MigcampistaCesc
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Własnie wracam z Lidla w stolicy Katalonii gdzie spotkalem Xaviego - bardzo lubi ogórki a dostawy w hiszpanii są w okolicach 17, towar ląduje na półkach po godzinie 18 więc jako że to wypatrzyłem często go zaczepiam i sobie dyskutujemy przy regałach jako ,że mieszkamy blisko tego samego Lidla. Trener tak naprawdę tworzy iluzje prawdziwej barcelony na nadchodzące kluczowe miesiące. Założenie jest takie ,że w tym sezonie już nie stracimy ani punkta w żadnych rozgrywkach i własnie po to teraz dla laików nasza gra jest beznadziejna bo taktycy naszych rywali będą zakładali ,że skoro tracimy punkty i gramy średnio to szanse są i nie będą poświęcali tyle czasu na analizy - szansy na wygraną z Barcą otóż nie będzie. Natomiast to co będzie to płacz i rozgoryczenie po manitach strzelanych przez naszych piłkarzy. Roberta wysłał dzisiaj do szpitala by w końcu uporał się z opadniętą powieką utrudniającą mu obserowanie lecących do niego piłek(ci bardziej uważni na pewno przyuważyli jego dziwne ruchy i niekontrolowane pozy przypominające daby wywołane próbami podniesienia powieki troche do góry). Śmialiśmy się troche z tego jak ludzie mogą nabierać się na te słabe aktorskie zachowania Kounde, Andreasa czy Araujo w obronie, ale troche trzeba pomóc takim cieniasom jak Girona czy ci Antresola czy jak to sie nazywało (uśpić czujność rywali oglądajacych mecz z takimi drużynami to nie taka prosta sprawa). Cała drużyna gra teraz fałszywym pressingiem by na wiosne móc biegać po 17 km na mecz i to też jest plan. Podobno również Xavi załatwił z Pepem że Cancelo ma przyjść za darmo po wakacjach bo gadał z Pepem który odchodzi na emeryture po sezonie i to ma być prezent od niego dla swojego ukochanego klubu. Tomek Ćwiąkała zrobi o tym odcinek jak już będzie po fakcie i tryplecie ale pamiętajcie kto pierwszy otworzyl wam oczy na obecną sytuacje. Iluzja ma trwać do czasu gdy iluzjonista podejmie decyzje o końcu spektaklu.
1
@chavez
żadnego klubu na nią nie stać bo to aż miliard euro
0
@catalanian09
na real pewnie i tak będzie araujo od początku na PO
1
@Michael24
Dodatkowo Mata potrafiący zrobić w 12/13 ponad 30 asyst we wszystkich rozgrywkach oraz Javi Martinez wymiatający i wygrywający wszystko w Bayernie.
0
@wojopancer
1.Dani Alves
2.Ronaldo
3.Ronaldinho
4.Roberto Carlos
5.Neymar
6
@tomek8756
Ależ by się przydał teraz taki Fabregas. Jeden z najlepszych pomocników w historii - może nie top 10 ale na pewno top 20. Asysta do Iniesty w finale mistrzostw świata 2010 czy do Davida Silvy w finale mistrzostw europy w 2012 to pierwsze co przychodzi mi do głowy
0
@Transu96
tak dokładnie. Alby natomiast pozbyłem się ze względów ekonomicznych (bo starałem się prowadzić kariere w miare realistycznie) oraz rzecz jasna tego że już ma 34 lata i zastąpiłem go Grimaldo. Pozbyłem się również Alonso i Roberto gdyż nie postrzegam ich jako piłkarzy potrafiących robić różnice na najwyższym poziomie europejskim. Myślę ,że znalazło by się również miejsce na jakiegoś napastnika o profilu zbliżonym do Lewego, ale mi wystarczyła taka ofensywa jaką miałem.
0
@Transu96
ciekawe ,że akurat taki skład tu wstawiłeś bo używałem udentycznego w fifce w karierze barcą. Jest to również całkiem realny skład pod warunkiem nie przedłużania kontraktu z Busquetsem oraz sprzedaniem Alby oraz Kessiego,Lengleta, Umtitiego, Desta i dwójki spośród Fati/Ferran/Raphinha. Dodatkowo sobie sprowadziłem w ramach wygasających kontraktów Gundogana, Inigo, Grimaldo oraz powroty Nico i Abde. W prawdziwym życiu do wprowadzenia do 1 drużyny pozostaje Chadi Riad i stopniowe rozwijanie Pablo Torre. Skład ultra wertykalny mogący byc całkowicie przemodelowywany i dostosowywany do okolicznosci w trakcie spotkań tak jak robiła
to Argentyna na mś lub robi to Pep w City. Zabezpieczona praktycznie każda pozycja gdzie większość zawodników potrafi operować na dwóch pozycjach z niskim spadkiem jakości. Ekonomicznie jest to do dźwignięcia pod warunkiem pozostania w europejskich pucharach i cięzkiej pracy Alemanyego.
