MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak sobie siedzę pije piwko i myślę że za równe 4 tygodnie o tej godzinie beda oczepiny na moim weselu.Czlowiek zaczyna się stresować pomału
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ile razy było podkreślone że Rakow jest debiutantem ? Tak do 100 już chyba podbijają
0
@Ghotti ja używam filtrów magnezowych z Dafi i w sumie są spoko trochę zmieniają smak kranówki przez co jest bardziej przystępna ;)
0
@gumaz tutaj się zgodzę że dziwne bo organizm pewnie mega silny a cyk i chłopa nie ma ...z tego co czytałem to dostał udaru a udar nie daje żadnych oznak wcześniej ;/
6
Dzisiaj internetowy fitness świat obiegła informacja że zmarł 32 letni Jacek Kramek (znany trener personalny) i oczywiście wchodzisz w sekcje komentarze i zaś te wypociny. Jeden przez drugiego się przekrzykuje że to od szczepionki ( nie wiedząc czy był zaszczepiony). Przypadkiem 80 % ekspertów szkoliła się w wyższej szkole robienia hałasu itp... Chyba potrzebuje urlopu bez internetu
0
@koksik2700 oki muszę się dowiedzieć jak jest u mnie ;)
1
@koksik2700 ja miałem identycznie ;D do szkoły przyjechał autobus i była informacja ze kto odda krew może iść do domu a ja nie umiałem ja sprawdzian ;) obecnie koło 6.5 litra oddanej Wiesz może jak się dostaje odznaki ? Przychodzą do domu czy jak ? Bo przekroczyłem 6 litrów ostatnio ;)
0
Ja jestem za głupi na ten świat
0
. Króciutko
2
Chyba nigdy nie widziałem tutaj takiego ruchu o 4 rano : D Vamos !
0
@Maciasek ja mam gillette fusion 5 maja zajebista obrotową końcówkę do mojej krzywej mordy i sobie mega chwalę, ale 4 końcówki kosztują 80 zlotkow ...
0
@korolocik a to niespodzianka tego nie wiedziałem myślałem że wlicza się tylko główna premia a zmienne to są dodatki które nie są liczone
0
@NaFazieHitman niby tak, ale jeżeli to prawda co piszą że trzeba zredukukowac o 100-150 mln to przy braku sprzedaży Cou oraz Grizmana(jedyni gracze za których mozna dostać jakieś pieniądze)to jest niemożliwe,wiec wtedy w grę musi wejść kreatywna księgowość inaczej nie ma możliwości.
6
Taki Janusz przedsiębiorca mi się włączył w sprawie Messiego. Czemu nie można podpisać kontraktu za np 10 milionów a pozostałe uwzględnić w jakiś śmiesznych zmiennych np 10 milionów za 10 rozegranych meczy itp które Messi i tak w ciągu roku machnie bez problemu.Na bank tak się nie da bo prezesunio by już dawno na to wpadł ale tutaj moje pytanie dlaczemu ?
0
@kuz no właśnie już jedna poszła i batonik do tego 2 kawy więc z każdą chwilą powinno być lepiej, ale godzina po samym oddaniu to dość ciężka :)
0
@graco14 no 20 minutowy powrót do domu to była katorga
1
@michaleu ja np do max payne 1/2 mogę wracać za każdym razem i zawsze mi się super gra :)
1
Oddawanie krwi w taki skwar to jest samobójstwo
4
#TeamDania do boju !!
1
@Corr jak dostaniesz nocke w weekend to pewnie będziesz miał co opowiadać :D
0
Oby doszło do karnych !
2
Fajnie jak się dużo dzieje w meczu wtedy można pisać jakaś głupotę KRISZCZIANO KRÓL a i tak przepadnie na LR pozdrawiam :D
0
Będą emocje ! Wspaniałe mecze dzisiaj !
2
Trza zrobić patronite na ściągnięcie Lukaku
4
@fart człowiek już tyle się naczytał o szczepieniach na LR że a automatu przeczytałem" i cyk druga dawka"
3
Ruskie płaczą bo wiedzą co ich czeka jak wrócą
2
Pan Mateusz Borek to jest TOP
0
Ale dzisiaj to już na bank ! Witamy !
1
Co znaczy ambicja i waleczność właśnie pokazali nam Węgrzy