MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96rrosyjskie wojsko ma około miliona żołnierzy. Przy granicy była ustawiona jakaś część która liczyła 150-170 tyś żołnierzy
3
No przecież mnie zaraz chuj strzeli z tym playerem
0
@AdamaTraore kup za wszystko płyn Lugola jeszcze chwila i sprzedaż za dwa razy tyle co kupiłeś
1
Ciężary ciężary
9
Ławrow to ma jeszcze gorsza twarz od Casemiro
1
@zmiter912576 zależy kto co szuka w muzyce. Dla mnie w pierwszej kolejności to tekst ma mieć sens a potem melodyjność w stylu unga bunga i chuj wie co. Medium a potem Tau ( ten sam człowiek) jest mega inteligentnym człowiekiem i nawet jak wypadnie z bitu to mam to dość mocno w dupie.
1
Dest i FDJ pod wodzą Xaviego to są mega dziki
19
Pedri Ty kocie
1
Póki nie wejdzie Williams to jesteśmy bezpieczni. Na ten moment atak Athleticu strasznie słaby i przewidywalny
4
Fati jaka kluska na twarzy się zrobiła :D
4
@DamianBarcaCule oczywiście bw czasie negocjacji z Łukaszenka... Tak bardzo można im ufać
1
Ależ tam jest kocioł na stadionie w Sevilli
2
@matirix20 Hiszpanie mają wieczną sieste
4
Nie pozostało nic innego niż mieć nadzieję że jak człowiek rano odczyta wiadomości to Ukraina nadal będzie miała kim walczyć... Dobranoc
3
Suarez co strzelił to jego
0
Barcelono moja droga strzel tyle goli ile Napoli popsuło mi kuponów
0
Bozu jaka pustka na trybunach
0
No to zaczynamy akcje herb za link.
Dejta no jakiś fajny link bo człowiek się oduczył szukania linkow przy wykupionym eleven i C+
0
@Ronmes ja również
2
Co Wam powiem to Wam powiem ale RB póki co wygląda serio dobrze. Ciekawe ile są w stanie wytrzymać na takiej intensywności bo na moje oko od 70 minuty to będzie obrona Częstochowy ze strony RB
0
Aaaaa w dupie to mam jestem boomerem i wkurzają mnie te linki do transmisji. Komatarz dźwiękowy na flashscore włączony i humor gitowa.
0
@agaFCB można też link na PW ? Z góry dziękuję ;)
0
@Abuk on się odpali równo z meczem ? Bo póki co jakieś odliczanie
0
@RMS a bo chciałem sobie wykupić, ale widzę ze w ostatnim miesiącu strasznie dużo ludzi marudzilo że nie działa albo że ścina i chciałem wypytać kogoś kto ma czy tak jest faktycznie.
0
Ktoś korzysta z internetowa.tv ? Po komentarzach widać jakby coś ostatnio się popsuło.
0
@HERORICH2 no i tego
2
@HERORICH2rracja, już 2:1 :D
0
@FafitFCB cała Polska w cieniu Śląska
1
@maciar u mnie im starsza to lepiej pamiętam.Paktofoniki słucham średnio razż w roku a nadal pamiętam teksty. Z nowych człowiek kojarzy tylko fragmenty że starych praktycznie całe
0
@VamosRakieta ile dostałeś informacji o oznaczeniach na Rakieta nie strzelił ?