2
@mateusz1989VeB
Panowie pamiętajcie o założeniach które mamy dziś do zrealizowania - jak zwykle gramy na zero z przodu, no a z tyłu zawsze coś wpadnie. Do boju!
0
Kogo widzicie za rok jeśli chodzi o pozycję pivota? Media ćwierkają, że Sergio dogra ten sezon i kończy karierę w stolicy Katalonii. Wg. mnie - De Jong nie jest wystarczająco odpowiedzialnym zawodnikiem na tę pozycję, a Nico może być tylko uzupełnieniem składu. Niestety zawodnicy tacy jak Kimmich, Rodri raczej są nierealni więc oczywistym wyborem byłby Savić, któremu kontrakt z Lazio kończy się w 2024 roku.
0
@MESSIah16
dziwi mnie, że po sprzedaży Ferrana i Sterlinga nie sprowadzili na ich miejsce żadnego skrzydłowego.
3
@bartekvisca
No skoro oglądałeś rozmowę z Winim to skąd te pytania i wątpliwości? Tam wyjaśnił to tak dobitnie ze chyba nie dało się lepiej.
0
Szwajcaria ;).
6
Widzieliście statystyki wczorajszego meczu Romy z Venezią?
46 strzałów Romy i 4 strzały Venezii wyklarowało wynik... 1-1 xD
0
Na remis gramy i dla tego Lenglet wchodzi
7
@masq
Nie masz pojęcia czym jest alkoholizm chłopie. Rozumiem wzburzenie ,ale to cię nie usprawiedliwia od takiego gadania. Alko pali styki w mózgu i tak owija sobie człowieka wokół palca ,że traci kontakt z rzeczywistością nawet nie wiedząc kiedy. Jest to chorobą z której nie da się wyjść - alkoholikiem zostaję się raz i jest się nim do końca życia (można być tylko niepijącym alkoholikiem ,ale te mechanizmy wyrobione przez lata picia potrafi ujarzmić w pełni tylko garstka ludzi)
2
Ja myślę ,że zastąpić Pedriego to bardziej rola Frenkiego niż Gaviego. Młody ma szalony styl gry - agresywny, nieobliczalny i przy tym oczywiście niestety dość nieodpowiedzialny.
Holender jest bardziej doświadczony i ma chłodniejszą głowę. Super się składa ,że nasz trener byl wybitnym pomocnikiem i widać gołym okiem jaki progres pod jego okiem robią nasi pomocnicy.
0
Who needs Messi ;)
0
@tristan87 Chelsea mi w ogóle nie szkoda. Dla mnie ten klub mógłby przestać istnieć ;)
1
@Kim Kallstrom Rosja nie jest w ogóle przygotowana do wojny z zachodem co pokazuje ich porażająca niekompetencja na Ukrainie. Straszyć to sobie mogą sami siebie ,ale nie rozwinięte państwa. Ich dowództwo, szkolenie i sprzęt to istny skansen.
0
@paweldunajecfcb
Mdma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fantomas
Wiadomo że Tom Hardy :)
0
Jak myślicie - jaki jest realny termin "debiutu" Alvesa? Dest kontuzjowany, Mingueza jest w fatalnej formie. Czy Dani w ogóle będzie mógł byc zarejestrowany w lidze mistrzów?
0
@AmigoBlancos Rosną ceny gazu i węgla ,które używane są do ogrzewania szklarnii z warzywami. Pomidorki będą drooogie
0
@szymon6847 jak to możliwe ze podczas kontroli drogowej zrobili ci test na mocz ?
0
@VbamboeB nic oprocz bolącej ręki przez pare dni (delikatnie, bez dramatu)
0
Było go opchnąć ,albo wypożyczyć i dać pieniądze dobrze zapowiadającemu się Moribie. Gość obskoczy może i z 3 pozycję ale na każdej jest przeciętny, w dodatku psyche ma na poziomie Alby Lengleta i Busquetsa - jak nie idzie to głowa w dół. Lepszy już nie będzie
0
Dobrze widzieć Travisa na boisku
0
@clyde po wyrywaniu 8-mki jakieś 2-3 tygodnie. Przez tydzień płukanko jamy ustnej szałwią