MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chamski faul i gracz realu ? Stare, znałem
3
Panie piękny Olivierze bardzo Cie lubie, ale dzisiaj nie zrob krzywdy Hiszpanom
1
Najlepsze w jeździe na rowerze jest to, że można wieczorem przytulić 3 piwka i się nie tyje.
5
Pepe wygląda lepiej po 100 minutach niż Torres po 20... to jest fenomen
2
Dzisiaj wylosował się Dembele top
3
Dawać Fermina on rozgoni to niemieckie towarzystwo
0
To będzie bardzo ciężkie 30 minut dla Hiszpanii.
0
No to zaczynamy meczycho !
0
Cancelo dzisiaj klasa !
1
Gdybym kiedyś otwierał smażalnie placków,to nazwalbym ja Olmo
4
To już chyba nasz rekin bylby lepszy na 9 niż Morata ...
0
No to teraz się zacznie :D
2
@Faro no właśnie to wygląda jakby Czesi grali w 11 na 10 Turków:D
0
Brak mutliligi to jest jakiś kryminał
0
@TheNekro94 jakim cudem są przed nami mając mniej punktów?
0
Jak Barca B awansuje to w której lidze będą ? 3?
1
Lukaku upocony jakby na kacu gral xd
0
Robercik wchodzi Austria w strachu !
3
Gdzie Hiszpanie nie mogą tam kalafioriego wyślą!
2
Tego yyyyyy analityka yyyyyyyyy nie da się yyyyyyyyyy słuchać yyyyyyyyyyy.
0
I teraz czekamy na takie akcje od połowy sierpnia w koszulakch Barcelony
6
I cyk Iga już wysyła memy do Robercika
4
Ten chlop jest hamulcowym nawet w reprezentacji
2
@Talion z doświadczenia Ci powiem, jak masz budżet to szukaj dwukomorowej. Inny czas jest na mięso a inny na Frytki.
1
Panowie, wiadomo kiedy będzie oficjalna sprzedaż koszulek meczowych?
0
Śmierdzi meczem z Liverpoolem ...
3
Zimna Perła chmielowa to najlepsza z polskich zup
3
Frankie całkiem dobrze omija dzień nóg co widać na załączonym obrazku.
2
Co to jest za drużyna co śledziem pachnie tak ?
0
@Faro jak Fati przyjdzie na pierwszy trening i zobaczy jaka intensywność będzie wymagana to sam ucieknie