0

Chamski faul i gracz realu ? Stare, znałem

3

Panie piękny Olivierze bardzo Cie lubie, ale dzisiaj nie zrob krzywdy Hiszpanom

1

Najlepsze w jeździe na rowerze jest to, że można wieczorem przytulić 3 piwka i się nie tyje.

5

Pepe wygląda lepiej po 100 minutach niż Torres po 20... to jest fenomen

2

Dzisiaj wylosował się Dembele top

3

Dawać Fermina on rozgoni to niemieckie towarzystwo

0

To będzie bardzo ciężkie 30 minut dla Hiszpanii.

0

No to zaczynamy meczycho !

0

Cancelo dzisiaj klasa !

1

Gdybym kiedyś otwierał smażalnie placków,to nazwalbym ja Olmo

4

To już chyba nasz rekin bylby lepszy na 9 niż Morata ...

0

No to teraz się zacznie :D

2

@Faro no właśnie to wygląda jakby Czesi grali w 11 na 10 Turków:D

0

Brak mutliligi to jest jakiś kryminał

0

@TheNekro94 jakim cudem są przed nami mając mniej punktów?

0

Jak Barca B awansuje to w której lidze będą ? 3?

1

Lukaku upocony jakby na kacu gral xd

0

Robercik wchodzi Austria w strachu !

3

Gdzie Hiszpanie nie mogą tam kalafioriego wyślą!

2

Tego yyyyyy analityka yyyyyyyyy nie da się yyyyyyyyyy słuchać yyyyyyyyyyy.

0

I teraz czekamy na takie akcje od połowy sierpnia w koszulakch Barcelony

6

I cyk Iga już wysyła memy do Robercika

4

Ten chlop jest hamulcowym nawet w reprezentacji

2

@Talion z doświadczenia Ci powiem, jak masz budżet to szukaj dwukomorowej. Inny czas jest na mięso a inny na Frytki.

1

Panowie, wiadomo kiedy będzie oficjalna sprzedaż koszulek meczowych?

0

Śmierdzi meczem z Liverpoolem ...

3

Zimna Perła chmielowa to najlepsza z polskich zup

3

Frankie całkiem dobrze omija dzień nóg co widać na załączonym obrazku.

2

Co to jest za drużyna co śledziem pachnie tak ?

0

@Faro jak Fati przyjdzie na pierwszy trening i zobaczy jaka intensywność będzie wymagana to sam ucieknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?