1

Co oznaczają te czerwone znaki na twarzach piłkarzy w mediolanie?

2

W sumie mogli by nam już tego mistrza dać i tej reszcie patałachów z ligi oszczędzić zbędnego cardio bo bierzemy w tym roku pewnego majstra po powrocie na camp nou

0

Ej a Christensen już kontuzjowany po tej kadrze czy jutro dopiero?

5

Hmm pewnie nasz najbardziej charyzmatyczny najukochańszy kapitan w historii, symbol FCB czyli Marc-André ter Stegen

7

A ja tam czuję, że na luzie te baraże przejdziemy nieważne kogo tam dostaniemy - po to by dostać mega średnią grupę w której zgarniemy 2x porażkę i 1remis odpadając pięknie po polsku w grupie

4

@Robert_Kubica
Dlatego, że katalończycy to naród w przeciwieństwie do mieszkańców województwa małopolskiego. Wielu podkreśla to, że nie są hiszpanami a własnie katalończykami co oczywiście sama barca bardzo pochwala i nie robi problemów z grą ich zawodników w tej reprezentacji.

0

City po przebudowie znowu wygra BPL - utwierdza mnie dodatkowo w tym fakt, że obecnie pierwszy jest Arsenal

0

@Cule1019
Co do pierwszego to nie mam pojęcia. Wifi możesz całkowicie wyłączyć tylko w ustawieniach opcjach wifi - inaczej będzie w takim trybie czuwania i będzie łączyć sie z routerami

9

@misterio
Przecież ona tak naprawdę nigdy nie umarła, Kożuchowska (bo tak naprawdę ma na imię wbrew temu co twierdziła ówczesna propaganda tvp) - przeżyła ten wypadek i do dzisiaj żyje i gra w filmach i serialach

0

@MaziFCB
Przecież ta gra jest tak napisana, żeby wyłudzać od was hajs za paczki. FUT się skończyl ponad 10 lat temu

1

@mrboom
Stary rzuć papier i miej wylane xD Na czym ty się zastanawiasz w ogóle.

1

0

Jakie macie przeczucia o meczu z Chelsea?
Ja osobiście zawsze podchodziłem do tych spotkań z rezerwą bo pamiętam te z 2006,2009 i 2012 a nawet do tych spotkań z 2015 miałem mieszane uczucia zanim finalnie ich Barca jednak rozjechała.
W tym roku jednak mam wyjątkowe przeczucie że nie ma się czym martwić i to zwykły, pełen przepłaconych spoceńców angielski klub i nic więcej. Co myślicie?

1

@FCB_dimiC
Bardziej pokazuje to poziom Serie A

2

@Foro
Inspiracją dla Pepa były dawne realizacje taktycznie Cryuffa, mozna powiedzieć ze on wprowadził to do futbolu na najwyższym poziomie, a Pep udoskonalił.
Co ciekawe Messi o tym koncepcie dowiedział się dzień przed klasykiem z realem w którym zagrał po raz pierwszy na tej pozycji w profesjonalnej karierze.

1

To już chyba lepiej nie rejestrować Martina i Wojtka, a zimą znowu psuć krew Stegenowi niż sprzedawać Fermina

1

Mamy najlepiej obsadzoną PO na świecie, super rywalizacja.

1

Zastanawia mnie myślenie tych którzy gadają źle o kobietach lub ziomalach z którymi czas spędza Yamal. Gdzie wy myślicie, że on ma spotkać takich zwykłych przyziemnych szarych ludzi hmm? Gdzie ma nawiązywać nowe relacje? Ma założyć Tindera? Ma wyjść na miasto, gdzie po minucie oblezie go tłum psychofanów zanoszący się z płaczu o zdjęcie z nim? A może na publicznej siłowni gdzie też nikt nie da mu nawet spokojnie poćwiczyć?

2

Oby Marc był tak samo pewny siebie jak Fermin i powiedział, ze po prostu nigdzie nie odejdzie i pokaze ze potrafi być piłkarzem pierwszego składu. Wtedy wujas Deco widząc że są żołnierze pokroju Casado, Bernala i Gaviego których nie wypchnie z klubu zaoferuje niski kontrakt De Jongowi a w przypadku jego odmowy pokazuje ładnie drzwi.

37

Pamiętajcie tylko dodać klauzule odejścia za darmo do Arabii Saudyjskiej, ewentualnie dobrym pomysłem było by dopisanie także Atletico. No i oczywiście bardzo duży kontrakt bo mu się oczywiście należy i to on ustala warunki umowy

17

A ja mam nadzieję, że umowa z De Jongiem nie bez powodu nadal nie została przedłużona. To właśnie on powinien być pierwszym do odejścia bo każdy chyba zdaje sobie sprawę że jest to piłkarz który nigdy nie trzymał wysokiego poziomu dłużej niż pół sezonu a jego pensja jest kosmiczna w stosunku do jakości jaką oferuje i można się jej pozbyć juz w przyszłym sezonie. Są Casado, Bernal, Gavi, a nawet Eric czy Christensen którzy pokazali, że naprawdę rozumieją tę pozycję i przede wszystkim nigdy nie odpuszczają, czego nie można powiedzieć o Frankiem.
Oby Flick też miał w głowie to że jeżeli trzeba kogoś poświęcić to kogoś kto już się znacząco nie rozwinie

0

@tbas
Za Cubarsiego, po tym sezonie Inigo pewnie odejdzie lub jego rola zostanie zminimalizowana, a Christensen (o ile oczywiscie jego zdrowie pozwoli na chociaż 80% rozegranych minut) powinien zostać podstawowym stoperem i tworzyć duet z Pau

2

I to nie jest dobra wiadomość. Piłkarz który nigdy nie był, nie jest i nigdy nie będzie na poziomie Barcelony. Powinien być do odstrzału zaraz za Ter Stegenem i zaraz przed Araujo. Po prostu nie dźwiga presji i nie myśli na najwyższym poziomie

12

@gumaz
Wychodzę na dwór, walę w spodnie a potem wracam do stołu i pytam czy się czasami kotlety nie przypaliły bo czuć spalenizną

0

@Colon
4, 8, 15, 16, 23 i 42

0

@tristan87
śliska, żałosna marionetka. Najbardziej żałosny premier w historii

0

@tristan87
pezet nawijał, że ma barce w sercu juz przynajmniej w 2007 roku na muzyce rozrywkowej

2

Dawaj go Lapcio za 1,5 mln do Atletico. Zawsze miałeś łeb do interesów

1

@QQL5
używam oneblade'a pro. Jest okej - pewnie są lepsze ale aktualnie mam tę i jestem w zadowolony

2

@QQL5
to może być wiele przyczyn - od uczulenia na metal, przez zbyt szybkie golenie które podrażnia skórę lub na przykład możesz mieć to co ja czyli cebulki zarostu produkują włosy lekko kręcone ,które przy odrastaniu zamiast wyrastać pionowo z cebulki - wyrastają pod kątem i powoduje to lekkie wrastanie się włoska w skórę obok przez to tworzy się stan zapalny i w efekcie biała krostka. Jeśli to ostatni przypadek to jedyne co możesz zrobić to przestać się golić maszynką na gładko i zacząć stosować elektryka ,który nie goli na 0 tylko na przykład 0,2-0,5-1mm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?