MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 szkoda, chłop miał sezon życia w Betisie
0
Ależ pożar chemikalii na Śląsku! W Katowicach już szaro od dymu
2
Sensacja to jest jak Xavi się nie zblazni na konferencji a nie jak Bayern wygrywa w Madrycie
0
Kurła nie lubie jak Diaz wchodzi bo zawsze robi trochę różnicy na skrzydle
2
Możesz wyjechać z Madrytu ale Madryt z Ciebie nigdy
0
Oj nie wiem czy nie za szybko nastawienie się tylko i wyłącznie na defensywę
0
@RoberDzik no akuratv w drugą połowę to ciężko weszli, dobrze że mają jeszcze 8 bramek zapasu z pierwszego meczu.
0
@pero1983 oby więcej takich Gundo w Barcelonie to może coś się w końcu ruszy w tym klubie...
3
Jak sobie przypomnę co odwalił Araujo to do teraz mnie skręca w żołądku
1
@FcPortoFan1999 dobra decyzja o anulowaniu karnego bo ciężko dawać karne za rękę przy ciele. Wisła Kraków to nie Real żeby takie karne dostawać
0
@FcPortoFan1999 taka dość mocno dyskusyjną moim zdaniem
2
Ależ akcja Girony!
1
No to żeby utrzymać gen porażki w sezonie to teraz :
- wygrywamy z Realem i doskajujeny na 5 punktów
- w trakcie następnych kolejek odrabiamy kolejne 3 punkty
- w ostatniej kolejce Real przygrywa a my wygrywamy do 90 minuty żeby w doliczonym dostać bramkę na 1:1 i stracić mistrza
Tak to widzę
0
Dobra Panowie odpinamy wrotki i na nich!
0
Dzień dobry drodzy Państwo, czy wiecie gdzie można oglądać konferencje Barcelony na żywo?
0
Szanuj Lewego swego bo możesz mieć Roque
1
Smutek w studiu ;(
4
Komentatorzy z jakim smutkiem " spalony " xd
1
No to ciekawy jaki Dembele się dzisiaj wylosował
2
Może ktoś ściągnąć pelerynę niewidke z Hallanda na następny mecz z Realem ?
0
Nie mogło być nic lepszego dla przebiegu meczu niż bramka dla Majorki
0
Co robicie w przerwach pomiędzy seriami? Ziomek obok mnie włączył chyba tryb Hamilton i robi z 50 okrążeń wokół ławeczki. Mam wrażenie jakby przed treningowka za mocno mu weszla :D
4
Ależ dzisiaj wysyp kontroli trzeźwości
1
@adi7adi8 traktuję to jako wyzwanie i się cieszę jak się uda :D
0
Uff jedyny dzień bez mięsa się skończył, czas na kabanosy
0
De La Fuente to jest kmiot największy
0
Powiem Wam Panowie, że powoli czuje stresik rzutów karnych.
0
Wylew obrony jak w meczu realu. Białe koszulki robią swoje
1
Jest progres ,nie ma wzmianki o Negreirze.
0
No za spokojnie było