MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 żona kupuje tego tyle, że czasami się czuje jak kurier.Tylko dostaje od niej numery kodu odbioru. Bez spiny mozna zamawiać, kazda paczka przyszła ewentualne zwroty bez pronlemu :D.
1
Yamal już ma mroczki przed oczami a i tak każda piła do niego.
2
Ktoś powiedział Oshimenowi że gramy na spalone ?
6
@Borneo halo, jest na sali tłumacz?
5
I cyk pod wieczór nowinki w sprawie Negreiry żeby gazety miały o czym pisać
0
Widać że chop się przypadkiem poślizgnął a Tuchel morda jakby z linii bramkowej wybił xd
1
Nawet jakby Valencia wygrała 5:0 to i tak najważniejszym punktem meczu byłby brak wątpliwego karnego...
3
Ale ławkę to real dzisiaj ma wybitną:D
2
@Adran360 ten uczuć jak czytasz ten skład jednym okiem bo idziesz spać zaraz i się zastanawiasz czy mają na tyle mocne macki żeby wyciągnąć Alvesa z więzienia a to jednak jakiś Aviles
0
Co Wam powiem to Wam powiem, ale jak człowiek zaczynał oglądać Barcelonę z Ronaldinho w składzie to jakoś łatwiej się oglądało te mecze
0
@gumaz tylko biały 4 warstwy klasa sama w sobie :D
0
@Sulimo udało się !
5
Czas na ostatnią kupę w 2023. Płyń i bądź kim chcesz !
0
@pt9 a wiesz może jak z Częstochowa ?
0
Panowie zmotoryzowani pytanie : jak wygląda sprawa z odcinkowymi pomiarami prędkości na A1 ? Bo pamiętam że kiedyś była cała obstawiona że względu na przebudowę, a teraz znajduje dużo wykluczających się informacji. Czy ktoś z okolicy wie Łodzi i Częstochowy wie czy te pomiary działają ?
2
@Culer9002 połowa planu wykonana
1
Villereal strzeli bramkę kontaktową i Real się zesra. Tak będzie nie kłamie
0
Wiedziałem że tak będzie ... Dobrze że kupiłem więcej piwa
0
Atleti zaczyna swoją piękną grę
0
@Coutinho007 za Koemana było tysiąc razy gorzej a i tak frekwencja była lepsza nawet na CdR
3
Niedziela, godzina 21, fajny przeciwnik a tam takie dziury na trybunach. Myślałem że na te szlagierowe mecze będzie ciężko się dostać że względu na połowę mniejszy stadion a tutaj takie zdziwko.
5
Jakby posadzić drzewo w polu karnym byłoby z niego więcej korzyści niż z naszej 9 ... Anka pakuj męża i do MLS ....
0
@Emhyr piłkarze takich drużyn jak Getafe by na zmianę dyskutowało z arbitrem tylko po to żeby schodzić poza boisko 5 minut. Jak mają takie coś wprowadzać to tylko i wyłącznie z zatrzymaniem czasu w przypadku jak za długo schodzi,pyskuje etc
2
Ci dziennikarze na konferencji to są jeszcze słabsi niż piłkarze
2
Świderski od miesiąca nie grał oficjalnego meczu a przyjęcie piłki najlepsze w kadrze
0
Panowie bukmacherzy tak z ciekawości jak ma się sprawa usunięcia Girony z pucharu króla do wypłat ?. Jak ktoś postawił na girone to w dniu meczu wygrał pieniądze a dzisiaj jednak zostają usunięci z PK za wystawienie niedozwolonego piłkarza. Są z tego tytułu jakieś zwroty etc czy olewaja ?
3
Piękna jak gra Barcelony w ostatnim czasie
5
Bożydar zamknij już kurwa mordę
0
Raz Araujo zabrakło ...
0
Pany o której Iga wraca na kort ? Po jakim meczu ?