0

Dobrze że Font przegrał bo jeszcze by nam tego Hallanda sprowadził

1

City znowu zagra dobre 15 minut a potem zrobi kupe w majtki ?

1

@PIWOSZ89 oczywiście że tak !

0

@Hosh ostatnio dość często GKS strzelał do szatni, dzisiaj niestety w drugą stronę

0

@MiloszFCB1899 jednak nie

0

Zaczyna się 45 minuta zaraz GKS strzeli bramkę !

0

@LAMC_10 no dla GKS-u chyba tak będzie najlepiej :D

2

Będąc kibicem drużyny w środku tabeli naszej ekstraklasy nie wiesz komu kibicować w innych meczach. Tym którzy są w czołówce żeby jak najbardziej się oddalała strefa spadkowa czy na odwrót bo jak Twoja drużyna wygra swój mecz to nagle może awansować na miejsce w europejskich pucharach. Piękna ta liga w tym roku

0

Ale muszę przyznać że nasza obrona ostatnio wygląda całkiem pewnie w porównaniu do tego co było jeszcze miesiąc temu.

1

Trza pogadać z Widzewem o Ferranie oni ostatnio lubią wydawać dużo pieniędzy.

12

Kurde szkoda te retro koszulki mają swój urok

1

@EzioAuditoreDF ja właśnie od dwóch miesięcy bez i cały czas coś. Raz przeziębienie teraz zapalenie ucha... paaaanie planowałem dopiero w maju się napić na mecz Z Realem ale chyba będzie trzeba przyspieszyć.

1

Czemu jak człowiek przestanie pić to częściej choruje ?

0

@ZuczekFCB1899 laga na Roberta xd

0

No to na tablecie odpalamy GKS - Widzew a na telewizorze Barca - Atleti

2

Hansik zostawił sobie jeszcze kilka opcji na ławce żeby było kim grać do 120 minuty:D

5

Jest możliwość ukarania po meczu ? Przecież ten faul Rudigera to sam bandytyzm.

1

@TR3YWAY teraz pewnie z nimi łatwiej współżyć niż tańczyć.

0

Hansi, jak Ty mi zaimponowałes tymi zmianami !

0

Cancelo szykowany na Atletico innego wyjścia nie widzę w tym, że znowu gra ten sabotażysta Balde

1

No to nocka z głowy nie wiedziałem że ucho potrafi tak boleć ...

1

Trener Piasta ze zmianami trafił idealnie, każdy rezerwowy z bramką.

1

Kolejny cykl życia naszej pomocy został zamknięty Pedri wraca -> FdJ wypada.

2

Iikay nie po to przychodził do Galatasaray żeby przegrywać takie mecze.

0

Benfika pomału podkręca tempo

0

W dzisiejszych meczach tylko w jednym nie było póki co czerwonej kartki ... Zaraz pewnie Otamendi coś głupiego zrobi

0

1/3 za nami Bodo trzymaj się !

3

Odrobiny te 4:0, zobaczycie !

0

Panie sędzia koncz Pan już ten mecz !

0

Też macie dzisiaj tryb spanko ? Zaraz zasne na stojąca a to dopiero 18;30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?