0

Na czym leciał ?

0

Podobno już kręcą nowego Aliena o podtytule Covenant. Nie jest jednak jasne czy obcy na bank sie w niej pojawi bo to ma byc kontynuacja Prometeusza ale myślę ,ze chociaz jedną scenę z ksenomorfem w nim zobaczymy :)

0

Aktualnie blisko 4.100.000

1

Ja poluje na one plus 3. Niszczy specyfikacją wszystko do 2 kafli

1

I tabelka zniknęła xD

0

Wszyscy w nową Fifę cisną :)

0

Mało podobny wg mnie ,bardziej James z Realu przypomina jego hypemana Krzycha ;d

3

Czepiasz się gościa ,a sam nie potrafisz poprawie zapisać nazwy tego klubu..

0

Troszkę ja jednak zmienił w tym sezonie

0

Stoprocent,diamente wear,backyard cartel

0

Dolaczam sie do pytania

1

Prawdziwa piłka w Polsce? A to dobre ;v

0

Pytasz się czy transfer na plus pomimo tego ,że nie zagrał nawet minuty ?

0

Wygląda całkiem dobrze :D Chociaż brodę mógł też pofarbowac bo ten rudawy źle kontrastuje

0

Stanley Kubrick zmarł w 99 ...

1

Breaking Bad i Twin Peaks (oba to kryminały aczkolwiek Breaking Bad jest dosyć "ciężki" natomiast Twin Peaks jest bardzo specyficzny i mocno zakręcony)

0

Sinister 1,Obecność 1 oraz Egzorcysta z 73 absolutny top. Nic się moim zdaniem nie równa z tymi trzema ,żadne azjatyckie białe dziewczynki,żadne inne egzorcyzmy czy filmidła o psycholach. Szkoda ,że jest tak mało przyzwoitych filmów w tym gatunku ;(

1

Breaking Bad i Twin Peaks.

2

Miałem podobne odczucia do twoich po finale BB bo serial jest w swoim rodzaju dziełem sztuki i wciąga niesamowicie. Uczucie pustki w małym stopniu być może wypełni ci "Better Call Saul" z Goodmanem w roli głównej chociaż ja zatrzymałem się gdzieś na 6-8 odcinku i nie mam parcia żeby kończyć 1 sezon. Jest parę scen ( no przynajmniej jedna do tego momentu którego widziałem) ,które dzieją się po zakończeniu perypetii Waltera. Na dłuższą METĘ ten serial być może też będzie kultowy choć na pewno nie tak jak jego sequel ;)

0

Real. Sami dobrowolnie z niego zrezygnowali wystawiając Czeryszewa ;d

0

W czym AC Stream jest lepszy od Sopcasta?

1

I Luis i Juanfran moim zdaniem są świetni ofensywnie ,a w szczególności ten z polskimi korzeniami

0

live3s.com - najlepsza strona z linkami do sopcasta

0

Aduriz?

4

Najlepszym strzelcem w historii Serie A jest Silvio Piola. Tottiemu brakuje do jego rekordu chyba około 30 bramek. Nie sądzę ,żeby pobił którykolwiek z rekordów ale kto wie... To w końcu Totti

0

Przecież wszystkie nowe gierki na konsole od dawna tyle kosztują ;d Na playstation jest jeszcze spoko bo tą grę można potem zamienić z kimś na inną

0

Praca na tartaku. 15 na godzine

1

Hummels jest wychowankiem Bayernu i moim zdaniem jego powrót do swojego macierzystego klubu nie powinien być w żaden sposób hejtowany tym bardziej że on sam da zarobić na sobie BvB.

0

Mail powinien pochodzić od jakiego adresata?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?