzelajacy gola w finale LM na wage wygranej i wszyscy tak tak wiedzial wierzylismy w niego brawo brawo :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O tym mowimy o nieskutecznosci

0

Ten czas to on juz dostaje od tamtych eliminacji i Euro i caly czas to samo

3

Wszyscy tak jedziecie na zarzad a jak bysmy zdobyli nawet dublet LM i Lige to bedzie go nagle kochac. Spokoj niech Valverde to pouklada a sie moze naprawde okazac ze ten Paulinho moze wypalic. Do tego mlody gniewny Dembele, Messi i Suarez ktorxy beda chcieli pokazac ze i bez Neymara dadza rade i tak dalej. Trzymajmy kciuki a nie krytykujmy od samego poczatku.

2

Zaczął no okej ale to dopiero początek ;) Sory mój błąd ;)

0

1 sytuacja Milika i Gol tak masz rację tylko, że to i tak był do dupy strzał bo w sam środek bramki i tylko dlatego, że bramkarz Kazachów podczas wybicia miał dziurę między stopami to na szczęście tam piłka wleciała.
2 sytuacja przegrany pojedynek sam na sam na Mistrzostwach Świata taki pojedynek może kosztować powrót do domu.
3 sytuacja niecelna główka przy asyście obrońcy zgadzam się ale do cholery czy jak Glik strzelał to nie miał asysty obrońców i tak dalej? Milik to jest napastnik który przy asyście jednego obrońcy z takiej piłki ma wręcz obowiązek strzelić bramkę.
4 sytuacja podanie Błaszczykowskiego idealne a nie za mocne Milik po prostu nie zrozumiał intencji i właśnie przez takie sytuacje nie będzie grał w Napoli ponieważ tam 3 podstawowych atakujących tak właśnie gra a co robi Milik staną i tyle.


I po prostu Milik potrzebuje 10 sytuacji, żeby strzelić jedną bramkę nie ważne czy to będzie pierwsza akcja czy nie ale kolejne zmarnuje a na Mistrzostwach po wyjściu z grupy każdy gol jest na wagę złota więc trzeba strzelać a nie marnować na potęgę.

3

Sezon się nie zaczął a tutaj wielka tragedia, że nic nie wygramy jak ja to kocham :D

0

Usprawiedliwianie Milika już jest nudne

0

Serio?

0

Zgadzam się :D

6



15.06 - Padłem :D :D :D :D :D

0

Sam jesteś tragiczny

0

Komentarz usunięty

2

Biedne dziecko internetu :(

3

W tym roku będzie tryplet róbcie zdjęcia ;)

1

Po TRYPLET

1

Nie jest tak zle naprawde

0

Długo będziecie narzekać?

2

W Koncu jedno jest pewno transfery juz naprawde beda kwestia kilku godzin :)

3

A co do Dembele. To zadam inne pytanie po co Ci mozg skoro z niego nie korzystasz?

12

Jako kibic Barcelony bede wierzyl zawsze jak i wiekszosc z nas. A Twoj komenatrz......

1

O jakim Ty zgraniu mowisz?

3

Guillem Balague zdementowal to co napisales

0

Guillem Balague zdementowal okienko transferowe do tej pory jest zamkniete zaden pilkarz nigdzie nie przeszedl to dzialania prowokacyjne Chin ;D

12

Guillem Balague zdementowal Arsenal nigdy nie byl na 4 miejscu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?