MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka muzykę lubicie na noc ? Bardziej coś uspokajającego czy nad czym trzeba się skupić ? Pochwalcie się co leci na słuchawkach/głośnikach w nocy ;)
2
@Dundersztyc zawsze jak widzę takie kupony to się podpale, postawie i ujebie ;(.Powodzenia !
4
Sevilla szczeka a Barcelona jedzie dalej ;)
8
Trzeba pogadać z Pedrim co zrobił że z 2-3 tygodni wrócił po 2-3 dniach
0
@Nano22lwłaśnie lecą mi jakieś skróty z pucharu króla np Granada - Valencia gdzie kibice mogli być na stadionie, zupełnie inny klimat takiego meczu
0
@NaFazieHitman akurat z PSG jest ten plus że stracona bramka za dużo nie zmienia poza tym że przy ewentualnych 4 bramkach będzie dogrywka. W każdym razie w pierwszej kolejności Barca musi strzelić 4 bramki
11
A ja mimo wszystko mam nadzieję że chłop się odbuduje. kibicuje mu jak nigdy wcześniej żeby wrócił do dobrego poziomu
39
No i teraz wszyscy razem DZIE-KU-JE-MY !!!!
1
Czy ktoś z ramblowiczow używa aplikacji tvp stream ? Nadal tak zacina ? Chciałbym w pracy obejrzeć pierwszą połowę i nie wiem czy jest sens ściągać apke czy szukac dalej
2
@Wittgenstein w Polsce to chyba najbardziej znani to urbex, ale jeszcze z tego co pamiętam to "żądny przygód, bez granic, zebedeusz zwiadowca ;)
0
@wojopancerpPiotrek Żyła bo HeHeHe
1
@Quavosk jak mam na pierwszą zmianę to max 5 jak na drugą to koło 7
5
Szkoda że bez video spodobała mi się ta zmiana ;)
0
@XaviHeart ja jestem w szoku że on jeszcze żyje. Myślałem że tym jak sprzedał kogo się dało to max tydzień i go wyczyszczą ale chyba coś nie wychodzi
0
@Jinx no i o taka odpowiedz mi chodziło !
0
@MaTt_BarcaFan ale tu chodzi o długoterminowosc tej sprawy.Ona się dzisiaj dopiero zaczyna a znając życie potrwa to może i 2-3 lata i za każdym razem jak będzie o niej głośno ( kolejne sprawy sądowe/ ewentualne kolejne zarzuty ) Barcelona jako klub będzie tracił bardzo dużo
0
Najgorzej jak sponsorzy nie będą chcieli być kojarzeni z aferami w Barcelonie i zerwą współpracę ...wtedy to będzie "wesoło" ...ehhh zobaczymy jakim rykoszetem się to odbije
0
Bozu aż się boje ile jeszcze trupów wypadnie z szaf jak przyjdzie nowy zarząd
1
Panowie jakieś pewniaczki na weekend ?
1
@PatrykBarcelona miał swoje zasługi ale babole też puszczał. Moim zdaniem odstawał jakościowo od reszty drużyny.
1
@FC1899Barca nic dziwnego że sialismy postrach w każdej linii ogień. Zawsze mi w tym składzie nie pasował VV, ale z takimi zawodnikami to większość meczy Barca mogła grać bez bramkarza
2
@Piorun i cyk finał !
3
LE bije na głowę LM pod względem ilości bramek 20 minuta i już prawie każdy mecz otwarty
0
Moje oczy krwawią
14
@BarcaInfo logo Fonta wygląda jak jego plan B jak Xavi jednak nie wypali
0
Fifa19 => tryb amator Zara kurła zapłacą rachunek. Będzie 20:0
0
Tera paczta co się będzie działo !
0
@czosnekfcb szczerze jedyne co ona dobrego robi dla tego strajku to zasięgi. Nie wiem czy osoba która na każdym teledysku(które widziałem) bazuje na nagości i najniższych instynktach jest dobra twarzą.
1
@BarcaInfo trza zrobić zrzute na siepomaga.pl i ogarniemy temat
0
@matirix20 Eminem & Sokół ;)