MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Vini ustawiony na 9 jest bezużyteczny póki co
0
Dziecko idź spać mecz mi leci !
0
Tak czysto teoretycznie: czy komitet może wrócić do zachowania Endricka i go zawiesić czy juz temat zostanie pominięty?
0
@Tomason no właśnie chofzino I30 i tak się obawiam o trwałość. Póki co ludzie nie narzekają, ale to jest silnik od 2019 więc dość ciężko o dużą owaryjnosc
0
Panowie motoryzacyjni pytanko bo ja już głupi jestem. Silnik hyundai 1.0 120 koni w benzynie. Tak/ nie ? Dlaczego? Ktoś ma, ktoś jezdzi ?
1
Jest zwycięstwo muszą być straty. Zapomnialem przy strzelonym karnym,że mam lampę nad sobą:D
https://zapodaj.net/plik-xB2F8P9MIg
1
To już czas, czas bronić wyniku !
0
@cinero1996 mam w domu córkę w tym wieku i najbardziej się cieszy i najdłużej się bawi naszym klasycznym lego duplo :D
0
Ale oni mają bandę z przodu na kontrataki. Vini z Kylianem jak się rozpedza to ciężko ich będzie złapać. Nadzieja w Rodrygo że im to będzie psuł
5
@Pawel13sz będzie jak z Dembele, odejdzie z Barcy i się okaże że można cały sezon bez kontuzji zagrać.
0
@Pawlak1992 Shakiry się nie słucha, Shakire się ogląda.
0
Wjeżdżam na bit, jak pod kosz Lebron.
1
@FCB_dimiC był strasznie niewidoczny, ale to tylko mecz kontrolny, więc dajmy mu się na spokojnie wdrożyć.
0
Kiedyś jak siatkarki grały słaby mecz to przynajmniej można było popatrzeć na Panią Katarzynę Skowrońska, dzisiaj tak trochę meh
0
Ależ ta niedziela będzie rozwalona, ale chociaż tyle ze wygrali :D
0
@Arden dziki trener jak nic
0
Te lasery na wieży robią niesamowita robotę. Zupełnie inny odbiór jak się szło za dnia koło niej.
10
Czy Polska i kraje słowiańskie są ostatnim kawałkiem normalności w Europie?
3
@Michael24 zbiera mnie na wymioty z tą pseudo tolerancją na każdym kroku.
0
Jak ja nie lubię tych kwok,co siedzą i dyskutują o złym wpływie mleka krowiego względem mleka owsianego zajadając vifona. ...
0
@RobiS jest możliwość kupienia takiego opakowania ? Bo rozumiem że przy zakupie przychodzi normalnie wrzucona do kolerty/ paczki.
0
Panowie jest jakaś różnica przy kupnie koszulki na stronie Barca store o nike.com ?
4
@PatrykBarca wskakujesz na pierwsze miejsce w konkursie na bezbeka dnia, gratulujemy!
0
Blue screen w całej firmie przy piątku? Ojej jak smutno ;(
3
Panowie tam trzeba wbić na 2:0. Anglia to takie same karaluchy jak Real i jak nie dobijasz to będzie ciężko.
0
@partymaker no chłop jest mega zmęczony sezonem, sam to mówi w wywiadach.
1
@Aneurysm no dobra namówiłeś mnie. Zimna perło nadchodz!
1
Popołudniu pomyślałem sobie, że otworzę pierwsze piwko po pierwszej bramce - zaczynam się z tego wymigiwać
1
Ciężko to przechodzi przez gardło: cieszę się że wrocil Carvahal, będzie trochę więcej spokoju.
1
@Messibestplayerintheworld Niko kom tu Barca