0

Jak policzą straty Dembele to się za głowę złapiemy...

0

Węgrzy są piękni

0

@PatrychoO a to w sumie ciekawa opcja muszę na necie poszukać ;)

9

Zimny abrbuz? Top

0

@Gosciuu biorę co jakiś czas Ibuprom. Średnio co 3-4 godziny muszę brać następna bo czuję że znów zaczyna boleć. Z tego z słyszałem to do 3 dni może się utrzymywać, więc jeszcze jeden dzień i będzie spoko ;)

4

I cyk drugi dzień czuję się jak na kacu po szczepionce. Chyba trza coś dzisiaj wypić przynajmniej będę widział czemu mnie głowa boli

0

Trzeba mu przyznać że jest chop obrotny

7

Oglądasz sobie taki meczyk i masz wrażenie jakby tempo jest podkręcone X2.

4

Bale to dzisiaj Pan Piłkarz. Dobrze że jak gra w Realu to mu się nie chce

0

@udarpawarotam ja pamiętam jak pierwszy raz oddałem krew jak miałem 18 lat i byłem młody gniewny który stwierdził że żadna baba mu nie będzie mówiła że nie mogę palić po oddaniu krwi... Dobrze że kolega był autem bo bym nie doszedł do domu :D

3

@Grubson06 dawać mnie jakaś obniżkę na czarną a nie to paskudztwo

0

@tristan87 aż wszedłem w komentarze bo widziałem że będzie jakieś nawiązanie do szczepionek :D

0

@MontelQ to wszystko zależy od Francuzów. Jak potraktują ten mecz jako przetarcie to remis z lekkim wskazaniem na Francję jak będą chwili wysłać wiadomość że idą po puchar to ich rozjadą . Nie oszukujmy się na ten moment Niemcy nie mają podjazdu do Francji

0

@LeoMessiah i cyk problem z głowy :D

0

@Encore jakiś wybrakowany ten Benzema bez bandaża na ręce :D

0

@JohnnyBarca udanego transferu z całego serca ! Życzę ja !

0

Chyba trzeba odpalić starego laptopa i zrobić centrum meczowe. Ciężko wybrać pomiędzy siatkarzami nożną i tenisem ...

0

@Edoss podepnijcie ten post gdzieś na górze bo dzisiaj już chyba z 50 osób się pytalono o ten kod :D

1

@VeB 1899 dzisiaj na bank, nic się nie martw. Najpierw jakieś zwolnienie żeby transfery i zwolnienia były na zero i wtedy będzie oficjalka.

0

@SkilledHydra16 ktos chyba oglądał przed chwilą stanowisko :D

6

Mattek-Sands przybija takie piątki że Ige pewnie już cała dłoń boli

18

Ale dzisiaj to już na pewno będzie oficjalka Depaya

4

Trza wyciszyć ten mecz bo sąsiedzi pomyślą że oglądam jakieś porno

0

@Pawelec7 a ostanio się zastanawiałem że coś dawno Pani Iwona nic nie prowadziła

0

Już widzę jutro te nagłówki w madryckich gazetach po tym jak Mbappe siedział obok Benzemy i sobie razem smieszkowali " transfer kwestia godzin "

1

To będzie dziwny turniej.Totalny faworyt może się wyłożyć w najmniej oczekiwanym momencie przez kwarantanne

0

Panowie czy ktoś z Was używa elektrycznej maszynki do golenia ? Jakie macie opinie ? Bo się zastanawiam czy jest sens kupować w przypadku gdy lubię mieć dość gładką skórę twarzy po goleniu

0

@Persyfl no trochę poczekamy pewnie chce się załapałac na opłatę reprograficzna

2

Człowiek na chwilę poszedł wypić winko z rodziną bo urodziny mamy a tutaj jakieś dramy się działy z tego co widzę... Tyle ominąć

2

@macio_944 z ostatnich to Keke spoko wyglądał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?