MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Realu dobra ekipa ma kartki. Jak wuefista ich nie ściągnie to dzisiaj skończy się z czerwoną dla Realu
2
Nie dajcie się sprowokować, Real trenował boks między sobą w ostatnim tygodniu !
0
@Nazio_87 brawo Ty !
0
@SeWo77 robię sobie takie kamienie milowe i póki się ich trzymam to jest git, następny na finał MŚ.
4
Gdy podczas ostatniego meczu z Realem obiecałem sobie że jak Barca wygra SPH to do następnego el clasico nie pije żadnego alkoholu,to za bardzo nie wierzyłem że się uda. Dzisiaj piwko po 4 miesiącach będzie smakowało wyśmienicie. Vamos po mistrzostwo !
0
Szkoda tych dwóch punktów straconych przez Katowice, za tydzień jeszcze trudniejsze zadanie - wygrać z Jagiellonią!
0
W Gliwicach dzisiaj taki typowy mecz do rolady i klusek
2
Jest jakaś relacja z treningu Realu? Może człowiek trafi na jakiś freak fight za darmo
5
Do Madrytu trzeba wysłać super nianie jak trener ich nie potrafi wychować.
4
Tańcz Real, to szambo Ci się należy !
0
Ale PSG gra mądrze w obronie, tam nie ma ani kawałka pustego miejsca
1
Da się biegać na takiej intensywności 90 minut ?
0
Barcelona - Chelsea czy to Ty ?!:D
0
Upamecano przy Kwarze to jest takie cargo że zaraz PKP będzie o niego pytało
1
Czy można zamienić Arsenal na przegranego dzisiejszego meczu ?
0
@Bykunn u mnie pierwszy raz od chyba 2 tygodni i z automatu zrobiło się rześko, chociaż większe opady mają dopiero jutro przyjść
13
Zapach powietrza po deszczu to jest coś niesamowitego
0
@Derean średnio mnie interesuje Arsenal
8
Jeśli czujesz się niepotrzebny to wyobraź sobie że Atletico ma gablotę na puchary.
0
Właśnie przeczytałem że 13 czerwca w Libiążu jest koncert Denzela. Zapraszam wszystkich którzy chcą dostać autograf naszej piłkarsko - trenerskiej legendy !
38
No to Real chyba dzisiaj kolejne trofeum w tym sezonie - brak szpaleru.
3
Obejrzeli prawdziwy futbol ? Jutro taktyczne szachy 5D i zero strzałów w światło bramki ...
0
Ależ rakieta, bramkarz też się nie popisał, ale może lepiej że nie obronił bo jeszcze by mu rękę złamało
0
Powiem Wam jak w piątek wieczorem Latwo powiedział że ich cel to 100 mln a wtedy mieli chyba 30 nazbieranie to nie chciało mi się wierzyć, że się uda. Jak widać myliłem i lada moment ta magiczna bariera zostanie przekroczona, brawo !
1
@Transu96 w sekcji komentarzy na streamie np jeszcze jakieś pytania ?
0
@Transu96 logika na poziomie ...
1
Komentarz usunięty
0
@Transu96 jakby nikt nie oglądał to jakim cudem co miesiąc są nowe wydarzenia ?
12
Największymi przegranymi tej zbiórki jest ta federacja co miała dzisiaj gale bo każdy ma ich w dupie i nikt o nich nie gada. Nie widzę wad.
2
Jedyny puchar jaki w tym sezonie podniósł Real Madryt
https://zapodaj.net/plik-4UzJZu5KaU