1

@shaun a niech sobie strzeli.wazne żeby Barca strzeliła jednego gola wiecej niż Bayern;)

1

@MesQueUnClub_87 jak na polski obiad przystało - pierogi :D

0

@Chakalaka estrrlla ostanio wchodziła jak zloto

0

@fantom102 u mnie na luzaku myślę że bardziej to jest kibic Roberta niż Bayernu ale i tak w przypadku przegranej padnie pytanie" i co się stało z tą Twoją Barceloną ?";D

4

Teść za Bayernem ja za Barcelona... Chyba będziemy musieli się unikać do weekendu

2

@jordus100 wspaniała piosenka, ale nie pasuje do "męskiego grania'. Nie zmienia to faktu że będzie jest na tyle fajna że będzie użyta jako podkład do mojego teledysku ślubnego :D

0

Czy ktoś z Was drodzy Laramblowicze kupował auto z Anglii ? Plusy / minusy podczas użytkowania ? Jakieś strony gdzie można kupic bezpośrednio z Anglii ?

0

@neeed znaczy chce tylko oglądać mecze Barcy tak długo jak będzie grała, ale nie chcę płacić za to 40/miesiąc bo reszta czyli canal+ i eleven mam

0

Panowie da się wykupić polsat sport premium na krótszy czas niż miesiąc ? Trochę średnio płacić 40 na miesiąc w którym w sumie są dwa mecze Barcelony ...

0

@Pawelec7 i człowiek sam nie wiem czy to przemyślany bait na autoreklame w myśl zasady nie ważne co mówią ważne żeby mówili czy faktycznie jest taka głupia ... Myślę że bardziej to drugie, ale mogę się mylić

26

Chciało się jechać do Barcelony na mecz to teraz trzeba siedzieć i odrabiać hajs w pracy. Miłej kawusi

1

@HighestInTheRoom no ja w nocy to miałem kilka podejść żeby wstać z łóżka. Każdy ruch taki bolesny że kołdra w zęby z bólu ...

6

Niech to DUNDER świśnie ! Dostałem takiego skurczu w łydce w nocy ze jeszcze teraz ciężko się chodzi

0

Wchodzi Helik będzie wesoło

25

Ten Grealish ma zadatki na bycie bardziej irytującym zawodnikiem niż nasz Jordi Alba

4

Ciekawe jak długo nasi wytrzymają na takiej intensywności

0

Cyrk na kółkach

1

@MesQueUnClub_87 ja też poprosiłem o Lotto zamiast kwiatów. Jak zobaczyłem ile mam tych kuponów to myślałem że zostane milionerem a skończyło się na 140 złotych :D

7

A jak dla mnie to jest dobry ruch że strony klubu. Chłop jest na wypożyczeniu do końca sezonu bez konieczności wykupu czyli ryzyko zerowe praktycznie + plus kwestie finansowe są śmieszne w porównaniu do Bartomeu który pewnie by z nim podpisał 5 letni kontrakt. Oby nam zamknął jadaczki tego wszystkim życzę ;)

1

@Ronmes kiedyś jak mi się włączył tryb cebuli to zjadłem tyle kawałków że wracałem z pizza hut na nogach bo bałem się że połowę oddam w autobusie ...

0

@domin1515 i cyk darmowe piwko zawsze smakuje dobrze

0

@Katalonbar 7 minut i jeszcze nikt nie napisał ? To ja napiszę!
Po konferencji Verattiego

0

@wroclawskifan Dest potrafi ale ja mam wrażenie że u niego wszystko zależy od 2 pierwszych dryblingow. Jak mu wyjdą to dostaje pewności siebie i reszta meczu też mu idzie a jak go zatrzymają to chłop traci pewność siebie i jest cieniem

0

@Armin96 oooo Panie od 30 kilku ojro na bazarze taka turbo chamska podróba przez koło 80-90 euro w takich właśnie sklepach jak na zdjęciu aż do czasami 110 na stadionie ...

1

@pauletaa no to teraz mnie zaskoczyles kimkolwiek jesteś :D

56

Pozdrowienia z La Rambli dla całej La Rambli :D sklep znaleziony więc pieniążki robią papa :D
https://zapodaj.net/dc78de6dd6a22.jpg.html

2

@ChakalakaAAnsu prowadź wodzu !

12

Jak chlop już nie ma ambicji na wielkie granie to nie ma mu się co dziwić... Gdzie indziej my sypną taki hajs? Szkoda tylko że Barcelona na tym dużo traci...

0

Jaki % stadionu jest dostępny ? Tak jak z Sociedad koło 20-22 tysięcy ?

1

Człowiek ma o 16 wesele i dostaje teraz info że z 5 osobowej kapeli będą dwie osoby bo reszta na kwarantannie od wczoraj ... Idealnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?