0

Jaka muzykę lubicie na noc ? Bardziej coś uspokajającego czy nad czym trzeba się skupić ? Pochwalcie się co leci na słuchawkach/głośnikach w nocy ;)

2

@Dundersztyc zawsze jak widzę takie kupony to się podpale, postawie i ujebie ;(.Powodzenia !

4

Sevilla szczeka a Barcelona jedzie dalej ;)

8

Trzeba pogadać z Pedrim co zrobił że z 2-3 tygodni wrócił po 2-3 dniach

0

@Nano22lwłaśnie lecą mi jakieś skróty z pucharu króla np Granada - Valencia gdzie kibice mogli być na stadionie, zupełnie inny klimat takiego meczu

0

@NaFazieHitman akurat z PSG jest ten plus że stracona bramka za dużo nie zmienia poza tym że przy ewentualnych 4 bramkach będzie dogrywka. W każdym razie w pierwszej kolejności Barca musi strzelić 4 bramki

11

A ja mimo wszystko mam nadzieję że chłop się odbuduje. kibicuje mu jak nigdy wcześniej żeby wrócił do dobrego poziomu

39

No i teraz wszyscy razem DZIE-KU-JE-MY !!!!

1

Czy ktoś z ramblowiczow używa aplikacji tvp stream ? Nadal tak zacina ? Chciałbym w pracy obejrzeć pierwszą połowę i nie wiem czy jest sens ściągać apke czy szukac dalej

2

@Wittgenstein w Polsce to chyba najbardziej znani to urbex, ale jeszcze z tego co pamiętam to "żądny przygód, bez granic, zebedeusz zwiadowca ;)

0

@wojopancerpPiotrek Żyła bo HeHeHe

1

@Quavosk jak mam na pierwszą zmianę to max 5 jak na drugą to koło 7

5

Szkoda że bez video spodobała mi się ta zmiana ;)

0

@XaviHeart ja jestem w szoku że on jeszcze żyje. Myślałem że tym jak sprzedał kogo się dało to max tydzień i go wyczyszczą ale chyba coś nie wychodzi

0

@Jinx no i o taka odpowiedz mi chodziło !

0

@MaTt_BarcaFan ale tu chodzi o długoterminowosc tej sprawy.Ona się dzisiaj dopiero zaczyna a znając życie potrwa to może i 2-3 lata i za każdym razem jak będzie o niej głośno ( kolejne sprawy sądowe/ ewentualne kolejne zarzuty ) Barcelona jako klub będzie tracił bardzo dużo

0

Najgorzej jak sponsorzy nie będą chcieli być kojarzeni z aferami w Barcelonie i zerwą współpracę ...wtedy to będzie "wesoło" ...ehhh zobaczymy jakim rykoszetem się to odbije

0

Bozu aż się boje ile jeszcze trupów wypadnie z szaf jak przyjdzie nowy zarząd

1

Panowie jakieś pewniaczki na weekend ?

1

@PatrykBarcelona miał swoje zasługi ale babole też puszczał. Moim zdaniem odstawał jakościowo od reszty drużyny.

1

@FC1899Barca nic dziwnego że sialismy postrach w każdej linii ogień. Zawsze mi w tym składzie nie pasował VV, ale z takimi zawodnikami to większość meczy Barca mogła grać bez bramkarza

2

@Piorun i cyk finał !

3

LE bije na głowę LM pod względem ilości bramek 20 minuta i już prawie każdy mecz otwarty

0

Moje oczy krwawią

14

@BarcaInfo logo Fonta wygląda jak jego plan B jak Xavi jednak nie wypali

0

Fifa19 => tryb amator Zara kurła zapłacą rachunek. Będzie 20:0

0

Tera paczta co się będzie działo !

0

@czosnekfcb szczerze jedyne co ona dobrego robi dla tego strajku to zasięgi. Nie wiem czy osoba która na każdym teledysku(które widziałem) bazuje na nagości i najniższych instynktach jest dobra twarzą.

1

@BarcaInfo trza zrobić zrzute na siepomaga.pl i ogarniemy temat

0

@matirix20 Eminem & Sokół ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?