MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ledwo co człowiek z bana wrócił a zaraz chyba będzie następny po takim meczu
2
To co karny na zgodę ?
0
Bramki na wyjeździe się liczą podwójnie w PK że wszyscy piszą, że jak Atleti strzeli jedno bo już po awansie ?
0
Spokojnie zaraz będzie monitorek
5
Ale kurwy szukają czegoś x d
7
A mógł wybrać milczenie ...
0
Trzeba mieć nadzieję że Real nie trafi, bo Valencia w ataku jest taka żałosna że na bank nic nie wejdzie ...
3
Widzę Legia zaczyna zadomawiac się w dupie
0
Panowie półfinał pucharu króla też ma swoje losowanie ? Kiedy ono się odbędzie ?
1
Yamal nie podawaj do tych parodystow, próbuj strzelać może akurat wpadnie.
1
Panie sędzio kończ Pan ten mecz !
0
Ktoś wie czemu Fati ściągnięty w przerwie ?
0
@_catalan po więcej medycznych porad zapraszam na mój profil !
11
Real nie awansował bo im się nie chciało !
0
No to teraz jeszcze Frankfurt na 1:1 z Tottenhamem o wchodzimy do Top4
2
10 minut robiłem kupe i to było najlepsze 10 minut pierwszej połowy.
1
Dzisiaj wylosował się zły Olmo :(
1
@Czyhrynski póki co jest 100 tysięcy, więc myślę że za taki hajs to wszystko wchodzi w grę.
1
Składamy się na nocowanie z Julia Wieniawa?
1
Ćwiczycie z gumami oporowymi ? Da się nimi zrobić dobry trening czy to bardziej na rozgrzewkę ?
0
No ten Masturbinio dzisiaj dobry mecz trzeba przyznać
0
Rashford dzisiaj mecz imienia Dzepetto
1
Ciśnienie 178/ 90 w tym wieku oglądanie el classico to jest ciężka sprawa
0
Polecicie jakąś stronę z koszulkami dobrej jakości żeby po dwóch praniach nie nadawały się do mycia auta ? Jakie marki polecacie ? Jaka gramaturę najlepiej wybrać ?
0
40 minut czekać na kebab - świat się kończy
3
Zaraz Grizman wciśnie
0
@Szymemdymek aż się sam zdziwiłem :D
16
Atleti dokręca śrubę to zaraz brama na 2:0
0
Jeeeeezu zaś ta mordo rudigera
0
@pt9 ja całkowicie odpuściłem, jak oddałem krew 18 grudnia tak jutro wracam. Będzie ciężko :D