1

@matirix20 aż też sobie go włączyłem z ciekawości i nie polecam. Ciekawszy, a na bank ładniejszy jest odcinek z Panią Katarzyna Skowrońską

0

@tadzik447 z dwojga zlego jakby Barcelona miała zostać bez pucharu LL to na korzyść Sevilli Kibicuje im tym drobnym procentem serca które dzisiaj straciła Barcelona po Grandzie

0

@SkN skuteczność... Myślę że to byl główny powód. Było kilka akcji w których Barcelona powinna zamknąć mecz

2

Ten sezon będzie zmianial bohaterów co chwilę. Już zarówno Barca , Real i Atletico byli faworytami. OBY koniec końców Barcelona wygrała ale będzie ciężko.VeB

0

@Barca1992 a za godzine i 50 minut " elo gdzie leci mecz macie jakiś link?"

0

Takie liczby jakie robi Dembele nie są ciężkie do pobicia. Jedyny plus to szybkość i obu nożność, ale na moje oko powinni się go pozbyć jak będzie dobra oferta

0

@lioney10 Ogródki od15 maja wewnętrznie od 29 z tego co pamiętam

0

Bozu jedyny cóż za pierdoły

31

Myślę że na najbliższe dwa spotkania to Moriba powinien wskoczyć do pierwszego składu a Pedri z ławki jak będzie konieczność .W meczu z Atletico potrzebujemy jego najlepsza wersję

1

@tristan87 całkiem mozliwe co nie zmienia faktu że jego wiedza jest niesamowita

0

Czy Pan Mateusz Borek zna wszystkich możliwych pilkarzy ? Słucham sobie misji futbol i zbieram szczękę z podłogi.

0

@pafcioxxx nie zamierzam i nie chce.Po 8:2 z Bayernem to chyba 2 dni dochodziłem do siebie i mi zbrzydło aż do teraz :D

2

@FIJI był 2 lata temu następny na ewentualnym nowym mieszkaniu :D dej Pan spokój remonty są straszne

0

@escarabajo na tapecie tematy weselne z nadzieją że do 21 sierpnia obostrzenia zostaną w miarę poluzowane :)

36

Barcelona wygrywa,Real remisuje, Atletico przygrywa + urlop do 4 maja żyć nie umierać :D

0

@Gomess No mnie nadal kciuki bolą. Całe szczęście 3 pkt zostają u nas !

18

Mingueza ? TOP !

22

@paweldunajecfcb zdania ekspertów są podzielone.Ja osobiście wierzę, ale nie patrzę źle na kogoś kto nie wierzy póki nie próbuje nie próbuje mi na siłę wciskać swoich racji.

0

@ObiektywnyKibic121 i cyk piwko po siłowni smakuje jeszcze lepiej !;)

14

Nie każdy bohater nosi pelerynę

0

@Chakalaka zielone herby to chyba od kibiców Realu

4

Ten uczuć jak kobieta się Ciebie pyta o co chodzi z SL Ty jej próbujesz wytłumaczyć a na koncu widzisz że ona już śpi...(true story bro )

1

Ależ oni mają brązowa zbroje

1

Super liga bez Gksu Katowice ? To jakaś popierdolka a nie super liga

0

@10SzymonBarca10 zajebista praca takiego dziennikarza sportowego. Zbuduje dwa koła do losowania jedno z nazwiskami drugie z klubami i tak sobie losuje bo innego wytłumaczenia nie widzę na takie głupoty.

1

@Rust_Cohle na moje oko to Tibo w tym sezonie dużo więcej obronił niż nasz MAtS niestety

1

To jest niesamowite że nie ma go od października a nadal po ćwiczeniach występuje zapalenie kolana które dopiero teraz odpuszcza.Ansu wracaj czekamy na Ciebie w przyszłym sezonie !

0

@David_Beckham Pierwsze 2-3 tygodnie lecisz na plastrach żeby było placebo że coś pomaga a potem stopniowo przestajesz ich używać :D takim sposobem nie palę już 1.5 roku a paliłem koło 8 lat

0

@Nano22 najlepszy przykład ile może zmienić fryzura :D teraz elegancko wygląda

0

Jedno dzisiaj jest pewne. Niezależnie od wyniku serwery strzela jak zawsze podczas ważnego meczu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?