MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 aż też sobie go włączyłem z ciekawości i nie polecam. Ciekawszy, a na bank ładniejszy jest odcinek z Panią Katarzyna Skowrońską
0
@tadzik447 z dwojga zlego jakby Barcelona miała zostać bez pucharu LL to na korzyść Sevilli Kibicuje im tym drobnym procentem serca które dzisiaj straciła Barcelona po Grandzie
0
@SkN skuteczność... Myślę że to byl główny powód. Było kilka akcji w których Barcelona powinna zamknąć mecz
2
Ten sezon będzie zmianial bohaterów co chwilę. Już zarówno Barca , Real i Atletico byli faworytami. OBY koniec końców Barcelona wygrała ale będzie ciężko.VeB
0
@Barca1992 a za godzine i 50 minut " elo gdzie leci mecz macie jakiś link?"
0
Takie liczby jakie robi Dembele nie są ciężkie do pobicia. Jedyny plus to szybkość i obu nożność, ale na moje oko powinni się go pozbyć jak będzie dobra oferta
0
@lioney10 Ogródki od15 maja wewnętrznie od 29 z tego co pamiętam
0
Bozu jedyny cóż za pierdoły
31
Myślę że na najbliższe dwa spotkania to Moriba powinien wskoczyć do pierwszego składu a Pedri z ławki jak będzie konieczność .W meczu z Atletico potrzebujemy jego najlepsza wersję
1
@tristan87 całkiem mozliwe co nie zmienia faktu że jego wiedza jest niesamowita
0
Czy Pan Mateusz Borek zna wszystkich możliwych pilkarzy ? Słucham sobie misji futbol i zbieram szczękę z podłogi.
0
@pafcioxxx nie zamierzam i nie chce.Po 8:2 z Bayernem to chyba 2 dni dochodziłem do siebie i mi zbrzydło aż do teraz :D
2
@FIJI był 2 lata temu następny na ewentualnym nowym mieszkaniu :D dej Pan spokój remonty są straszne
0
@escarabajo na tapecie tematy weselne z nadzieją że do 21 sierpnia obostrzenia zostaną w miarę poluzowane :)
36
Barcelona wygrywa,Real remisuje, Atletico przygrywa + urlop do 4 maja żyć nie umierać :D
0
@Gomess No mnie nadal kciuki bolą. Całe szczęście 3 pkt zostają u nas !
18
Mingueza ? TOP !
22
@paweldunajecfcb zdania ekspertów są podzielone.Ja osobiście wierzę, ale nie patrzę źle na kogoś kto nie wierzy póki nie próbuje nie próbuje mi na siłę wciskać swoich racji.
0
@ObiektywnyKibic121 i cyk piwko po siłowni smakuje jeszcze lepiej !;)
14
Nie każdy bohater nosi pelerynę
0
@Chakalaka zielone herby to chyba od kibiców Realu
4
Ten uczuć jak kobieta się Ciebie pyta o co chodzi z SL Ty jej próbujesz wytłumaczyć a na koncu widzisz że ona już śpi...(true story bro )
1
Ależ oni mają brązowa zbroje
1
Super liga bez Gksu Katowice ? To jakaś popierdolka a nie super liga
0
@10SzymonBarca10 zajebista praca takiego dziennikarza sportowego. Zbuduje dwa koła do losowania jedno z nazwiskami drugie z klubami i tak sobie losuje bo innego wytłumaczenia nie widzę na takie głupoty.
1
@Rust_Cohle na moje oko to Tibo w tym sezonie dużo więcej obronił niż nasz MAtS niestety
1
To jest niesamowite że nie ma go od października a nadal po ćwiczeniach występuje zapalenie kolana które dopiero teraz odpuszcza.Ansu wracaj czekamy na Ciebie w przyszłym sezonie !
0
@David_Beckham Pierwsze 2-3 tygodnie lecisz na plastrach żeby było placebo że coś pomaga a potem stopniowo przestajesz ich używać :D takim sposobem nie palę już 1.5 roku a paliłem koło 8 lat
0
@Nano22 najlepszy przykład ile może zmienić fryzura :D teraz elegancko wygląda
0
Jedno dzisiaj jest pewne. Niezależnie od wyniku serwery strzela jak zawsze podczas ważnego meczu :D