MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeeeeezu zaś ta mordo rudigera
0
@pt9 ja całkowicie odpuściłem, jak oddałem krew 18 grudnia tak jutro wracam. Będzie ciężko :D
4
Wracanie do pracy po 3 tygodniach jest bardzo depresyjne
0
@Luciano99 tylko grzaniec przy kominku !
2
Williams JR to chyba gra na obniżenie ceny, bardzo słaby sezon w jego wykonaniu
1
Team Getafe tylko jak grają z Madrylami, resztę meczy niech przegrywają i spadają z ligi.
0
@MirusAmisz yno sos bbq!
6
I tak dobrze że jest tylko 1:0 przy Araujo byłoby 1;0 i jednego mniej na boisku.
1
Jak sedzia nie podyktuje dzisiaj karnego to Real tego nie wciśnie, strasznie ciency dzisiaj są.
0
MR14 na pozycję numer 9, gorzej nie będzie
0
Bez Inigo nasza obrona nie istnieje, nie spodziewałem się, że zostawi aż taka wyrwę po sobie
0
@ja8215 pauzuje za kartki razem z Terrym
0
Torres wydupiej na szczaw
5
Czy real już się odwołał od decyzji federacji w związku z kontuzją Yamala ?
1
@mordini123 klimat nie do podrobienia :D
0
Jest Aspas będą ciężary
2
Czy ekipa od GTA VI i budowy nowego Camp Nou to są te same ekipy ?
0
Czułameni z żółtą kartką ? Komuś złamał nogę ?
1
@ShawnC czemu sobie taką krzywdę robisz wariacie ?
0
Christensena coś mocno te problemy żołądkowe trzymają zaraz chop się odwodni.
5
Madryt zdziwiony w LaLiga Kylian miałby karnego
0
Reklamy z dźwiękiem na tej stronie są gorsze od Tebasa, ha tfu !
2
20 minuta a mecz Serbii z Albania jeszcze trwa, hmm ciekawostka.
23
To jest prawdziwe złoto mieć drugiego bramkarza,który pomaga a nie sra do własnego gniazda.
1
@gumaz gość dużo grał w NFS most wanted i to zaowocowało w życiu.
2
Chyba trochę okienka transferowego mi uciekło jak nie wiedziałem, że KdB jest piłkarzem Napoli.
3
Czy to nie my przypadkiem mieliśmy mieć mniej kontuzji przez brak udziału w KMS ? Ehhh zaraz mecz z PSG a tutaj znowu szpital
1
@Szczygiel06 czy to nie Ty kolego pytałeś się wcześniej czy robimy drzemki po pracy ? Już wiesz czemu nie robimy :D
3
Nie szanuje naczyń, które nie nadają się do zmywarki. Kto to w ogóle produkuje ?!
1
Czwartku nie oszukasz niby liga mistrzów,ale poziom ligi konferencji.