MigcampistaCesc
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wnioskując po tym co CR11 sobą prezentuje to nie, wcale nie zdziwił bym się gdyby się obraził i atmosfera w szatni popsuła się jeszcze bardziej.
0
Wywiady po hiszpańsku swoje wyjaśniają.
0
Przede wszystkim Luis porozumiewa się od dziecka w tym samym języku co Leo więc łatwiej im się jest porozumieć. Neymar gada po portugalsku ,a jego hiszpański kuleje więc pewne jest to ,że nie będzie się rozumiał z Messim tak jak Suarez.
0
Halilović jeśli dostanie szansę.
0
ps4
0
Na szczęście jeszcze jakieś 6 ,a może nawet 10 lat gry Busiego przed nami. Nie jest to piłkarz ,który straci na jakości z wiekiem ,gdyż jego największym atutem jest inteligencja boiskowa.
0
Wszystkie są świetne oprócz tych od Umbro
0
Szkoda ,że nie powołano Sampera ani generała. W oczy rzuca się także brak Soriano
0
Andres powiedział kiedyś ,że czuje się tak samo Hiszpanem jak i Katalończykiem. Chociaż urodził się we wspólnocie Kastylia-La Mancha to w wieku 11 lat przeprowadził się do Barcelony. W reprezentacji Katalonii natomiast nie koniecznie grają tylko rodowici Katalończycy ,przykładem tutaj choćby Cryuff czy Kubala.
0
Big game player. Simply Andres
0
Generalnie z MC to mamy niezłego pecha. Pamiętam wypaczenie wyników przez sędziów z sezonu 13/14 (spalone ,które tylko liniowy widział). W zeszłym roku troche inna sytuacja ale także niesprawiedliwy wynik. Licząc w obu dwumeczach powinniśmy zdobyć ogólnie PRZYNAJMNIEJ 10 bramek
0
Booże Luis. Ten to naprawdę czasami rozwala system ;D
2
Ten uśmieszek :D
2
Enrique co ty widzisz w Mathieu na LO? Przecież on tam się kompletnie nie odnajduje i to przez niego remisujemy..
0
Gwiazda za gwiazde. To się nazywa mieć dobrych zmienników!
0
Psv już real zaklepał
0
Wolfsburg robi ich jak dzieciaczki z 1 A
0
Za każdą bramke ,którą villanovense zdobędzie ich zawodnik otrzyma szynke czy cos w tym stylu
0
Transfermarkt
0
Tak nas zawodnicy ostatnio rozpieszczają ,że ja czuje jednak spory niedosyt nawet przy tak przekonującym zwycięstwie. Pajac liniowy zabrał 2-3 bramki ,a w dodatku Ney dziś mocno rozregulowany celownik. Byle by były tylko takie problemy ;)
1
Bez przesady. Sergio jest wyjątkowy
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12274723_750717441724068_4014244530113438089_n.jpg?oh=c6227f6d25701559f31400965c7a3a04&oe=56AC40B7
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12249680_1006594826053328_5960307149356815823_n.jpg?oh=5237b82916f4f470134f0aa0b1e6489b&oe=56E92555 - Rafinha nam trochę zarósł ;o
7
Ktoś tu parę dni temu napisał ,że jeśli Pique zagra to albo koszmarnie albo absolutnie genialnie. Geri pokazał prawdziwą klasę i zadrwił sobie z tego meczenia baranów madryckich, to się ceni u zwycięzców. Dobranoc culés!
17
Pornhub
8
Jest szansa ,że teraz po tym co dzieje się we Francji ,Marco będzie chciał opuścić Paryż. Gdy tak się stanie to musimy to wykorzystać i ściągnąć go do Barcelony
30
Niesamowite jest to ,że grając ten ostatni sezon w Anglii był w stanie zdeklasować wszystkich innych napastników bramkami nie strzelając ani jednego karnego ,a w dodatku został jej najlepszym asystentem. Bestia
0
Po pierwsze to nie "pisze" tylko jest napisane ,a po drugie to klub owszem miesza się w politykę bo sam rozdaje te nacjonalistyczne flagi. Oczywiście przepisy UEFA są idiotyczne ,ale akceptujemy je uczestnicząc w LM.
2
Gdyby nie kontuzje to Cuenca pewnie do dzisiaj był by ważnym ogniwem Barcy. Szkoda bo chłopak miał na prawdę ogromny potencjał.
0
dzieki