0

Jeeeeezu zaś ta mordo rudigera

0

@pt9 ja całkowicie odpuściłem, jak oddałem krew 18 grudnia tak jutro wracam. Będzie ciężko :D

4

Wracanie do pracy po 3 tygodniach jest bardzo depresyjne

0

@Luciano99 tylko grzaniec przy kominku !

2

Williams JR to chyba gra na obniżenie ceny, bardzo słaby sezon w jego wykonaniu

1

Team Getafe tylko jak grają z Madrylami, resztę meczy niech przegrywają i spadają z ligi.

0

@MirusAmisz yno sos bbq!

6

I tak dobrze że jest tylko 1:0 przy Araujo byłoby 1;0 i jednego mniej na boisku.

1

Jak sedzia nie podyktuje dzisiaj karnego to Real tego nie wciśnie, strasznie ciency dzisiaj są.

0

MR14 na pozycję numer 9, gorzej nie będzie

0

Bez Inigo nasza obrona nie istnieje, nie spodziewałem się, że zostawi aż taka wyrwę po sobie

0

@ja8215 pauzuje za kartki razem z Terrym

0

Torres wydupiej na szczaw

5

Czy real już się odwołał od decyzji federacji w związku z kontuzją Yamala ?

1

@mordini123 klimat nie do podrobienia :D

0

Jest Aspas będą ciężary

2

Czy ekipa od GTA VI i budowy nowego Camp Nou to są te same ekipy ?

0

Czułameni z żółtą kartką ? Komuś złamał nogę ?

1

@ShawnC czemu sobie taką krzywdę robisz wariacie ?

0

Christensena coś mocno te problemy żołądkowe trzymają zaraz chop się odwodni.

5

Madryt zdziwiony w LaLiga Kylian miałby karnego

0

Reklamy z dźwiękiem na tej stronie są gorsze od Tebasa, ha tfu !

2

20 minuta a mecz Serbii z Albania jeszcze trwa, hmm ciekawostka.

23

To jest prawdziwe złoto mieć drugiego bramkarza,który pomaga a nie sra do własnego gniazda.

1

@gumaz gość dużo grał w NFS most wanted i to zaowocowało w życiu.

2

Chyba trochę okienka transferowego mi uciekło jak nie wiedziałem, że KdB jest piłkarzem Napoli.

3

Czy to nie my przypadkiem mieliśmy mieć mniej kontuzji przez brak udziału w KMS ? Ehhh zaraz mecz z PSG a tutaj znowu szpital

1

@Szczygiel06 czy to nie Ty kolego pytałeś się wcześniej czy robimy drzemki po pracy ? Już wiesz czemu nie robimy :D

3

Nie szanuje naczyń, które nie nadają się do zmywarki. Kto to w ogóle produkuje ?!

1

Czwartku nie oszukasz niby liga mistrzów,ale poziom ligi konferencji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?