MigcampistaCesc
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Izrael, San Escobar...
0
OnePlus 3T
0
0
Ja własnie postanowiłem zacząć od nowa kilka tygodni temu. Kiedyś poprzestałem na pierwszych odcinkach ostatniego sezonu i postanowiłem tym razem dokończyć. Ten serial ma w sobie coś takiego enigmatycznego ,specyficznego że przyciąga tych którzy nie obejrzeli go do końca. Wyspa wzywa do powrotu :D
0
Ktoś poratuje linkiem do Sopca? Bo dzisiaj to jest dramat
0
Que ,robi ogień na każdym bicie. Mogę też pochwalić szczerze Ostrego i Sokoła
0
Masche.
2
Dyskoteka szkolna ?:D Jeżeli tak to uważaj żebyś sobie przypału nie narobił bo jednak nauczyciele potrafią narobić nie małych kłopotów jeśli wyczują że jesteś pijany. Seta jeżeli faktycznie nigdy nie piłeś może cię trochę uderzyć w głowę i pamiętaj że wóda wchodzi jak masło ale tylko do pierwszego porzygu więc lepiej za szybko nie przesadzić ,a no i trzeba uważać bo nawet parę ml za dużo może skończyć się wymiotami przez całą noc xD. Generalnie trudno powiedzieć jak dokładnie będziesz się czuł po 100 bo to zależy od indywidualnego metabolizmu,masy ciała itp ale jeżeli ktoś spojrzy ci w oczy to na pewno skapnie się że coś wychyliłeś ;d
1
Potwierdzam.Bardem pokazał jak świetnym jest aktorem, postać którą zagrał zapamięta się do końca życia no i ta jego absolutnie wyjątkowa giwera.Oskar w pełni zasłużony.
0
Jakie biografie piłkarskie oprócz tej Ibry najbardziej polecacie?
0
Betis nie byl już po Bayernie?
1
To bardziej dramat.
0
Narcos i Lost - oba wybitne ,genialne klimatycznie
0
Spoko ,takiego tez doświadczylem :D
1
Przypomniałem sobie ten ból /:
1
Ja jeżeli musiałbym wybrać inny okres (bo uważam że XXI wiek jest naprawdę bardzo spoko) to chciałbym doświadczyć czasów, w których ludzkość będzie tak rozwinięta że dzisiaj patrzylibysmy na nich jak na Bogów. Innymi słowy naszą cywilizację w najwyższym stadium rozwoju technologicznego oraz duchowego ,no oczywiście zakładając że nie wytluczemy się wzajemnie w ciągu następnego tysiąclecia :D
0
Co osobiście uważacie za do tej pory największe osiągnięcie ludzkości?
0
Michael Jordan i jego brand nike Jordan.
3
'Mój braciak poznał Tajkę ,były niezłe jaja' :D
1
Seszele, Tajlandia
0
Od 4 godzin jest o tym artykuł
0
Świetnie się czyta takie komentarze. Zgadzam się z każdym zdaniem
7
To fejk. Nic nie przekazal, pomoc od PSG to tez wymysł mediów.
0
Interstellar,Gra,Łowcy glow
0
Krycha ma za małe umiejętności na Barce. Bez hejtu ale to bardzo solidny przecinak gdy jest w formie ale nic ponadto. Masche nie dźwiga pozycji Busiego gdy musi go zastępować więc uważam że nie ma poza Barceloną nikogo kto mógłby to robić. Nadzieja w Samperze ,ewentualnie może grać tam Roberto ale wydaje się że został już etatowym PO.
0
A to wszystko jasne... Dzięki za info
0
Ogląda ktoś na Sopcascie? Mam pewien problem dzisiaj z programem
0
Namysłów,Desperados,Warka Strong
0
Ja pamiętam jak po tym gdy poroniła jego kobieta to parę dni później wyszedł w 1 składzie na city i zagrał najlepszy mecz od jakiegoś czasu. Andres to wzór profesjonalisty i na boisku chyba zapomina o wszystkim innym, skupia się tylko na futbolu. Będziemy go wspominać z sentymentem za parę lat bo to piłkarz ,który moim zdaniem im lepszego ma przeciwnika przed sobą tym lepiej gra . Prawdziwy big game player.
0
Ajj przegapilem :/