1

@MesQueUnClub96rrosyjskie wojsko ma około miliona żołnierzy. Przy granicy była ustawiona jakaś część która liczyła 150-170 tyś żołnierzy

3

No przecież mnie zaraz chuj strzeli z tym playerem

0

@AdamaTraore kup za wszystko płyn Lugola jeszcze chwila i sprzedaż za dwa razy tyle co kupiłeś

1

Ciężary ciężary

9

Ławrow to ma jeszcze gorsza twarz od Casemiro

1

@zmiter912576 zależy kto co szuka w muzyce. Dla mnie w pierwszej kolejności to tekst ma mieć sens a potem melodyjność w stylu unga bunga i chuj wie co. Medium a potem Tau ( ten sam człowiek) jest mega inteligentnym człowiekiem i nawet jak wypadnie z bitu to mam to dość mocno w dupie.

1

Dest i FDJ pod wodzą Xaviego to są mega dziki

19

Pedri Ty kocie

1

Póki nie wejdzie Williams to jesteśmy bezpieczni. Na ten moment atak Athleticu strasznie słaby i przewidywalny

4

Fati jaka kluska na twarzy się zrobiła :D

4

@DamianBarcaCule oczywiście bw czasie negocjacji z Łukaszenka... Tak bardzo można im ufać

1

Ależ tam jest kocioł na stadionie w Sevilli

2

@matirix20 Hiszpanie mają wieczną sieste

4

Nie pozostało nic innego niż mieć nadzieję że jak człowiek rano odczyta wiadomości to Ukraina nadal będzie miała kim walczyć... Dobranoc

3

Suarez co strzelił to jego

0

Barcelono moja droga strzel tyle goli ile Napoli popsuło mi kuponów

0

Bozu jaka pustka na trybunach

0

No to zaczynamy akcje herb za link.
Dejta no jakiś fajny link bo człowiek się oduczył szukania linkow przy wykupionym eleven i C+

0

@Ronmes ja również

2

Co Wam powiem to Wam powiem ale RB póki co wygląda serio dobrze. Ciekawe ile są w stanie wytrzymać na takiej intensywności bo na moje oko od 70 minuty to będzie obrona Częstochowy ze strony RB

0

Aaaaa w dupie to mam jestem boomerem i wkurzają mnie te linki do transmisji. Komatarz dźwiękowy na flashscore włączony i humor gitowa.

0

@agaFCB można też link na PW ? Z góry dziękuję ;)

0

@Abuk on się odpali równo z meczem ? Bo póki co jakieś odliczanie

0

@RMS a bo chciałem sobie wykupić, ale widzę ze w ostatnim miesiącu strasznie dużo ludzi marudzilo że nie działa albo że ścina i chciałem wypytać kogoś kto ma czy tak jest faktycznie.

0

Ktoś korzysta z internetowa.tv ? Po komentarzach widać jakby coś ostatnio się popsuło.

0

@HERORICH2 no i tego

2

@HERORICH2rracja, już 2:1 :D

0

@FafitFCB cała Polska w cieniu Śląska

1

@maciar u mnie im starsza to lepiej pamiętam.Paktofoniki słucham średnio razż w roku a nadal pamiętam teksty. Z nowych człowiek kojarzy tylko fragmenty że starych praktycznie całe

0

@VamosRakieta ile dostałeś informacji o oznaczeniach na Rakieta nie strzelił ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?