0

Zaro będzie ryk, madryczoki w szoku :D

2

Chop wygląda jak 10 lat starszy Dembele :D

0

@Pewex a to akurat prawda, wizerunkowo jest to mega kiepski temat.

0

@Pewex czy Ty serio myślisz że za 500 tysięcy rocznie jesteś w stanie kupić sędziów na cały sezon ?

0

@Pewex po aferkach w których nie ma żadnych dowodów na nic ?

6

Gdzie Real nie może tam sędziego pośle ...

1

@draxidox zapomniałeś u góry dopisać " uwaga wpis ironiczny" zaraz będą Cię obrażać :D

0

Myślę sobie włączę mecz Gent - Qarabag bo widzę że dogrywka i możliwe zaraz karne, ale mecz bez żadnego komentarza- same trybuny. Z jednej strony fajnie przynajmniej nikt głupot nie gada, ale z drugiej jakoś tak dziwnie cicho :D

1

Zawsze są jakieś plusy : nie trzeba kupować tego viaplay na kolejny miesiąc.

1

Ferran bardzo dobry mecz, więc pewnie zmiana koło 70 minuty

0

@KrwawiaceoczyVEB jest na sali logiczny tłumacz ?

0

Człowiek włączył ten mecz koszykarzy jako przeczekanie do LM ale aż ciężko przełączyć jak tak grają chłopaki

0

Atletico ma wynik to dzisiaj pewnie Griz nie wejdzie
Edit: nie było tematu

0

Getafe nie jest warte laligi...

0

@Herbert a może mu chodziło o tegoroczne okienko transferowe?

0

@LionelM95 zimne to jak przedłużenie znieczulenia

0

Czy mi się wzrok popsuł czy numerki na koszulkach PSG są połowę mniejsze niż te na koszulkach Barcelony ?

3

Jak widzę leżącego Ansu zawsze boję się że to coś poważnego ...

1

@Medium hahahahahahahha co on powiedział

0

Drodzy,mecz z City będzie gdzieś transmitowany ? Na flashscore nie widzę info

2

Weźcie tego Sadika chop o własne nogi się zabije zaraz ...

1

No to sluchaweczki i słuchamy jak Kowal rozjeżdża Lecha:D

3

Przecież takie mecze to na powinni puszczać na comedy central

0

Patrząc na ilość pomocników jakich mamy to bardzo dobra decyzja. Bez szans na dużą liczbę minut

1

@escarabajo nikt ważny tylko Jules Kounde

0

@KrychaFCB a no coś na wzór brakuje tylko loga Spotify. Cena widzę też z kosmosu....

0

Panowie ktoś widział taką koszulkę polo z Barcelony bw sprzedaży ? Patrzylem na stronę nike oraz Barcelony i nie widziałem jej nigdzie ;/
https://zapodaj.net/58fe2df5972a0.jpg.html

0

@kiper09 warto czytać stronę fly4free oni czasami mają fajne wrzutki z Barcelony.
Dla przykładu ale terminie 11-14 listopada
https://www.fly4free.pl/city-break-w-barcelonie-za-741-pln/

2

@paweldunajecfcb idź oddaj krew. Nie musisz się tłumaczyć bo masz dwa dni wolne z urzędu :D

0

Eleven! Gnojki ! Jak już trzeba na Was czekać to możecie ponownie pokazać ostatni mecz z Realem przynajmniej człowiekowi morda się uśmiechnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?