1

@LeoMessiah ja byłem ale na samym stadionie bez meczu ;( reklamówki że sklepiku mam do dzisiaj po blisko 12 latach :D

4

@PatrychoO cały film jest dla mnie kultowy. Jak widzę że gdzieś leci, to pomimo że znam co drugi dialog to i tak oglądam ;D

1

@Bykunn miałem smaka na fajne leczo więc no niestety papryka konieczna :D

1

2 papryki normalnej wielkości 11 złoty... I weź tu próbuj się w miarę zdrowo odżywiać

15

Jak ja szanuje tego chopa szanuje za prostotę to jest niepojęte

0

@Rust_Cohle akurat spękania są celowe na czerwonej stronie na której jest data powstania, niebieska strona jest gładka

https://zapodaj.net/38f8702cfbd8e.jpg.html

23

drodzy lambrowicze, narzeczona stuningowała mi pada z Xboxa pod nasz kochany klub. Co sądzicie ?;)

https://zapodaj.net/ec0daf1a9fd9a.jpg.html

0

@luki2000 no to nas podzielili równo po pół ;D

1

@luki2000 na moje oko nie ma szans na stratę pkt przez Atletico w tym meczu, ale ze względu że ostatnie 3 kupony poszły w chuj to mogę się mylić.

3

@jedrek7000 tego się serio nie da słuchać... To jest gorsze niż TVP

0

Fati powoli wraca Araujo trenuje z drużyną jesscze strata punktów przez Madryty i będzie elegancka sobota

1

@Misiek1999 to tak jak w pracy jak nie ma szefa albo nie widzi to można sobie poleniuchować, ale jak szef patrzy to trzeba pracować :D

1

Po tym meczu widać że straszne brakuje osobnika który potrafi przylutowac z 20-25 metrów. Niektóre akcje aż się prosiły o takie zakończenie ale nie było komu ;( VeB

0

No tak średnio

0

Panowie pamiętajcie że na rozgrzewkę przed nasza remontada Atletico wywala się na głupi ryj i przegrywa

0

Aguero nadal może dać dużo jakości z przodu, ale to chyba nie w ta strone miało iść.

3

@fcbarcafan19 no i takich ludzi teraz potrzeba, ludzi którzy z dumą będą biegać z herbem na piersi ;)

0

Niech już wchodzą te koszulki to może te czarne pójdą na przecenę :D

0

@dv7wisnia tam był klimat !

3

@Ojciec5tkidzieci myślę że skończyłoby się na słownej agresji w sensie pewnie by się śmiali że Barca odpadła :D ja el classico oglądam w mieszanym gronie i zawsze lecą ku##y w dwie strony ale nikt nigdy nie pomyślał żeby kogoś pobić :D co innego jakbyś jako kibic GKS Katowice poszedł na mecz z Ruchem Chorzów lub w każdym innym przypadku klubów z Polski które się nie lubią :D

1

@Misiek1999 no czasami aż wstyd,ale trzeba przyznać że ostatnio się dobry typer zrobił :D trafił 3x Mbappe plus dogrywkę z awansem z Sevilla :D

0

@mroofkoi4t była wzmianka, z naciskiem na wzmianke bo dosłownie tyle że wybrali i tyle. Kowal się lekko obśmiał że ktoś wierzy w awans z PSG i w sumie tyle

0

Co poswietowal to jego

1

@itmustbejoke no właśnie dziwne.Mam nadzieję że ta sztuka uda się w meczu z Sociedad bo potem mamy mecz u siebie z Valladolid więc myślę że uda się zdobyć 3 punkty bez nich.

3

Szkoda że Messi i FDJ się nie wykartkowali w ostatnim meczu. Oby ich nie brakło na mecz z Sociedad albo z Realem przez jakiś głupi faul ;/

0

@PatrychoO zawsze jak widzę jego twarz to słyszę "no ludzie kochani" z kanału sportowego :D

6

Panie turku kończ Pan ten mecz !

1

@barcelonaLM jakby partnerami byli Pique i Araujo to ta obrona serio by wyglądała całkiem fajnie ;)

1

Kolejny mecz na zero z tyłu. Clement buduj psychikę bo jeszcze nam się przydadzasz !

0

@Rust_Cohle no ciężko dzisiaj grają widać zmęczenie fizyczne i mega niskie morale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?