1

@tristan87 szkoda, chłop miał sezon życia w Betisie

0

Ależ pożar chemikalii na Śląsku! W Katowicach już szaro od dymu

2

Sensacja to jest jak Xavi się nie zblazni na konferencji a nie jak Bayern wygrywa w Madrycie

0

Kurła nie lubie jak Diaz wchodzi bo zawsze robi trochę różnicy na skrzydle

2

Możesz wyjechać z Madrytu ale Madryt z Ciebie nigdy

0

Oj nie wiem czy nie za szybko nastawienie się tylko i wyłącznie na defensywę

0

@RoberDzik no akuratv w drugą połowę to ciężko weszli, dobrze że mają jeszcze 8 bramek zapasu z pierwszego meczu.

0

@pero1983 oby więcej takich Gundo w Barcelonie to może coś się w końcu ruszy w tym klubie...

3

Jak sobie przypomnę co odwalił Araujo to do teraz mnie skręca w żołądku

1

@FcPortoFan1999 dobra decyzja o anulowaniu karnego bo ciężko dawać karne za rękę przy ciele. Wisła Kraków to nie Real żeby takie karne dostawać

0

@FcPortoFan1999 taka dość mocno dyskusyjną moim zdaniem

2

Ależ akcja Girony!

1

No to żeby utrzymać gen porażki w sezonie to teraz :
- wygrywamy z Realem i doskajujeny na 5 punktów
- w trakcie następnych kolejek odrabiamy kolejne 3 punkty
- w ostatniej kolejce Real przygrywa a my wygrywamy do 90 minuty żeby w doliczonym dostać bramkę na 1:1 i stracić mistrza
Tak to widzę

0

Dobra Panowie odpinamy wrotki i na nich!

0

Dzień dobry drodzy Państwo, czy wiecie gdzie można oglądać konferencje Barcelony na żywo?

0

Szanuj Lewego swego bo możesz mieć Roque

1

Smutek w studiu ;(

4

Komentatorzy z jakim smutkiem " spalony " xd

1

No to ciekawy jaki Dembele się dzisiaj wylosował

2

Może ktoś ściągnąć pelerynę niewidke z Hallanda na następny mecz z Realem ?

0

Nie mogło być nic lepszego dla przebiegu meczu niż bramka dla Majorki

0

Co robicie w przerwach pomiędzy seriami? Ziomek obok mnie włączył chyba tryb Hamilton i robi z 50 okrążeń wokół ławeczki. Mam wrażenie jakby przed treningowka za mocno mu weszla :D

4

Ależ dzisiaj wysyp kontroli trzeźwości

1

@adi7adi8 traktuję to jako wyzwanie i się cieszę jak się uda :D

0

Uff jedyny dzień bez mięsa się skończył, czas na kabanosy

0

De La Fuente to jest kmiot największy

0

Powiem Wam Panowie, że powoli czuje stresik rzutów karnych.

0

Wylew obrony jak w meczu realu. Białe koszulki robią swoje

1

Jest progres ,nie ma wzmianki o Negreirze.

0

No za spokojnie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?