2

@MesQueUnClub_87 żona kupuje tego tyle, że czasami się czuje jak kurier.Tylko dostaje od niej numery kodu odbioru. Bez spiny mozna zamawiać, kazda paczka przyszła ewentualne zwroty bez pronlemu :D.

1

Yamal już ma mroczki przed oczami a i tak każda piła do niego.

2

Ktoś powiedział Oshimenowi że gramy na spalone ?

6

@Borneo halo, jest na sali tłumacz?

5

I cyk pod wieczór nowinki w sprawie Negreiry żeby gazety miały o czym pisać

0

Widać że chop się przypadkiem poślizgnął a Tuchel morda jakby z linii bramkowej wybił xd

1

Nawet jakby Valencia wygrała 5:0 to i tak najważniejszym punktem meczu byłby brak wątpliwego karnego...

3

Ale ławkę to real dzisiaj ma wybitną:D

2

@Adran360 ten uczuć jak czytasz ten skład jednym okiem bo idziesz spać zaraz i się zastanawiasz czy mają na tyle mocne macki żeby wyciągnąć Alvesa z więzienia a to jednak jakiś Aviles

0

Co Wam powiem to Wam powiem, ale jak człowiek zaczynał oglądać Barcelonę z Ronaldinho w składzie to jakoś łatwiej się oglądało te mecze

0

@gumaz tylko biały 4 warstwy klasa sama w sobie :D

0

@Sulimo udało się !

5

Czas na ostatnią kupę w 2023. Płyń i bądź kim chcesz !

0

@pt9 a wiesz może jak z Częstochowa ?

0

Panowie zmotoryzowani pytanie : jak wygląda sprawa z odcinkowymi pomiarami prędkości na A1 ? Bo pamiętam że kiedyś była cała obstawiona że względu na przebudowę, a teraz znajduje dużo wykluczających się informacji. Czy ktoś z okolicy wie Łodzi i Częstochowy wie czy te pomiary działają ?

2

@Culer9002 połowa planu wykonana

1

Villereal strzeli bramkę kontaktową i Real się zesra. Tak będzie nie kłamie

0

Wiedziałem że tak będzie ... Dobrze że kupiłem więcej piwa

0

Atleti zaczyna swoją piękną grę

0

@Coutinho007 za Koemana było tysiąc razy gorzej a i tak frekwencja była lepsza nawet na CdR

3

Niedziela, godzina 21, fajny przeciwnik a tam takie dziury na trybunach. Myślałem że na te szlagierowe mecze będzie ciężko się dostać że względu na połowę mniejszy stadion a tutaj takie zdziwko.

5

Jakby posadzić drzewo w polu karnym byłoby z niego więcej korzyści niż z naszej 9 ... Anka pakuj męża i do MLS ....

0

@Emhyr piłkarze takich drużyn jak Getafe by na zmianę dyskutowało z arbitrem tylko po to żeby schodzić poza boisko 5 minut. Jak mają takie coś wprowadzać to tylko i wyłącznie z zatrzymaniem czasu w przypadku jak za długo schodzi,pyskuje etc

2

Ci dziennikarze na konferencji to są jeszcze słabsi niż piłkarze

2

Świderski od miesiąca nie grał oficjalnego meczu a przyjęcie piłki najlepsze w kadrze

0

Panowie bukmacherzy tak z ciekawości jak ma się sprawa usunięcia Girony z pucharu króla do wypłat ?. Jak ktoś postawił na girone to w dniu meczu wygrał pieniądze a dzisiaj jednak zostają usunięci z PK za wystawienie niedozwolonego piłkarza. Są z tego tytułu jakieś zwroty etc czy olewaja ?

3

Piękna jak gra Barcelony w ostatnim czasie

5

Bożydar zamknij już kurwa mordę

0

Raz Araujo zabrakło ...

0

Pany o której Iga wraca na kort ? Po jakim meczu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?