MigcampistaCesc
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hummels często łapie kontuzje a w dodatku to ten sam profil obrońcy co Gerard wiec do nas na pewno nie przyjdzie bo w parze z Pique by nie grał. Potrzebny jest szybki, w miarę zwinny i najlepiej młody stoper. Musi także radzić sobie z wprowadzeniem piłki.
0
Channel - 257667
2
https://www.facebook.com/rakitic.ivan.official/photos/a.136601126444794.23039.119295071508733/795192750585625/?type=3&theater
Czyżby rakieta sciął włosy ?
0
Też uważam ,że zdecydowanie będzie to City
1
Hulk jako napastnik.
0
Osobiście polecam Leicester, Arsenal lub Dortmund
0
Ja dzisiaj jeszcze dostałem paczkę w której były tylko i wyłącznie karty piłkarzy.
0
Tatiana Okupnik, Ola Szwed
0
Ten charakterystyczny fałsz alvesa ;)
3
Ex Machina świetna!
2
Mam nadzieję ,że nasze trio oglądało te karne ;)
0
Jeżeli nie Piqué to tylko Godin
0
Ja ze Zlatanem także zgodzić się nie mogę. Najlepszy był we Włoszech
2
Gol podobny do tego z PSG ;)
0
Z Bartrą są takie problemy ,że jest to obrońca o profilu Pique którego młody nigdy nie będzie w stanie wygryźć ze składu. Także obok siebie na pewno grać nie będą więc jego przyszłość tutaj wygląda bardzo nie ciekawie. Potrafi grać wielkie mecze jak ten z Levante albo z PSG ,ale ogólnie wg. mnie nie jest zbyt pewny. Mówię to z bólem serca ale dla własnego dobra powinien kontynuować karierę gdzie indziej.
0
Nakręcono kilka luźno opartych ale wartych uwagi filmów na podstawie tego eksperymentu. Dosyć przerażające doświadczenie
0
Jest Wlochem który urodził się w Szwajcarii
0
Fabregas sie przyszedł przywitać na emirates
0
50 milionów to za dużo. Ten chłopak nie ma takiego potencjału by płacić za niego takie pieniądze. Próbować wyciągnąć Marquinhosa z PSG lub od biedy tego Mustafiego z Valencii. Moim marzeniem jest Boateng ale on Bayernu niestety nie opuści.
0
Jeremy częstuje marlborasami?
0
Karnego nie trzeba strzelić.Wystarczy posłać piłkę w kierunku bramki tak jak było to w tym przypadku. Cryuff niegdyś wykorzystał ten przepis w podobny sposób
2
0
Interstellar zdecydowanie najlepszy Sc-Fi. Oprócz tego Europa Report,4 stopień czy Znaki z tym że te 2 ostatnie to tak Sc-FI/Horror/Thriller
2
Oczywiście ,że Johan Cruyff. Niesamowity piłkarz i trener dzięki któremu Barca dzisiaj jest tym czym jest.
0
Komentarz usunięty
26
Guardiola wybrał klub ,który nie ma swojego stylu. Według mnie jest to dosyć rozsądny wybór - w niebieskiej części Manchesteru zagości coś czego nigdy w Anglii jeszcze nie próbowano czyli nasz Barceloński system. Piłkarze być może nauczą się kontrolować mecze ,nie będzie bezmyślnych kontr typowych dla angoli tylko coś nowego,powiew świeżości. Naprawdę dziwicie się dla czego nie wybrał Arsenalu,United czy LFC?? W Londynie rządzą dusigrosze ,w Manchesterze głąby którzy trzymają Van Gaala (w dodatku byłby zawsze ale to zawsze porównywany do Fergusona) natomiast do miasta Beatelsów niedawno przyszedł świetny Klopp. W City dostanie ogromną kasę ,zezwolenie na wszystkie zachcianki transferowe oraz i tak już niesamowitą kadrę nadającą się do taktyki preferowanej przez Mistera. Pep nikomu nic nie musi już udowadniać bo żaden inny trener w jego wieku nie miał takich osiągnięć jak on. Jest to legenda naszego klubu i moim zdaniem gdzie by w tej bpl nie osiadł to całe barcelonismo powinno mu życzyć wszystkiego dobrego.
0
Benatia,Boateng,Martinez wszyscy kontuzjowani. Badstuber to człowiek kontuzja ,a w dodatku ostatnimi czasy Alaba też zrobił się strasznie szklany. Bez obrony ich szansa na awans drastycznie się obniżyła. Dla Barcy to szczęście bo to chyba obecnie najbardziej niebezpieczny rywal w Europie.
15
Nikt nie bierze na poważnie rekordu Pelego.Grał z amatorami
0
Sinister,Egzorcysta z 73,Obecność,1 część naznaczonego. Polecam szczególnie te 2 pierwsze
7
Najlepszy bramkarz na świecie :)