MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jakby się ktoś zastanawiał, gdzie La Bamba ma swoją siedzibę, to już odpowiadam - Igalo, Czarnogóra.
https://zapodaj.net/plik-2dw632qg3I
0
Znacie jakieś darmowe serwery VPN? Bo widzę te wszystkie znane życzą sobie nie małe pieniądze
2
Zaczyna mnie już denerwować ten sędzia
0
WKS wraca do żywych ?
4
Chlop się zaraz poturla do Afryki
2
Fizycznie WKS wygląda mega mocno, nawet Rudiger wygląda przy nich jak piłkarz u-21
0
Przyjechałem do babci, patrzę a tam fotel do masażu. Siedzę już chyba 3 godzinę, nie planuje się ruszać
0
Ale Egipt gra bardzo mądrze, nie m przypadkowego wybijania piłki byle dalej od bramki.
3
A taka beka była kręcona :D
0
Od czasu jak w reprezentacji Hiszpanii gra madryciok to nie strzelili żadnego gola
1
Frenki do bramkarza graj !
2
Ciężko na tym mundialu wybrać jeden najnudniejszy mecz, konkurencja dość spora ...
0
Postawiłem że Brazylia wygra 2;0 więc na bank nie będzie takiego wyniku
0
Weź mi tego casemiro bo oddam kasztelana na pościel
0
Nawet nie chce wiedzieć ile osób dało zwycięstwo Szwajcarii na podbicie kuponu a tutaj jeb bomba :D
1
Kto pije zimne piwko ręką w górę !
1
Czy na TVP leci powtórka meczu Atletico - Getafe ?
1
Chamstwo na salonach
1
Brat Araujo z innego ojca ?
8
Nic smutniejszego dzisiaj nie zobaczycie.
Tęskno za FrlickVagenem
https://zapodaj.net/plik-XqVpXTwdpU
2
@BojanKriKicz a to nie jest Anno Domini?
2
@takisobiektos o chuj Internet Explorer xd pokazało mi się na eleven że będzie i cyk myślałem że teraz będzie bo dopiero telewizor włączyłem xd
0
Za ile start GP Monako? Przełączacie na wyścig czy zostaje tenis ?
0
Shnaider jakbu opadała z sił i już nie wszystko tak pięknie wchodzi w narożniki.
0
@kuczyniak no to jest właśnie ta złota klatka. Ja siedzę w firmie już 14 lat i za każdym razem jak chce zmienić to wydarzy się coś takiego że jesscze zostaje :D
22
Połowa Paryża już się pali, druga połowa po zakończeniu
2
Co za osioł ustawia finał LM na taką godzinę ... Panie kochany 21 to jest idealna godzina na takie wydarzenia.
0
Deco pewnie jeszcze Silve odpisuje i chce zrobić 1+1 jak w Lidlu
0
Verstappen czy Hamilton ?
2
Na którym okrążeniu kierowcy Mercedesa się zderza ?