MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaro będzie ryk, madryczoki w szoku :D
2
Chop wygląda jak 10 lat starszy Dembele :D
0
@Pewex a to akurat prawda, wizerunkowo jest to mega kiepski temat.
0
@Pewex czy Ty serio myślisz że za 500 tysięcy rocznie jesteś w stanie kupić sędziów na cały sezon ?
0
@Pewex po aferkach w których nie ma żadnych dowodów na nic ?
6
Gdzie Real nie może tam sędziego pośle ...
1
@draxidox zapomniałeś u góry dopisać " uwaga wpis ironiczny" zaraz będą Cię obrażać :D
0
Myślę sobie włączę mecz Gent - Qarabag bo widzę że dogrywka i możliwe zaraz karne, ale mecz bez żadnego komentarza- same trybuny. Z jednej strony fajnie przynajmniej nikt głupot nie gada, ale z drugiej jakoś tak dziwnie cicho :D
1
Zawsze są jakieś plusy : nie trzeba kupować tego viaplay na kolejny miesiąc.
1
Ferran bardzo dobry mecz, więc pewnie zmiana koło 70 minuty
0
@KrwawiaceoczyVEB jest na sali logiczny tłumacz ?
0
Człowiek włączył ten mecz koszykarzy jako przeczekanie do LM ale aż ciężko przełączyć jak tak grają chłopaki
0
Atletico ma wynik to dzisiaj pewnie Griz nie wejdzie
Edit: nie było tematu
0
Getafe nie jest warte laligi...
0
@Herbert a może mu chodziło o tegoroczne okienko transferowe?
0
@LionelM95 zimne to jak przedłużenie znieczulenia
0
Czy mi się wzrok popsuł czy numerki na koszulkach PSG są połowę mniejsze niż te na koszulkach Barcelony ?
3
Jak widzę leżącego Ansu zawsze boję się że to coś poważnego ...
1
@Medium hahahahahahahha co on powiedział
0
Drodzy,mecz z City będzie gdzieś transmitowany ? Na flashscore nie widzę info
2
Weźcie tego Sadika chop o własne nogi się zabije zaraz ...
1
No to sluchaweczki i słuchamy jak Kowal rozjeżdża Lecha:D
3
Przecież takie mecze to na powinni puszczać na comedy central
0
Patrząc na ilość pomocników jakich mamy to bardzo dobra decyzja. Bez szans na dużą liczbę minut
1
@escarabajo nikt ważny tylko Jules Kounde
0
@KrychaFCB a no coś na wzór brakuje tylko loga Spotify. Cena widzę też z kosmosu....
0
Panowie ktoś widział taką koszulkę polo z Barcelony bw sprzedaży ? Patrzylem na stronę nike oraz Barcelony i nie widziałem jej nigdzie ;/
https://zapodaj.net/58fe2df5972a0.jpg.html
0
@kiper09 warto czytać stronę fly4free oni czasami mają fajne wrzutki z Barcelony.
Dla przykładu ale terminie 11-14 listopada
https://www.fly4free.pl/city-break-w-barcelonie-za-741-pln/
2
@paweldunajecfcb idź oddaj krew. Nie musisz się tłumaczyć bo masz dwa dni wolne z urzędu :D
0
Eleven! Gnojki ! Jak już trzeba na Was czekać to możecie ponownie pokazać ostatni mecz z Realem przynajmniej człowiekowi morda się uśmiechnie...