2

Tak sobie siedzę pije piwko i myślę że za równe 4 tygodnie o tej godzinie beda oczepiny na moim weselu.Czlowiek zaczyna się stresować pomału

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ile razy było podkreślone że Rakow jest debiutantem ? Tak do 100 już chyba podbijają

0

@Ghotti ja używam filtrów magnezowych z Dafi i w sumie są spoko trochę zmieniają smak kranówki przez co jest bardziej przystępna ;)

0

@gumaz tutaj się zgodzę że dziwne bo organizm pewnie mega silny a cyk i chłopa nie ma ...z tego co czytałem to dostał udaru a udar nie daje żadnych oznak wcześniej ;/

6

Dzisiaj internetowy fitness świat obiegła informacja że zmarł 32 letni Jacek Kramek (znany trener personalny) i oczywiście wchodzisz w sekcje komentarze i zaś te wypociny. Jeden przez drugiego się przekrzykuje że to od szczepionki ( nie wiedząc czy był zaszczepiony). Przypadkiem 80 % ekspertów szkoliła się w wyższej szkole robienia hałasu itp... Chyba potrzebuje urlopu bez internetu

0

@koksik2700 oki muszę się dowiedzieć jak jest u mnie ;)

1

@koksik2700 ja miałem identycznie ;D do szkoły przyjechał autobus i była informacja ze kto odda krew może iść do domu a ja nie umiałem ja sprawdzian ;) obecnie koło 6.5 litra oddanej Wiesz może jak się dostaje odznaki ? Przychodzą do domu czy jak ? Bo przekroczyłem 6 litrów ostatnio ;)

0

Ja jestem za głupi na ten świat

0

. Króciutko

2

Chyba nigdy nie widziałem tutaj takiego ruchu o 4 rano : D Vamos !

0

@Maciasek ja mam gillette fusion 5 maja zajebista obrotową końcówkę do mojej krzywej mordy i sobie mega chwalę, ale 4 końcówki kosztują 80 zlotkow ...

0

@korolocik a to niespodzianka tego nie wiedziałem myślałem że wlicza się tylko główna premia a zmienne to są dodatki które nie są liczone

0

@NaFazieHitman niby tak, ale jeżeli to prawda co piszą że trzeba zredukukowac o 100-150 mln to przy braku sprzedaży Cou oraz Grizmana(jedyni gracze za których mozna dostać jakieś pieniądze)to jest niemożliwe,wiec wtedy w grę musi wejść kreatywna księgowość inaczej nie ma możliwości.

6

Taki Janusz przedsiębiorca mi się włączył w sprawie Messiego. Czemu nie można podpisać kontraktu za np 10 milionów a pozostałe uwzględnić w jakiś śmiesznych zmiennych np 10 milionów za 10 rozegranych meczy itp które Messi i tak w ciągu roku machnie bez problemu.Na bank tak się nie da bo prezesunio by już dawno na to wpadł ale tutaj moje pytanie dlaczemu ?

0

@kuz no właśnie już jedna poszła i batonik do tego 2 kawy więc z każdą chwilą powinno być lepiej, ale godzina po samym oddaniu to dość ciężka :)

0

@graco14 no 20 minutowy powrót do domu to była katorga

1

@michaleu ja np do max payne 1/2 mogę wracać za każdym razem i zawsze mi się super gra :)

1

Oddawanie krwi w taki skwar to jest samobójstwo

4

#TeamDania do boju !!

1

@Corr jak dostaniesz nocke w weekend to pewnie będziesz miał co opowiadać :D

0

Oby doszło do karnych !

2

Fajnie jak się dużo dzieje w meczu wtedy można pisać jakaś głupotę KRISZCZIANO KRÓL a i tak przepadnie na LR pozdrawiam :D

0

Będą emocje ! Wspaniałe mecze dzisiaj !

2

Trza zrobić patronite na ściągnięcie Lukaku

4

@fart człowiek już tyle się naczytał o szczepieniach na LR że a automatu przeczytałem" i cyk druga dawka"

3

Ruskie płaczą bo wiedzą co ich czeka jak wrócą

2

Pan Mateusz Borek to jest TOP

0

Ale dzisiaj to już na bank ! Witamy !

1

Co znaczy ambicja i waleczność właśnie pokazali nam Węgrzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?