0

W Realu dobra ekipa ma kartki. Jak wuefista ich nie ściągnie to dzisiaj skończy się z czerwoną dla Realu

2

Nie dajcie się sprowokować, Real trenował boks między sobą w ostatnim tygodniu !

0

@Nazio_87 brawo Ty !

0

@SeWo77 robię sobie takie kamienie milowe i póki się ich trzymam to jest git, następny na finał MŚ.

4

Gdy podczas ostatniego meczu z Realem obiecałem sobie że jak Barca wygra SPH to do następnego el clasico nie pije żadnego alkoholu,to za bardzo nie wierzyłem że się uda. Dzisiaj piwko po 4 miesiącach będzie smakowało wyśmienicie. Vamos po mistrzostwo !

0

Szkoda tych dwóch punktów straconych przez Katowice, za tydzień jeszcze trudniejsze zadanie - wygrać z Jagiellonią!

0

W Gliwicach dzisiaj taki typowy mecz do rolady i klusek

2

Jest jakaś relacja z treningu Realu? Może człowiek trafi na jakiś freak fight za darmo

5

Do Madrytu trzeba wysłać super nianie jak trener ich nie potrafi wychować.

4

Tańcz Real, to szambo Ci się należy !

0

Ale PSG gra mądrze w obronie, tam nie ma ani kawałka pustego miejsca

1

Da się biegać na takiej intensywności 90 minut ?

0

Barcelona - Chelsea czy to Ty ?!:D

0

Upamecano przy Kwarze to jest takie cargo że zaraz PKP będzie o niego pytało

1

Czy można zamienić Arsenal na przegranego dzisiejszego meczu ?

0

@Bykunn u mnie pierwszy raz od chyba 2 tygodni i z automatu zrobiło się rześko, chociaż większe opady mają dopiero jutro przyjść

13

Zapach powietrza po deszczu to jest coś niesamowitego

0

@Derean średnio mnie interesuje Arsenal

8

Jeśli czujesz się niepotrzebny to wyobraź sobie że Atletico ma gablotę na puchary.

0

Właśnie przeczytałem że 13 czerwca w Libiążu jest koncert Denzela. Zapraszam wszystkich którzy chcą dostać autograf naszej piłkarsko - trenerskiej legendy !

38

No to Real chyba dzisiaj kolejne trofeum w tym sezonie - brak szpaleru.

3

Obejrzeli prawdziwy futbol ? Jutro taktyczne szachy 5D i zero strzałów w światło bramki ...

0

Ależ rakieta, bramkarz też się nie popisał, ale może lepiej że nie obronił bo jeszcze by mu rękę złamało

0

Powiem Wam jak w piątek wieczorem Latwo powiedział że ich cel to 100 mln a wtedy mieli chyba 30 nazbieranie to nie chciało mi się wierzyć, że się uda. Jak widać myliłem i lada moment ta magiczna bariera zostanie przekroczona, brawo !

1

@Transu96 w sekcji komentarzy na streamie np jeszcze jakieś pytania ?

0

@Transu96 logika na poziomie ...

1

Komentarz usunięty

0

@Transu96 jakby nikt nie oglądał to jakim cudem co miesiąc są nowe wydarzenia ?

12

Największymi przegranymi tej zbiórki jest ta federacja co miała dzisiaj gale bo każdy ma ich w dupie i nikt o nich nie gada. Nie widzę wad.

2

Jedyny puchar jaki w tym sezonie podniósł Real Madryt
https://zapodaj.net/plik-4UzJZu5KaU

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?