MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że Font przegrał bo jeszcze by nam tego Hallanda sprowadził
1
City znowu zagra dobre 15 minut a potem zrobi kupe w majtki ?
1
@PIWOSZ89 oczywiście że tak !
0
@Hosh ostatnio dość często GKS strzelał do szatni, dzisiaj niestety w drugą stronę
0
@MiloszFCB1899 jednak nie
0
Zaczyna się 45 minuta zaraz GKS strzeli bramkę !
0
@LAMC_10 no dla GKS-u chyba tak będzie najlepiej :D
2
Będąc kibicem drużyny w środku tabeli naszej ekstraklasy nie wiesz komu kibicować w innych meczach. Tym którzy są w czołówce żeby jak najbardziej się oddalała strefa spadkowa czy na odwrót bo jak Twoja drużyna wygra swój mecz to nagle może awansować na miejsce w europejskich pucharach. Piękna ta liga w tym roku
0
Ale muszę przyznać że nasza obrona ostatnio wygląda całkiem pewnie w porównaniu do tego co było jeszcze miesiąc temu.
1
Trza pogadać z Widzewem o Ferranie oni ostatnio lubią wydawać dużo pieniędzy.
12
Kurde szkoda te retro koszulki mają swój urok
1
@EzioAuditoreDF ja właśnie od dwóch miesięcy bez i cały czas coś. Raz przeziębienie teraz zapalenie ucha... paaaanie planowałem dopiero w maju się napić na mecz Z Realem ale chyba będzie trzeba przyspieszyć.
1
Czemu jak człowiek przestanie pić to częściej choruje ?
0
@ZuczekFCB1899 laga na Roberta xd
0
No to na tablecie odpalamy GKS - Widzew a na telewizorze Barca - Atleti
2
Hansik zostawił sobie jeszcze kilka opcji na ławce żeby było kim grać do 120 minuty:D
5
Jest możliwość ukarania po meczu ? Przecież ten faul Rudigera to sam bandytyzm.
1
@TR3YWAY teraz pewnie z nimi łatwiej współżyć niż tańczyć.
0
Hansi, jak Ty mi zaimponowałes tymi zmianami !
0
Cancelo szykowany na Atletico innego wyjścia nie widzę w tym, że znowu gra ten sabotażysta Balde
1
No to nocka z głowy nie wiedziałem że ucho potrafi tak boleć ...
1
Trener Piasta ze zmianami trafił idealnie, każdy rezerwowy z bramką.
1
Kolejny cykl życia naszej pomocy został zamknięty Pedri wraca -> FdJ wypada.
2
Iikay nie po to przychodził do Galatasaray żeby przegrywać takie mecze.
0
Benfika pomału podkręca tempo
0
W dzisiejszych meczach tylko w jednym nie było póki co czerwonej kartki ... Zaraz pewnie Otamendi coś głupiego zrobi
0
1/3 za nami Bodo trzymaj się !
3
Odrobiny te 4:0, zobaczycie !
0
Panie sędzia koncz Pan już ten mecz !
0
Też macie dzisiaj tryb spanko ? Zaraz zasne na stojąca a to dopiero 18;30