MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz no trzeba przyznać że widać tutaj rękę Xaviego, ładnie to wszystko wygląda
0
@TheNekro94 dzięki wielkie !
0
Panowie podrzuci ktoś grafikę jak biegnie Mbappe a za nim na motorze jedzie nasza wspaniała 5 ?zanim przewine LR do wczoraj żeby to odszukać to będzie jutro
1
Niech ta godzina szybko zleci ...VeB !
0
@KSSniper nawet nie takie trochę, aż szkoda że człowiek musi zacząć zbierać się do pracy bo ciekawy mecz się szykuje
0
@xSZYMONOx az włączyłem sobie skrót tego meczu ;)
0
Szkoda że FdJ jako stoper przez co nie wychodzi do ataków, taki lew w klatce ;(
2
@arasz1819 coz tak była za maszyna ! Do dzisiaj wracam do skrótów tamtej Barcelony i oglądam ;)
0
@Coutinho007 co by się nie działo to Vamos Barca i oby w dobrym kierunku, pozdro ;)
0
@Coutinho007 no cóż pozostaje nadzieja że w szkółce mamy więcej diamentów pokroju Araujo, w przeciwnym wypadku szykują się kruche lata.Z drugiej strony jak dostaliśmy 4;1 z Realem też myślałem że nadejdą takie czasy a każdy z nas wie jak bardzo to bylo błędne myślenie ;)
0
@Coutinho007 na ten moment oczywiście że nie, ale zawsze warto czekać, nic więcej nam nie pozostało w tej chwili ;)
1
@Jakchcesz przyszły teść jest za Bayernem, więc cieszę się jak im czasami ktoś utrze nosa :D
1
Dla Pana Roberta gratulacje, ale dla Bayernu nigdy
2
@Mathew16 ja pamiętam po tym meczu postawiłem 20 złoty na awans Barcelony i się pogodziłem że je przegrałem po bramce Cavaniego jakie było moje zdziwienie jak wróciłem do domu z pracy i się okazało że wygrałem 200 :D
0
Nie wiem czemu ale jestem jakoś przekonany że obronimy tą stratę do Sevilli za 3 tygodnie
0
Luis przestań Ty mnie Barcelonę prześladować :(
2
Bardzo mnie cieszy dogrywka w meczu Betisu, teraz z czystym sumieniem można im kibicować niech też grają dogrywki a co !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kolczu100 właśnie szukałem opinii osoby która już z tego korzystała bo aż za kolorowo bto wyglądało. Dziekie wielkie !
0
@IK10 tu już nie chodzi zawsze o pewny zysk na każdym zakładzie bo ten rok jest wyjątkowo dziwny w typach tylko o statystykę czy faktycznie idzie na tym coś ugrać czy nie za bardzo
1
@itmustbejoke kto by się spodziewał 2 miesiące temu że będziemy się cieszyć z jego powrotu :D
0
Panowie typerzy próbowaliście kiedyś pomocy w typach takich tworów jak ABC sport itp? Na zasadzie płacisz im 100 na miesiąc i wysyłają Ci fajne typy czy bardziej polecacie na własnej intuicji ?
0
Panowie chciałem sobie kupić czarna koszulkę wyjazdowa Barcelony. Jesteście mi w stanie powiedzieć czemu jest taka różnica w cenie ? Na allegro od 100 do 600 złoty. Znalazlem u jakiegoś gościa z Warszawy za 160 bo dużo koszulek ma czas dostawy 40-60 dni. Pytanie czy oplaxa się wydawać 160 czy lepiej dołożyć ? Skład niby mają ten sam. Kupował ktoś kiedyś tańsza alternatywę ?