3

Wnioskując po tym co CR11 sobą prezentuje to nie, wcale nie zdziwił bym się gdyby się obraził i atmosfera w szatni popsuła się jeszcze bardziej.

0

Wywiady po hiszpańsku swoje wyjaśniają.

0

Przede wszystkim Luis porozumiewa się od dziecka w tym samym języku co Leo więc łatwiej im się jest porozumieć. Neymar gada po portugalsku ,a jego hiszpański kuleje więc pewne jest to ,że nie będzie się rozumiał z Messim tak jak Suarez.

0

Halilović jeśli dostanie szansę.

0

ps4

0

Na szczęście jeszcze jakieś 6 ,a może nawet 10 lat gry Busiego przed nami. Nie jest to piłkarz ,który straci na jakości z wiekiem ,gdyż jego największym atutem jest inteligencja boiskowa.

0

Wszystkie są świetne oprócz tych od Umbro

0

Szkoda ,że nie powołano Sampera ani generała. W oczy rzuca się także brak Soriano

0

Andres powiedział kiedyś ,że czuje się tak samo Hiszpanem jak i Katalończykiem. Chociaż urodził się we wspólnocie Kastylia-La Mancha to w wieku 11 lat przeprowadził się do Barcelony. W reprezentacji Katalonii natomiast nie koniecznie grają tylko rodowici Katalończycy ,przykładem tutaj choćby Cryuff czy Kubala.

0

Big game player. Simply Andres

0

Generalnie z MC to mamy niezłego pecha. Pamiętam wypaczenie wyników przez sędziów z sezonu 13/14 (spalone ,które tylko liniowy widział). W zeszłym roku troche inna sytuacja ale także niesprawiedliwy wynik. Licząc w obu dwumeczach powinniśmy zdobyć ogólnie PRZYNAJMNIEJ 10 bramek

0

Booże Luis. Ten to naprawdę czasami rozwala system ;D

2

Ten uśmieszek :D

2

Enrique co ty widzisz w Mathieu na LO? Przecież on tam się kompletnie nie odnajduje i to przez niego remisujemy..

0

Gwiazda za gwiazde. To się nazywa mieć dobrych zmienników!

0

Psv już real zaklepał

0

Wolfsburg robi ich jak dzieciaczki z 1 A

0

Za każdą bramke ,którą villanovense zdobędzie ich zawodnik otrzyma szynke czy cos w tym stylu

0

Transfermarkt

0

Tak nas zawodnicy ostatnio rozpieszczają ,że ja czuje jednak spory niedosyt nawet przy tak przekonującym zwycięstwie. Pajac liniowy zabrał 2-3 bramki ,a w dodatku Ney dziś mocno rozregulowany celownik. Byle by były tylko takie problemy ;)

1

Bez przesady. Sergio jest wyjątkowy

7

Ktoś tu parę dni temu napisał ,że jeśli Pique zagra to albo koszmarnie albo absolutnie genialnie. Geri pokazał prawdziwą klasę i zadrwił sobie z tego meczenia baranów madryckich, to się ceni u zwycięzców. Dobranoc culés!

17

Pornhub

8

Jest szansa ,że teraz po tym co dzieje się we Francji ,Marco będzie chciał opuścić Paryż. Gdy tak się stanie to musimy to wykorzystać i ściągnąć go do Barcelony

30

Niesamowite jest to ,że grając ten ostatni sezon w Anglii był w stanie zdeklasować wszystkich innych napastników bramkami nie strzelając ani jednego karnego ,a w dodatku został jej najlepszym asystentem. Bestia

0

Po pierwsze to nie "pisze" tylko jest napisane ,a po drugie to klub owszem miesza się w politykę bo sam rozdaje te nacjonalistyczne flagi. Oczywiście przepisy UEFA są idiotyczne ,ale akceptujemy je uczestnicząc w LM.

2

Gdyby nie kontuzje to Cuenca pewnie do dzisiaj był by ważnym ogniwem Barcy. Szkoda bo chłopak miał na prawdę ogromny potencjał.

0

dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?