MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 minuta meczu, oko spadło po raz pierwszy.
1
@michal26 już 10;10, trzymamy kciuki.
3
Te 6 tysiecy kibiców robi większy hałas niż 40k na stadionie olimpijskim :D
4
@Criss18Barca sobota 21 to jest najlepszy możliwy dzień i godzina :D
1
@FcPortoFan1999 ale czy słusznie ? Faul do mocno dyskusyjny.
4
Hiszpania 4:0 to może ściągnie Yamala w 88 minucie
0
Używacie hantli regulowanych? Polecacie ? Komuś spadły na głowę ?
0
@draxidox te przygłupy potem jeszcze biorą taka statystykę i mówią że Var jest zły bo ich okrada z goli xd
0
Dobrze, że jeszcze jest tydzień okienka transferowego Atletico zdąży wymienić drugie pół składu.
0
Panowie czy Wam też zniknęła apka canal plus z telewizorów hisense ? Znowu się muszę bujać z tv boxem, który średnia 10 razy na mecz się wyłącza...
0
@karolszymek jest McDonald's to najchętniej mcWrap, w przypadku KFC to najchętniej quritto. Co do częstotliwości to kilka razy w miesiącu wpadnie :D
0
Halo halo Panowie ma być dogrywka l karmę bo na tyle piw kupiłem.
0
Zaraz przerwa medyczna dla Djoko będzie
0
@Popitek12 arbiter
0
@Pedri16Future ile bramek brakuje ?
0
Wiadomo czemu Grosik tak szybko zszedł ? Ma to jakis ukryty sens ?
8
Marciniak nie odbierał medalu razem z Interem ?
1
Ale człowiek ma wyrwę w sercu, że to nie my dzisiaj gramy ten finał :(
0
No to szukamy jakiś kemer na żywo z Neapolu, to miasto nie zaśnie !
0
Czemu taka dziura kibicowska za bramką Wojtka ?
0
Taka ciekawostka jak wpiszecie w googlach FCBarcelona to wyskoczą fajerwerki
0
No nie wiem człowiek zaczyna się lekko stresować, po zwycięstwo !
0
Jakby nie było jak Real przegra przez walkovera to będzie ich najlepszy klasyk w tym roku. Perez masz łeb :D
0
Jak Flick wyciągnie jeszcze z Ansu dobrego zmiennika to Dzepetto może mu obtaśtać
0
Panie trener trochę świeżej krwi potrzeba
0
Czy Wam też sam się usunął canal + z telewizora hisense ?
1
Dobrze że Carlo to beton i nie wystawia za dużo Emdricka bo widać, że chłop dobrze wykorzystuje swoje szanse.
6
I to jest losowanie 12:20 i cyk a nie jacyś iluzjoniści jak w pucharze króla :D
2
@adi7adi8 no właśnie miałem nadzieję na karne Bayernu wczoraj, ale musiałem obejść się smakiem :(
0
Dzisiaj będzie dogryweczka i karne ?