15

Nie znam typa, nie znam języka hiszpańskiego ale chętnie napiłbym się z nim zimnego piwka. Mega energię ma Romero

0

@Uukasz_93 Boze jaka odklejka

0

@Janas11224 i bardzo dobrze ostatnio mam wrażenie że tytuł inżyniera dostaje się za obecności na zajęciach

1

@Kgorecki2500 swoją drogą jak teraz wygląda Albania ? Jak byłem 10 lat temu to taki trochę 3 kraj z bardzo dużym potencjałem. Pierwszy raz tam widziałem jak krowa na turystycznej plaży je arbuza że śmietnika ;D

1

@Kgorecki2500 jak Bałkany to Czarnogóra ! Klimat podobny do Chorwacji a ceny jeszcze znośne;)

0

@kacperFCB_ szkoda strzępic ryja serio jak Twoim zdaniem chodnikowy wilk z 2012 nie jest w topce za tamten rok

1

@kacperFCB_ nie znam Twojego humoru, więc mam nadzieję że to ironia.

2

@joloskyy nie rozgrzewa się nawet więc pewnie nie

0

To Panowie teraz w trójkę blokowac KdB i mamy 3 punkty

4

@Rewolucja123 pierwszy mój smartwatch był kupiony w 2012 w celu zdania kolosa bo stary wykładowca nie ogarniał że można mieć ściągi na zegarku kilka następnych to już bardziej wygladowo :D

1

@Krystian1588 dla mnie największym zaskoczeniem była długość kontraktu. Myślałem że wypożycza kogoś na chwilę ewentualnie ktoś z krótszą umowa ale poprzednie rządy nie idą w parze razem z logiką

0

@jeyx77x nawet jeżeli to go zwalnia z pobieraniem pieniędzy zgodnie z umową ? Chyba nie

18

@Krystian1588 patrząc z ludzkiego punktu widzenia nie ma co się dziwić. Zycie w Barcelonie + jego pensja i się żyje

0

Pracowaliście kiedyś dodatkowo na tych ankietach etc do polecają się na olx ? Ostatnio myślałem żeby kilka stowek dorobić ale to brzmi trochę za kolorowo

0

@Nazio87 normalnie też bym oglądał na Eurosport ale nie ma mnie w domu i muszę na telefonie sobie jakoś linkami radzić

0

Panowie dajcie linka gdzie oglądacie bo coś mnie dzisiaj wybija

0

La ramblo czy mieliście problem jak chcieliście rzucić obraz z tabletu na telewizor na player i był sam dźwięk bez filmu ? Jak sobie z tym poradziliście ?

0

Jacek Iwaszko milioner z milionerów gratulacje !

18

@Barca1992 "Real Madryt nie rozmawia o sędziach"

0

Oglądając mecz Szwecja - Czechy i czytając komatarz LR odnośnie meczu Polska Szkocja to następny mecz to niezły beton będzie

0

Kawa z rana to taka bomba atomowa w wersji mini.
Pozdrawiam serdecznie

19

Jedyne czego brakowało to bramki na 5:0 strzelonej przez Pique

1

W piątek to i kawka lepiej smakuje

0

@thecreativepl proszę bardzo

2

@Rust_Cohle kiedyś muszę wykorzystać swoją złotą kartę i wejść z buta do lekarza z legitymacja honorowego dawcy krwi która upoważnia mnie do pierwszeństwa u lekarza to dopiero byłby popłoch

0

Czy Wasi znajomi w mediach społecznościowych też już zdążyli się przebranżowić z ekspertów ds szczepionek na ekspertów ds wojny i geopolityki?

2

Milik z brameczka . Dobra forma w ostatnim czasie

0

No coś dzisiaj średnio idzie ta gra

0

Dzisiaj dzień mężczyzny więc czas na męskie granie a nie jakieś lelum polelum
Vamos !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?