2

O co chodzi z Araujo? Minęło 10 dni od jego zejścia w meczu ligowym z Sevillą i nadal zero informacji na stronie odnośnie tej kontuzji. Na transfermarkt uraz jest określony jako uraz kostkowy ,ktoś wie jakie są przewidywania na jego powrót?

1

@paweldunajecfcb
K-Pax,Koneser,Witaj w klubie

0

@Fetta Gomes nie był przyszłym zdobywcom złotej piły

18

I co, boli was POTĘŻNY Mingueza?

1

@Getek Illkay to jeden z najlepszych pomocników świata, chyba troche niedoceniany. Osobiście uważam ,że ten koleś grałby pierwsze skrzypce w każdym zespole świata

0

@ShawnC sprawdź numery z większą energią ,dobrym masteringiem i producentami, którzy potrafią robić muzykę brzmiącą fenomenalnie. Polecam PRO8L3M 2#17, Gedz K-pax, Kukon Halo. Są na polskiej scenie rapowej artyści ,którzy gdyby nawijali po angielsku byliby znani na całym świecie

1

@ranger3120 Focus mk1 1.6 100km. Polecam z całego serduszka jeżeli znajdziesz w dobrym stanie. Posiadam ponad 3 lata i auto mnie nigdy nie zawiodło ,dodatkowo na zimę spoko opcja bo ma elektrycznie podgrzewane szyby więc mniej skrobania.

2

@maroon Oby. Ja osobiście uwielbiam taki paraliż śniegowy jaki bywał kiedyś :D serio

1

@kerouac W moje gusta kompletnie się nie wpisuje, wyłączyłem w ustawieniach całkowicie i puszczam ze spotify swoją.

11

Niepopularna opinia:
Patrząc pod względem finansowym najgorszy transfer w historii Barcelony.

0

Brać Garcie jeżeli miałby przyjść za półdarmo. Latem pożegnać Umtitiego i Lengleta jeżeli nie poprawią znacznie swojego poziomu. Ugadać się z Alabą ,żeby przyszedł za darmo latem i dać mu pensję którą zwolnią francuzi. Mamy wtedy jednego z najlepszych stoperów świata + alternatywę którą może dać na lewą obronę czy defensywnego pomocnika oraz kogoś kto będzie potrafił strzelić bramkę z wolnego jeśli Leo faktycznie odejdzie. Z Depayem nie ma się co spieszyć. Przede wszystkim niech Barca nauczy się cwaniactwa na rynku transferowym, od nas kluby nie mają oporów żeby wyciągać zawodników za śmieszne pieniądze.

2

@MesQueUnClub96 Czy marihuana jest z konopii?

2

@masq czapke załóż

32

@hoeniker Człowiek napije sie, naćpa a wypadek i tak by się zdarzył.

2

@maroon myślę, że można podpiąć to pod zjawisko nazywane pareidolią. Dla ludzkiego mózgu to przypomina czaszkę, ale inne motyle na pewno nie widzą w tym czachy.

0

@JustBarca zdecydowanie za mało wrzutek żeby go porównywać do Daniego :D

4

@Zieliniak z takim rytmem jaki dostaje od kumana, to zagrał bardzo przyzwoicie

0

@MaziFCB Dzięki, tak od Liptona. Ogólnie szukałem czegoś w cenie nieprzekraczającej 6k. Jeśli znajdziesz czas to będę bardzo wdzięczny za jakąś poradę.

0

Pytanie - czy taki zestawik jest wart swojej ceny? Przymierzam się do kupna pc ,który posłuży mi kilka lat do ogrywania najbardziej wymagających gier, a dodatkowo w najbliżej przyszłosci chciałbym pobawić się trochę w obrabianie filmów.
Link do zestawu - https://www.x-kom.pl/lista/dtc2q6yyv?utm_medium=zestawy-komputerowe-202011&utm_source=techlipton&utm_campaign=lipton-zestaw-za-6000

1

@MikusBarca swego czasu było zapętlane

1

@Fawrf mi średnio siadaja póki co te single ze staminy. Bohemę z 2019 skatowalem niesamowicie genialna płyta, po tym krążku chyba mam za duże oczekiwania na następną :/

13

@Chakalaka wstyd że taki człowiek był w ogóle papierzem. Pomimo święcenia uważam że pali się w piekle. Franciszek to pierwsza głowa kościoła od dawna który jest przykładem człowieka który powinien reprezentować Boga

14

@Tomek_TF Za Enrique - pierwsze występy na PO zaliczył w sezonie 15/16.

0

@Kukiz FCB tak ,możesz coś zamówić i odebrać normalnie w punkcie.

2

@Ratamahatta Messi goni Ronaldo w klasyfikacji najlepszego strzelca w historii LM i dla tego zawsze będzie grał w tych rozgrywkach - im słabszy rywal tym większa szansa na bramkę więc mnie to nie dziwi. Na pewno jest bardziej skory na ławkę w la liga niż lm.

1

@MrCules Koeman stara się utrzymać rywalizację na tej pozycji i to wyjdzie na dobre i Roberto i Destowi. Holender dopiero parę dni temu skończył 20 lat także jeszcze się nagra. Roberto mimo wszystko gra lepiej w obronie i ma większe doświadczenie więc prawdopodobnie oznacza to że skrzydłowy po prawej stronie będzie miał więcej swobody i będzie mógł poszaleć

3

@szpildinio od początku tego sezonu

0

Uważam że eksperymentalne ustawienie go na lewym defensywnym pomocniku to był by strzał w dziesiątkę - destrukcyjnie grający pomocnik który będzie potrafił asekurowac pozycję Jordiego i Clementa. O rozgrywanie piłki przez niego także byłbym spokojny. Niestety jego rządania finansowe przekreślają transfer do nas nawet jako wolny zawodnik.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MIX10
Fati dwa świetne podania zmarnowane przez griezmanna i Messiego. Dobrze wbiega w pole karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?