MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak policzą straty Dembele to się za głowę złapiemy...
0
Węgrzy są piękni
0
@PatrychoO a to w sumie ciekawa opcja muszę na necie poszukać ;)
9
Zimny abrbuz? Top
0
@Gosciuu biorę co jakiś czas Ibuprom. Średnio co 3-4 godziny muszę brać następna bo czuję że znów zaczyna boleć. Z tego z słyszałem to do 3 dni może się utrzymywać, więc jeszcze jeden dzień i będzie spoko ;)
4
I cyk drugi dzień czuję się jak na kacu po szczepionce. Chyba trza coś dzisiaj wypić przynajmniej będę widział czemu mnie głowa boli
0
Trzeba mu przyznać że jest chop obrotny
7
Oglądasz sobie taki meczyk i masz wrażenie jakby tempo jest podkręcone X2.
4
Bale to dzisiaj Pan Piłkarz. Dobrze że jak gra w Realu to mu się nie chce
0
@udarpawarotam ja pamiętam jak pierwszy raz oddałem krew jak miałem 18 lat i byłem młody gniewny który stwierdził że żadna baba mu nie będzie mówiła że nie mogę palić po oddaniu krwi... Dobrze że kolega był autem bo bym nie doszedł do domu :D
3
@Grubson06 dawać mnie jakaś obniżkę na czarną a nie to paskudztwo
0
@tristan87 aż wszedłem w komentarze bo widziałem że będzie jakieś nawiązanie do szczepionek :D
0
@MontelQ to wszystko zależy od Francuzów. Jak potraktują ten mecz jako przetarcie to remis z lekkim wskazaniem na Francję jak będą chwili wysłać wiadomość że idą po puchar to ich rozjadą . Nie oszukujmy się na ten moment Niemcy nie mają podjazdu do Francji
0
@LeoMessiah i cyk problem z głowy :D
0
@Encore jakiś wybrakowany ten Benzema bez bandaża na ręce :D
0
@JohnnyBarca udanego transferu z całego serca ! Życzę ja !
0
Chyba trzeba odpalić starego laptopa i zrobić centrum meczowe. Ciężko wybrać pomiędzy siatkarzami nożną i tenisem ...
0
@Edoss podepnijcie ten post gdzieś na górze bo dzisiaj już chyba z 50 osób się pytalono o ten kod :D
1
@VeB 1899 dzisiaj na bank, nic się nie martw. Najpierw jakieś zwolnienie żeby transfery i zwolnienia były na zero i wtedy będzie oficjalka.
0
@SkilledHydra16 ktos chyba oglądał przed chwilą stanowisko :D
6
Mattek-Sands przybija takie piątki że Ige pewnie już cała dłoń boli
18
Ale dzisiaj to już na pewno będzie oficjalka Depaya
4
Trza wyciszyć ten mecz bo sąsiedzi pomyślą że oglądam jakieś porno
0
@Pawelec7 a ostanio się zastanawiałem że coś dawno Pani Iwona nic nie prowadziła
0
Już widzę jutro te nagłówki w madryckich gazetach po tym jak Mbappe siedział obok Benzemy i sobie razem smieszkowali " transfer kwestia godzin "
1
To będzie dziwny turniej.Totalny faworyt może się wyłożyć w najmniej oczekiwanym momencie przez kwarantanne
0
Panowie czy ktoś z Was używa elektrycznej maszynki do golenia ? Jakie macie opinie ? Bo się zastanawiam czy jest sens kupować w przypadku gdy lubię mieć dość gładką skórę twarzy po goleniu
0
@Persyfl no trochę poczekamy pewnie chce się załapałac na opłatę reprograficzna
2
Człowiek na chwilę poszedł wypić winko z rodziną bo urodziny mamy a tutaj jakieś dramy się działy z tego co widzę... Tyle ominąć
2
@macio_944 z ostatnich to Keke spoko wyglądał ;)