MiloszFCB1899
Dołączył/a: styczeń 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiah ja byłem ale na samym stadionie bez meczu ;( reklamówki że sklepiku mam do dzisiaj po blisko 12 latach :D
4
@PatrychoO cały film jest dla mnie kultowy. Jak widzę że gdzieś leci, to pomimo że znam co drugi dialog to i tak oglądam ;D
1
@Bykunn miałem smaka na fajne leczo więc no niestety papryka konieczna :D
1
2 papryki normalnej wielkości 11 złoty... I weź tu próbuj się w miarę zdrowo odżywiać
15
Jak ja szanuje tego chopa szanuje za prostotę to jest niepojęte
0
@Rust_Cohle akurat spękania są celowe na czerwonej stronie na której jest data powstania, niebieska strona jest gładka
https://zapodaj.net/38f8702cfbd8e.jpg.html
23
drodzy lambrowicze, narzeczona stuningowała mi pada z Xboxa pod nasz kochany klub. Co sądzicie ?;)
https://zapodaj.net/ec0daf1a9fd9a.jpg.html
0
@luki2000 no to nas podzielili równo po pół ;D
1
@luki2000 na moje oko nie ma szans na stratę pkt przez Atletico w tym meczu, ale ze względu że ostatnie 3 kupony poszły w chuj to mogę się mylić.
3
@jedrek7000 tego się serio nie da słuchać... To jest gorsze niż TVP
0
Fati powoli wraca Araujo trenuje z drużyną jesscze strata punktów przez Madryty i będzie elegancka sobota
1
@Misiek1999 to tak jak w pracy jak nie ma szefa albo nie widzi to można sobie poleniuchować, ale jak szef patrzy to trzeba pracować :D
1
Po tym meczu widać że straszne brakuje osobnika który potrafi przylutowac z 20-25 metrów. Niektóre akcje aż się prosiły o takie zakończenie ale nie było komu ;( VeB
0
No tak średnio
0
Panowie pamiętajcie że na rozgrzewkę przed nasza remontada Atletico wywala się na głupi ryj i przegrywa
0
Aguero nadal może dać dużo jakości z przodu, ale to chyba nie w ta strone miało iść.
3
@fcbarcafan19 no i takich ludzi teraz potrzeba, ludzi którzy z dumą będą biegać z herbem na piersi ;)
0
Niech już wchodzą te koszulki to może te czarne pójdą na przecenę :D
0
@dv7wisnia tam był klimat !
3
@Ojciec5tkidzieci myślę że skończyłoby się na słownej agresji w sensie pewnie by się śmiali że Barca odpadła :D ja el classico oglądam w mieszanym gronie i zawsze lecą ku##y w dwie strony ale nikt nigdy nie pomyślał żeby kogoś pobić :D co innego jakbyś jako kibic GKS Katowice poszedł na mecz z Ruchem Chorzów lub w każdym innym przypadku klubów z Polski które się nie lubią :D
1
@Misiek1999 no czasami aż wstyd,ale trzeba przyznać że ostatnio się dobry typer zrobił :D trafił 3x Mbappe plus dogrywkę z awansem z Sevilla :D
0
@mroofkoi4t była wzmianka, z naciskiem na wzmianke bo dosłownie tyle że wybrali i tyle. Kowal się lekko obśmiał że ktoś wierzy w awans z PSG i w sumie tyle
0
Co poswietowal to jego
1
@itmustbejoke no właśnie dziwne.Mam nadzieję że ta sztuka uda się w meczu z Sociedad bo potem mamy mecz u siebie z Valladolid więc myślę że uda się zdobyć 3 punkty bez nich.
3
Szkoda że Messi i FDJ się nie wykartkowali w ostatnim meczu. Oby ich nie brakło na mecz z Sociedad albo z Realem przez jakiś głupi faul ;/
0
@PatrychoO zawsze jak widzę jego twarz to słyszę "no ludzie kochani" z kanału sportowego :D
6
Panie turku kończ Pan ten mecz !
1
@barcelonaLM jakby partnerami byli Pique i Araujo to ta obrona serio by wyglądała całkiem fajnie ;)
1
Kolejny mecz na zero z tyłu. Clement buduj psychikę bo jeszcze nam się przydadzasz !
0
@Rust_Cohle no ciężko dzisiaj grają widać zmęczenie fizyczne i mega niskie morale.