0

A może to Leo dzisiaj jako mediapunta ,a Griezmann na 9tce? Dest,Pedri czy Trincao jeszcze swoje szanse dostaną ,ale to notoryczne pomijanie Puiga mi się kompletnie nie podoba. Takie Alaves jest idealnie żeby go wypróbować jako nr10.

4

@clyde
A wiesz ,że godząc się na wpisanie covid-19 jako przyczynę zgonu dostajesz 1 tysiąc więcej zasiłku pogrzebowego hm? Wiesz ile z tych ludzi miało nadciśnienie, cukrzyce, choroby układu oddechowego? Covid-19 istnieje i raczej każdy to przyzna, ale te liczby to jedno wielkie oszukiwanie ludzi i podbijanie statystyk.

0

@RanDiFCB trzeba pamiętać że w City zrobił się po paru sezonach totalnym leniem i na dodatek zaczął mącić wodę w szatni

0

dzięki!

0

Istnieje jakaś strona, która wrzuca heatmapy poszczególnych zawodników po meczach?

0

Streetwear

27

Paulinhodepencia :/ tego się obawiałem

0

Que przebił sufit gdzie większość nawet nie stara się w ten sufit zapukać

0

Busi strzelał już i to nie byle ogórom. Na myśl przychodzi mi Chelsea, Milan czy Valencia

3

Zjada wszystkch których wymieniłes. Jedynie Ostrego można wymieniać obok Kuby. Ps. ten Paluch to prowo tak?

0

Noo myślę że można się zgodzić. Ogólnie wyszła ostatnio jeszcze reklama Pumy z Kubą i ziomek rozwija się najlepiej w PL moim zdaniem. Jest wszędzie jak Ngolo Kante można powiedzieć.

6

No to mamy pierwszy transfer :)) Jeszcze przyjdzie Deulofeu i ściągną Duglasa - pięknego chłopca z powrotem żeby wygryzł resztę włosów Vidalowi i mamy pakę na nast. sezon. Jak to dobrze ,że mamy odłożone tak ogromne pieniążki na takich assassinów boiskowych - innym klubom pewnie skacze gul gdy widzą tę maestrię ekonomiczną.

1

Skazany na śmierć ,chirurdzy,stranger things

7

Raczej tak ale nie

0

Ja oglądałem na filmik.tv ale potem coś mi tam przestały działać i teraz kończę 6 sezon na filiserze. Spróbuj na filiserze na innej przeglądarce

1

Oj Johnny na zawodach narciarkich jeszcze cie nigdy nie widziałem.

0

Własnie chciałem to co napisałeś ͡° ͜ʖ ͡°

0

Ja byłem w tym roku w Mielnie na przełomie sierpnia i września i nie polecam. Mało atrakcji , całe Mielno można zwiedzić spokojnie w dwa dni. Taka pipidówka

1

2

Jak to Paweł nawinął "rap z Ursynowa absolutny mistrz jak Fc Barca!"

0

Gdzie obstawialeś kolego?

0

Dołączam się do pytania. Ktoś się orientuje gdzie?

1

0

dzięki!

0

podeslij ich nicki na snapie bracie!

0

Nie jesteś sam mistrzu! dobrze że żabka jest tak blisko hehehe

11

Czekamy na zdjęcie typa ,który obiecał przefarbować się na różowo !

0

Casemiro jak piesek tam skacze

0

Orientuje się gdzieś gdzie szukać wakacji dla 6 osób? Ofert dla jednej pary lub dwóch jest od groma ale dla większej ilości już jest straszna lipa i nie można w zasadzie znaleźć nic konkretnego ,a jak już są to na 4 dni czy coś koło tego..

0

Dobrze że przypomniałes kolego ! Najlepszy horror xxi wieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?