0

Ale Vini ustawiony na 9 jest bezużyteczny póki co

0

Dziecko idź spać mecz mi leci !

0

Tak czysto teoretycznie: czy komitet może wrócić do zachowania Endricka i go zawiesić czy juz temat zostanie pominięty?

0

@Tomason no właśnie chofzino I30 i tak się obawiam o trwałość. Póki co ludzie nie narzekają, ale to jest silnik od 2019 więc dość ciężko o dużą owaryjnosc

0

Panowie motoryzacyjni pytanko bo ja już głupi jestem. Silnik hyundai 1.0 120 koni w benzynie. Tak/ nie ? Dlaczego? Ktoś ma, ktoś jezdzi ?

1

Jest zwycięstwo muszą być straty. Zapomnialem przy strzelonym karnym,że mam lampę nad sobą:D
https://zapodaj.net/plik-xB2F8P9MIg

1

To już czas, czas bronić wyniku !

0

@cinero1996 mam w domu córkę w tym wieku i najbardziej się cieszy i najdłużej się bawi naszym klasycznym lego duplo :D

0

Ale oni mają bandę z przodu na kontrataki. Vini z Kylianem jak się rozpedza to ciężko ich będzie złapać. Nadzieja w Rodrygo że im to będzie psuł

5

@Pawel13sz będzie jak z Dembele, odejdzie z Barcy i się okaże że można cały sezon bez kontuzji zagrać.

0

@Pawlak1992 Shakiry się nie słucha, Shakire się ogląda.

0

Wjeżdżam na bit, jak pod kosz Lebron.

1

@FCB_dimiC był strasznie niewidoczny, ale to tylko mecz kontrolny, więc dajmy mu się na spokojnie wdrożyć.

0

Kiedyś jak siatkarki grały słaby mecz to przynajmniej można było popatrzeć na Panią Katarzynę Skowrońska, dzisiaj tak trochę meh

0

Ależ ta niedziela będzie rozwalona, ale chociaż tyle ze wygrali :D

0

@Arden dziki trener jak nic

0

Te lasery na wieży robią niesamowita robotę. Zupełnie inny odbiór jak się szło za dnia koło niej.

10

Czy Polska i kraje słowiańskie są ostatnim kawałkiem normalności w Europie?

3

@Michael24 zbiera mnie na wymioty z tą pseudo tolerancją na każdym kroku.

0

Jak ja nie lubię tych kwok,co siedzą i dyskutują o złym wpływie mleka krowiego względem mleka owsianego zajadając vifona. ...

0

@RobiS jest możliwość kupienia takiego opakowania ? Bo rozumiem że przy zakupie przychodzi normalnie wrzucona do kolerty/ paczki.

0

Panowie jest jakaś różnica przy kupnie koszulki na stronie Barca store o nike.com ?

4

@PatrykBarca wskakujesz na pierwsze miejsce w konkursie na bezbeka dnia, gratulujemy!

0

Blue screen w całej firmie przy piątku? Ojej jak smutno ;(

3

Panowie tam trzeba wbić na 2:0. Anglia to takie same karaluchy jak Real i jak nie dobijasz to będzie ciężko.

0

@partymaker no chłop jest mega zmęczony sezonem, sam to mówi w wywiadach.

1

@Aneurysm no dobra namówiłeś mnie. Zimna perło nadchodz!

1

Popołudniu pomyślałem sobie, że otworzę pierwsze piwko po pierwszej bramce - zaczynam się z tego wymigiwać

1

Ciężko to przechodzi przez gardło: cieszę się że wrocil Carvahal, będzie trochę więcej spokoju.

1

@Messibestplayerintheworld Niko kom tu Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?