0

20 minuta meczu, oko spadło po raz pierwszy.

1

@michal26 już 10;10, trzymamy kciuki.

3

Te 6 tysiecy kibiców robi większy hałas niż 40k na stadionie olimpijskim :D

4

@Criss18Barca sobota 21 to jest najlepszy możliwy dzień i godzina :D

1

@FcPortoFan1999 ale czy słusznie ? Faul do mocno dyskusyjny.

4

Hiszpania 4:0 to może ściągnie Yamala w 88 minucie

0

Używacie hantli regulowanych? Polecacie ? Komuś spadły na głowę ?

0

@draxidox te przygłupy potem jeszcze biorą taka statystykę i mówią że Var jest zły bo ich okrada z goli xd

0

Dobrze, że jeszcze jest tydzień okienka transferowego Atletico zdąży wymienić drugie pół składu.

0

Panowie czy Wam też zniknęła apka canal plus z telewizorów hisense ? Znowu się muszę bujać z tv boxem, który średnia 10 razy na mecz się wyłącza...

0

@karolszymek jest McDonald's to najchętniej mcWrap, w przypadku KFC to najchętniej quritto. Co do częstotliwości to kilka razy w miesiącu wpadnie :D

0

Halo halo Panowie ma być dogrywka l karmę bo na tyle piw kupiłem.

0

Zaraz przerwa medyczna dla Djoko będzie

0

@Popitek12 arbiter

0

@Pedri16Future ile bramek brakuje ?

0

Wiadomo czemu Grosik tak szybko zszedł ? Ma to jakis ukryty sens ?

8

Marciniak nie odbierał medalu razem z Interem ?

1

Ale człowiek ma wyrwę w sercu, że to nie my dzisiaj gramy ten finał :(

0

No to szukamy jakiś kemer na żywo z Neapolu, to miasto nie zaśnie !

0

Czemu taka dziura kibicowska za bramką Wojtka ?

0

Taka ciekawostka jak wpiszecie w googlach FCBarcelona to wyskoczą fajerwerki

0

No nie wiem człowiek zaczyna się lekko stresować, po zwycięstwo !

0

Jakby nie było jak Real przegra przez walkovera to będzie ich najlepszy klasyk w tym roku. Perez masz łeb :D

0

Jak Flick wyciągnie jeszcze z Ansu dobrego zmiennika to Dzepetto może mu obtaśtać

0

Panie trener trochę świeżej krwi potrzeba

0

Czy Wam też sam się usunął canal + z telewizora hisense ?

1

Dobrze że Carlo to beton i nie wystawia za dużo Emdricka bo widać, że chłop dobrze wykorzystuje swoje szanse.

6

I to jest losowanie 12:20 i cyk a nie jacyś iluzjoniści jak w pucharze króla :D

2

@adi7adi8 no właśnie miałem nadzieję na karne Bayernu wczoraj, ale musiałem obejść się smakiem :(

0

Dzisiaj będzie dogryweczka i karne ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?