MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od nowej reklamy Zalando podnosi mi się ciśnienie.Ja rozumiem że jednym z zadań reklam jest by o nich mówiono, nie ważne jak ważne że mówią, ale jak gdzieś słyszę tą reklamę to krew mnie zalewa i wiem że nic tak nie kupię w najbliższym czasie
0
Tylko jedno w głowie mam ...
Zwolnić Koeman !!!
0
@Maksio21 no i zmiana ustawienia :D jestem w szoku
1
Niby Pique do zdjęcia bo zaraz będzie druga żółta ale jak widzę Clementa na ławce to chyba lepiej grać w 10
0
@Sapos93 on jest na wypożyczeniu do końca sezonu
5
Nikomu nie życzę kontuzji ale jakby Roberto miał problemy żołądkowe przed każdym meczem to bym się nie obraził ...
0
Ja chciałem tylko zostawić komentarz żeby mi gdzieś nie uciekło.
Pozdrawiam serdecznie
0
Jak stara gwardia dostanie dzisiaj flashbackow z pamiętnego 2;8 na tym samym stadionie to obsraja zbroje jak nic
1
@DaPidejpi elegancja Francja
1
@konrad1661 @Odcinkowy ja ten mecz oglądam z pozycji widza, który chce obejrzeć fajne widowisko. Jest mi całkowicie obojętne kto wygra, ale chciałbym obejrzeć ciekawy mecz skoro gra w nim tyle gwiazd :D o żadnym kibicowaniu nie ma mowy
2
@Amigo_Blanco "wyłącz TV włącz myślenie" ostatnie co ludzie mówią jak już nie mają argumentów :D
1
City Guardioli czy PSG Messiego ? Chyba najlepiej remis taki 3:3 po eleganckim meczu
0
Coś za dużo ostatnio było dobrych wiadomości ...
0
Jak ja nie lubię meczu o tej godzinie, nawet normalnego piwka nie można się napić ...
https://zapodaj.net/a2e2ebb5a22cc.jpg.html
1
@endriuuu2 ja kupiłem przerobionego Xboxa 360 z kinectem. Dałem za to 700 ale miałem już wgrane bardzo dużo gier w tym na Kinect. Super zabawa można pograć w tenisa, potańczyć, zagrać w kręgle itp. polecam bo to przyjemne z pożytecznym :D
0
@kolomen2 wolna sobota ? Nie znam
0
Oni chyba grają na zwolnienie trenera ... Nie da się tego oglądać przecież to wziąć, nagrać i w przyszłości pokazywać jako dobranockę dla dzieci zasną w kilka sekund
0
Tak sobie siedzę w pracusi i myślę że w sumie w tle na słuchawkach puszczę sobie wczorajsza LaLige Bonite ale jak czytam Wasze komentarze odnośnie Kowalczyka to nie wiem czy chce mi się denerwować
0
@doc no i to jest wiadomość dnia.
1
@kuz na moje oko w środę poleci żeby z Kadyksem wygrać metoda nowej miotły:D
0
Ciekawe czy Laporta podda się impulsowi i we wtorek zwolni trenera czy jutro kogoś poszuka i w środę go zwolni ? Dłużej niż środa nie wytrzyma
0
W dzisiejszym odcinku ktokolwiek widział ktokolwiek wie Frenkie De Jong... Gdzie jesteś mistrzu ??!!
40
Bóg miał nas w opiece że przenieśli mecz z Sevilla ...
4
Ależ mi się marzy żeby dożyć takich czasów w naszej reprezentacyjnej piłce nożnej,że 3 miejsce na ME będzie traktowane jako porażka.
3
Real zawdzięcza więcej Tibo niż Benzemie... To ile on razy ich trzyma przy życiu to jest niemożliwe
1
@Rust_Cohle ostatnio mi się na lotnisku chciało śmiać bo była taka damulka co wszędzie gdzie się dalo to miała loga drogich marek a stała w kolejce w resztą plebsu zamiast sobie wykupić kartę wizair za śmieszne pieniądze w skali roku i wchodzić jako pierwsza ... Gucci od Turków albo innych Bułgarów są zmorą dzisiejszych czasów
1
@Oskar00 uderzyłeś w stół nożyce się odezwały
0
Jak Aguero będzie zdrowy to LDJ się nie podniesie z ławki. Ten chop ucieka od piłki. Jedyna nadzieja że coś z główki strzeli takiemu Getafe albo innym którzy w swoim polu karnym mają 10 piłkarzy obronnych
1
Najgorzej że po drugiej połowie nic się nie zmieniło
0
Patrzysz sobie na reprezentację Polski w amp futbolu i jak widzisz ile oni serca zostawiają na tym boisku... Oni są niesamowici