MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Nie znam typa, nie znam języka hiszpańskiego ale chętnie napiłbym się z nim zimnego piwka. Mega energię ma Romero
0
@Uukasz_93 Boze jaka odklejka
3
@Jackazz https://zapodaj.net/3423fc680013f.jpg.html
0
@Janas11224 i bardzo dobrze ostatnio mam wrażenie że tytuł inżyniera dostaje się za obecności na zajęciach
1
@Kgorecki2500 swoją drogą jak teraz wygląda Albania ? Jak byłem 10 lat temu to taki trochę 3 kraj z bardzo dużym potencjałem. Pierwszy raz tam widziałem jak krowa na turystycznej plaży je arbuza że śmietnika ;D
1
@Kgorecki2500 jak Bałkany to Czarnogóra ! Klimat podobny do Chorwacji a ceny jeszcze znośne;)
0
@kacperFCB_ szkoda strzępic ryja serio jak Twoim zdaniem chodnikowy wilk z 2012 nie jest w topce za tamten rok
1
@kacperFCB_ nie znam Twojego humoru, więc mam nadzieję że to ironia.
2
@joloskyy nie rozgrzewa się nawet więc pewnie nie
0
To Panowie teraz w trójkę blokowac KdB i mamy 3 punkty
4
@Rewolucja123 pierwszy mój smartwatch był kupiony w 2012 w celu zdania kolosa bo stary wykładowca nie ogarniał że można mieć ściągi na zegarku kilka następnych to już bardziej wygladowo :D
1
@Krystian1588 dla mnie największym zaskoczeniem była długość kontraktu. Myślałem że wypożycza kogoś na chwilę ewentualnie ktoś z krótszą umowa ale poprzednie rządy nie idą w parze razem z logiką
0
@jeyx77x nawet jeżeli to go zwalnia z pobieraniem pieniędzy zgodnie z umową ? Chyba nie
18
@Krystian1588 patrząc z ludzkiego punktu widzenia nie ma co się dziwić. Zycie w Barcelonie + jego pensja i się żyje
0
Pracowaliście kiedyś dodatkowo na tych ankietach etc do polecają się na olx ? Ostatnio myślałem żeby kilka stowek dorobić ale to brzmi trochę za kolorowo
0
@Nazio87 normalnie też bym oglądał na Eurosport ale nie ma mnie w domu i muszę na telefonie sobie jakoś linkami radzić
0
Panowie dajcie linka gdzie oglądacie bo coś mnie dzisiaj wybija
0
La ramblo czy mieliście problem jak chcieliście rzucić obraz z tabletu na telewizor na player i był sam dźwięk bez filmu ? Jak sobie z tym poradziliście ?
0
Jacek Iwaszko milioner z milionerów gratulacje !
18
@Barca1992 "Real Madryt nie rozmawia o sędziach"
0
Oglądając mecz Szwecja - Czechy i czytając komatarz LR odnośnie meczu Polska Szkocja to następny mecz to niezły beton będzie
0
Kawa z rana to taka bomba atomowa w wersji mini.
Pozdrawiam serdecznie
19
Jedyne czego brakowało to bramki na 5:0 strzelonej przez Pique
1
W piątek to i kawka lepiej smakuje
0
@thecreativepl proszę bardzo
2
@Rust_Cohle kiedyś muszę wykorzystać swoją złotą kartę i wejść z buta do lekarza z legitymacja honorowego dawcy krwi która upoważnia mnie do pierwszeństwa u lekarza to dopiero byłby popłoch
0
Czy Wasi znajomi w mediach społecznościowych też już zdążyli się przebranżowić z ekspertów ds szczepionek na ekspertów ds wojny i geopolityki?
2
Milik z brameczka . Dobra forma w ostatnim czasie
0
No coś dzisiaj średnio idzie ta gra
0
Dzisiaj dzień mężczyzny więc czas na męskie granie a nie jakieś lelum polelum
Vamos !