1

W tym roku już nie ma wymówek. To będzie Twój sezon Antoine !

0

@Kuczek moja kobitka ostanio czekała... 3 dni :D

4

Tak jak nie jestem fanem talentu Martina, tak trzeba mu oddać że wczoraj zagrał dobry mecz.

1

Kazdy gadał że przez Langleta będzie wylew a on cały mecz bez błędu :D

0

19;30 czas posłuchać jak dobrze mamy w Polsce

0

@Kreegen jak myślisz na Getafe będzie podobna cena ? Żeby zamówić bilet trzeba założyć konto na stronie ? Pierwszy raz planuje się wybrać

0

@FC1899Barca Oho covid jest, szczepionka jest płacz też jest czyli temat ma zadatki na gorące dyskusje :D

0

Panowie ile mniej więcej można kupić bilet na mecz ? Chciałem jechać na getafe ale nie wie kiedy można się spodziewać ich na stronie

1

Panowie z Villareal ratujcie honor hiszpańskiej piłki

3

Jeśli czujesz się w życiu niepotrzebny pomyśl co musi czuć autor postów na polskiej stronie PSG. Ostatnie 14 artykułów (w tym oficjalki z Messim) i 5 komentarzy

0

@ketrab321 mordeczko w złym momencie zadałeś pytanie zaraz post przepadnie w morzu postów o Messim :D

1

@domin1515 w sumie może się przydać ;D

23

Boże błogosław Barcelonę żeby nie zblaznila się aż tak bardzo

1

@Trepyveb tatuaż nie, ale za półtora tygodnia mam swój ślub i zgadnij jakie logo będzie na spinkach do koszuli :D

1

@Wossi61FCB a jak wychodzi Ci to kosztowo ? Bo jak sobie policzyłem tydzień na dwie osoby z meczem to jak wyliczyłem 10K to aż się wystraszyłem ale chyba to tyle wyjdzie mniej więcej

0

Panowie ktoś z Was organizował samemu wyjazd do Barcelony ? Chciałbym jechać na wakacje a przy okazji wejść na mecz z Garafe.Jakies propozycje hoteli jak wygląda komunikacja itp

0

Majstry szukam czarnej koszulki Barcelony, ale, nigdzie nie ma rozmiaru L ani na stronie nike ani na naszych jak RGol itp. znalazłem coś takiego myślicie że będzie to legitne ? Bo trochę za mało te 140.
https://footballshirts.pl/produkt/barcelona-20-21-training-jersey/

2

@DonMatteo901 ta kobita to jest sabotażystka

4

Do konferencji już blisko więc zaraz strona padnie. Do usłyszenia koło 13. Pozdrawiam i oddaje głos do studia.

0

@amanter może uda im się wygrać mistrza Francji

1

@Gaucho szybko szybko zanim się rozmyśla !

0

@Preteee dokakdnie i tam też nie ma ... Gdzieś się wszystkie sztuki rozeszły

0

Ponowie macie jakieś stronki gdzies można znaleźć oryginalna wyjazdowke z tamtego sezonu ? Na stronie nike nie ma rozmiaru L :(

0

@skakun95 a teraz już nigdzie nie pokazują ?

0

Czemu flashscore mnie oszukuje że Eurosport 2 pokazuje mecz Hiszpanii ?

0

Panowie na kwalifikacje też już jest zniesiona opcja bramek na wyjeździe ?bo już się pogubiłem

1

Dobrze Kurtuła !

1

I ten uśmiech na buzi na się okazało że ten tydzień pracka z domu i można spokojnie oglądać siatkarzy :D

1

@pauletaa ja rozumiem remonty i hałas ale no szanujmy się nie o tej godzinie ...czas na betonowe buciki

1

@pauletaa wykopać grób i zalać tym cementem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?