2

@Kibic1998 ja od jakiegoś czasu biorę finapil (35 złoty na miesiąc). Te tabletki polecił mi @cules100pro bo mu pomogły.Po 2 miesiącach brania widać dość dużą różnicę

0

No i już kolego przestajesz mi się podobać

2

@Mario96w wypraszam sobie wszystkiemu winna jest para wodna która w łazience opatulila mój telefon. Cała reszta to ciąg przyczynowo- skutkowy

0

Ehhh człowiek się nigdy nie nauczy że karma czuwa... W jednej chwili cieszysz się że Real odpadł a chwilę później wypada Ci telefon i cały ekran w pajączkach ...

0

Nico!!

0

Najgorsze jest to że nawet jakby człowiek chciał zrobić wartościowe zamiany to ciężko znaleźć kogoś oprócz Nico i Daniego

0

Ale brama w meczu Chelsea! Cudo

0

Zaczynamy wyciąganie realu za 3.2.1.

2

Humor gitowa

0

@monsterrize to lepiej żeby na tych spotkaniach z Puyolem nie było Nico i Gaviego bo w każdym będzie będziemy grali w 9 :D

22

Ale teraz to już na bank ostatnie

1

5

Jo yebia kto wymyślił zgagę... Paskudne uczucie

0

@kuz ja się tylko boje ze ten chop przez te dwumetrowe nogi to będzie coraz częściej łapał kontuzje mięśniowe ;/

2

Dzisiejsza walka w środku pola to prawdziwa przepaść pokoleniowa. Gavi Nico Pedri vs CKM. Oby młodzieńcza fantazja przyniosła nam profity chociaż boję się że w takich meczach to bardziej doświadczenie się liczy. Byle do 20 Vamos !

1

@Oskar00 przy naszej dziurawej obronie to im piłka dalej pola karnego tym bezpieczniej

7

@Pawel13sz powodzenia dla Cou !niech mu się wiedzie w AV bo chłop ma umiejętności którym niestety u nas nie zaprezentował

0

@Messibestplayerintheworld on i jego agent są gorsi od rodziny Muranskich

1

@domin682 daj na początku spacje żeby nie lapalo żadnej funkcji

0

@monsterrize jakby nie było na ten moment jest w trójce naszych najlepszych SO więc zawsze szkoda jak wypada bo Pique nie może grać wszystkiego od deski do deski a Araujo jest dość podatny na kontuzje

0

Chłop zaczynał stawać się podstawowym i pewnym wyborem i znowu kontuzja ;(
Ten sezon to pasmo niekończących się problemów naszego klubu.

2

@MarianoItalianoVero nawet nie mam do nich żalu tak samo jak do Nico. Na początku grasz ambicją bo chcesz się pokazać po jakimś czasie grasz głową ale to na to zawsze potrzeba czasu ;)

10


Camavinga siedział w jednej ławce z Gavim chyba :D

1

@cules100pro nic szczególnego się nie dzieje, póki co dość nudny mecz

7

Świat się kończy Casemiro dostaję kartkę po 2 ostrzejszym faulu a nie po dziesiątym

0

Jaki to jest smutny uczuć jak człowiek jest chory i dostanie od rodziców gołąbki, ale w międzyczasie zanim żona je przyniosła to straciłem smak ;((
Teraz te gołąbki smakują jak kartka papieru ...
Buuu

1

Przecież te jego strzały to było śmiechu warte. Połowa podania do bramkarza, inne nie trafiały w bramkę. Sama bramka to też bardziej błąd bramkarza niż geniusz Dembele. Strzał który mu faktycznie soczyście wszedł to ten w poprzeczkę

0

Czy nasi mają kiedyś trening strzelecki ? Przecież to jest niemożliwe żeby piłkarze o takiej jakości nie potrafią trafić w bramkę z 16 metrów ...

1

@tusieQ ja ostatnio właśnie przerzuciłem się z 40 na 55 i jest dość sporae różnica ale jakie było moje zdziwienie jak w telewizorze kupionym w grudniu nie było dostępu do sklepu Google ( mój 10 letni telewizor nie miał z tym problemu ) ale mibox serio daje radę i mogę sobie spokojnie HBO playera i i cała reszte wgrać dzięki temu :D

0

@tusieQ mam do sprzedania telewizor który ogrania HBO, jakbyś nie znalazł rozwiązania zapraszam do kupna ;D


Edit polecam dokupić miboxa za 3 stówki i masz cała możliwość google sklepu sam mam i bardzo polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?