8

Jakby się ktoś zastanawiał, gdzie La Bamba ma swoją siedzibę, to już odpowiadam - Igalo, Czarnogóra.

https://zapodaj.net/plik-2dw632qg3I

0

Znacie jakieś darmowe serwery VPN? Bo widzę te wszystkie znane życzą sobie nie małe pieniądze

2

Zaczyna mnie już denerwować ten sędzia

0

WKS wraca do żywych ?

4

Chlop się zaraz poturla do Afryki

2

Fizycznie WKS wygląda mega mocno, nawet Rudiger wygląda przy nich jak piłkarz u-21

0

Przyjechałem do babci, patrzę a tam fotel do masażu. Siedzę już chyba 3 godzinę, nie planuje się ruszać

0

Ale Egipt gra bardzo mądrze, nie m przypadkowego wybijania piłki byle dalej od bramki.

3

A taka beka była kręcona :D

0

Od czasu jak w reprezentacji Hiszpanii gra madryciok to nie strzelili żadnego gola

1

Frenki do bramkarza graj !

2

Ciężko na tym mundialu wybrać jeden najnudniejszy mecz, konkurencja dość spora ...

0

Postawiłem że Brazylia wygra 2;0 więc na bank nie będzie takiego wyniku

0

Weź mi tego casemiro bo oddam kasztelana na pościel

0

Nawet nie chce wiedzieć ile osób dało zwycięstwo Szwajcarii na podbicie kuponu a tutaj jeb bomba :D

1

Kto pije zimne piwko ręką w górę !

1

Czy na TVP leci powtórka meczu Atletico - Getafe ?

1

Chamstwo na salonach

1

Brat Araujo z innego ojca ?

8

Nic smutniejszego dzisiaj nie zobaczycie.
Tęskno za FrlickVagenem
https://zapodaj.net/plik-XqVpXTwdpU

2

@BojanKriKicz a to nie jest Anno Domini?

2

@takisobiektos o chuj Internet Explorer xd pokazało mi się na eleven że będzie i cyk myślałem że teraz będzie bo dopiero telewizor włączyłem xd

0

Za ile start GP Monako? Przełączacie na wyścig czy zostaje tenis ?

0

Shnaider jakbu opadała z sił i już nie wszystko tak pięknie wchodzi w narożniki.

0

@kuczyniak no to jest właśnie ta złota klatka. Ja siedzę w firmie już 14 lat i za każdym razem jak chce zmienić to wydarzy się coś takiego że jesscze zostaje :D

22

Połowa Paryża już się pali, druga połowa po zakończeniu

2

Co za osioł ustawia finał LM na taką godzinę ... Panie kochany 21 to jest idealna godzina na takie wydarzenia.

0

Deco pewnie jeszcze Silve odpisuje i chce zrobić 1+1 jak w Lidlu

0

Verstappen czy Hamilton ?

2

Na którym okrążeniu kierowcy Mercedesa się zderza ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?